Jump to content

Czołg T80 podjeżdża mnie na 5 metrów z tyłu i go nie słychać.  Inne jak T34 za to słychać  z 200m. Co za dziadostwo?

plasot (Posted )

1.1.27 Tytuły tematów NIE MOGĄ być napisane w całości dużymi literami, nie mogą też zawierać wulgaryzmów (nawet tych nie objętych filtrem forumowym) oraz muszą dawać czytelne wskazówki co do zawartości postu.

Tytuł został zmieniony.
medal medal medal

Czołg T80 podjeżdża mnie na 5 metrów z tyłu i go nie słychać.  Inne jak T34 za to słychać  z 200m. Co za dziadostwo?

Hybryda.

medal

Faktycznie to była dźwiękowa ninja :-)

Dla mnie używany dźwięk 7.1 na wypasionych Senkach gamingowych to podstawa do takiej zabawy i 90% sukcesów w poszukiwaniu każdego ukrytego wroga na symulacji. Jeśli nie funkcjonuje to jest od razu pełna klapa....

RideR2

Czy wgranie takich zmodowanych dźwięków zapewni ich poprawne działanie na wszystkich dostępnych czołgach i zawsze, bo przecież co chwila jest jakiś patch i dodają nowe zabawki?  Co zmienia konkretnie ten mod? Urealnia odległości słyszenia? Największą wadą diesli T34 w stosunku do niemieckich czołgów była możliwość usłyszenia go z prawie pół kilometra dla porównania PZIII z zaledwie 150m) co  kosztowało ruskich totalną liczbę straconego sprzętu.  Poprawia kierunkowość?

Edited by PolishFactor1
medal medal medal

RideR2

Czy wgranie takich zmodowanych dźwięków zapewni ich poprawne działanie na wszystkich dostępnych czołgach i zawsze, bo przecież co chwila jest jakiś patch i dodają nowe zabawki?

Akurat z nowymi maszynami nie ma problemów bo co jakiś czas wychodzą aktualizacje.

Co zmienia konkretnie ten mod?

Dźwięki otoczenia, silników, dział.

Urealnia odległości słyszenia (największą wadą diesli T34 w stosunku do niemieckich czołgów była możliwość usłyszenia go z ponad kilometra co kosztowało ruskich kupę sprzętu)?

Jak dla mnie tak.

Ogólnie według mnie ten mod bardzo pomaga w spottowaniu wrogów za pomocą dźwięku.

Łap linka jak chcesz sprawdzić:

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/257333-modyfikacje-d%C5%BAwi%C4%99kowe/

Edited by RideR2
medal medal medal medal

Dzięki poczytałem i widzę ,że to odpowiedź na wszystkie problemy. Po lekturze jednak trochę straszno się  zrobiło, by nagle komuś nie odpaliło i konta z toną premek mi nie zblokowali za tę faktyczną przyjemność i nieregulaminową przewagę w walce traktując to jako np. "cheeta dźwiękowego"...

http://bit.ly/1Qq3dEC - czy to pełen aktualny mod ,czy to tylko aktualizacja do niego?

Edited by PolishFactor1
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...