Wunderwaffe_CZ

Brečkárna - musím se vyplakat

39,865 posts in this topic

Příjdu po asi půl roce že si zase zahraju WT a co nevidím. T29, T34, IS-6 a Ručka, to jsme ve WoTku? A ještě k tomu to BR :facepalm:, když vidím co to dělá za bordel v RB, tak tohle nejsou tanky které mají mít 6,7-7 ale 7,7 minimálně. Jako by už tak nestačilo že druhoválečné Ktigery (jak H tak i P) tu jezdí proti tankům z období Korejské války, teď ještě tohle. 

EDIT: Jinak zdravím po dlouhé době pánové.

Edited by DonSpiritusCZ
4

12 hours ago, Barro said:

A trvalo mu to taky minutu tě sejmout? To ta hra pro něho musela být úplně nádherná :D

No víš že možná ještě víc :D Každopádně to mám natočeno i s epickou hrou kde jsem taky natáhl brka hned - ale kluci se ukázaly .

0

4 hours ago, DonSpiritusCZ said:

Příjdu po asi půl roce že si zase zahraju WT a co nevidím. T29, T34, IS-6 a Ručka, to jsme ve WoTku? A ještě k tomu to BR :facepalm:, když vidím co to dělá za bordel v RB, tak tohle nejsou tanky které mají mít 6,7-7 ale 7,7 minimálně. Jako by už tak nestačilo že druhoválečné Ktigery (jak H tak i P) tu jezdí proti tankům z období Korejské války, teď ještě tohle. 

Na druhou stranu s 5.7-6.0 za spojence potkat hromadu kt taky nejni zabava.... 

0

1 hour ago, Onovo said:

Na druhou stranu s 5.7-6.0 za spojence potkat hromadu kt taky nejni zabava.... 

:lol2:Zeby Centuriony Caernervony,Chariotery mali snimi problem sa povedat neda a ani taka T-44 snimi nema problem,mozno Amici maju problem pokial nevyskumaju municiu.

Lenze to by ludia museli pochopit pointu narodov a ich tankov a nemysliet si ze zato ze je to tazke je to aj z cela odolne

Edited by wulfalier
2

Zvláštní věci se mi dějou, čtu si na foru jako nepřihlášený ve vlákně o veteránských známkách ,chci zareagovat a přihlásím se. V PM odpovím na zprávičku která mi přišla a hurá do vlákna. A ono nikde není ??? Hledám, pátrám, forum prolézám křížem krážem a nenalézám. Tak do historie v prohlížeči a nacházím hledané, klepnu na znovuotevření a vyskočí na mne hláška ,,sorry . . . ." Tak na to zkouším jít od lesa a protože vím že do vlána psal i Paya tak šupky do jeho profilu a kouknout kam psal poslední čas a tím e dostat ke kýženému vláknu. A světe div se ,můžu se podívat co psal minulý rok (nadsázka ) ale vlákno o veteránských známkách za přihlašování tam chybí. . . . . .:018:

To bylo odstraněno a nebo jsem byl polapen ve spleti Matrixu ?

1

On 22. 3. 2017 at 7:06 PM, rottwi said:

Zvláštní věci se mi dějou, čtu si na foru jako nepřihlášený ve vlákně o veteránských známkách ,chci zareagovat a přihlásím se. V PM odpovím na zprávičku která mi přišla a hurá do vlákna. A ono nikde není ??? Hledám, pátrám, forum prolézám křížem krážem a nenalézám. Tak do historie v prohlížeči a nacházím hledané, klepnu na znovuotevření a vyskočí na mne hláška ,,sorry . . . ." Tak na to zkouším jít od lesa a protože vím že do vlána psal i Paya tak šupky do jeho profilu a kouknout kam psal poslední čas a tím e dostat ke kýženému vláknu. A světe div se ,můžu se podívat co psal minulý rok (nadsázka ) ale vlákno o veteránských známkách za přihlašování tam chybí. . . . . .:018:

Nejsi polapen, devblog byl odstraněn. Asi jim to komunita omlátila o tlamu... :)

1

11 minutes ago, rottwi said:

Zřejmě něco takového bylo dost trapné i na Gaijin, tak to dali pryč. :D 

0

On 22. 3. 2017 at 7:59 PM, Paya_CZ said:

Myslíte ten devblog stěma odměnama že? jako jo, bylo to trapné....

Jako ono dostat veteránský titul jenom za stáří účtu taky není žádná výhra a má to v podstatě stejnou vypovídající hodnotu, jako veteránský titul za denní přihlašování...

1

1 minute ago, ManOfHarlech said:

Jako ono dostat veteránský titul jenom za stáří účtu taky není žádná výhra a má to v podstatě stejnou vypovídající hodnotu, jako veteránský titul za denní přihlašování...

To souhlasím, proto jsem tam psal a aktivitě a počtech odehraných bitev atd....

0

On 22. 3. 2017 at 8:14 PM, Paya_CZ said:

To souhlasím, proto jsem tam psal a aktivitě a počtech odehraných bitev atd....

Ano, počet bitev už je vhodný kritérium... :)

0

2 hours ago, Paya_CZ said:

Myslíte ten devblog stěma odměnama že? jako jo, bylo to trapné....

Jj přesně tenhle. ManOfHarlech tam psal o lidech co si přes týden vyzvednou odměny aby si pak v sobotu zahráli 2-3 bitvy.

Tak jsem se ho chtěl zeptat kde má u nás doma kameru :DD

Akorát to nebylo v sobotu ale v neděli,to jsem byl vytažen Tomíkem Tomibarem a jeho kamarády do RB. Na tři hry  , dokonce i nějaké sestřely byly. S Fw-190D-9 dokonce dva ,heč :DD

A jednou jsem šel zpět do hutí já :018:

Hele draci, veterán z války (třeba v Zálivu ) mohl být i skladník nebo kuchař co si ani nevystřelil ;):DD

0

Takhle to dopadá,když mi to nejde v tanku a sednu do letadla v pozemní RB :D ( A6M3 ).Stejně to nepomohlo a to jsem jim ještě ze vzduchu pomocí střelby označoval nepřátele. 

shot 2017.03.23 12.21.36.jpg

0

On 22. 3. 2017 at 3:44 AM, DonSpiritusCZ said:

Pravé WoTko nastane až s příchodem čistě blueprint tanků. Zatím je to ještě v únosných mezích, i když již lehce na hraně.

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.