Siddha_HUN

Premium, Bundle járművek

Valaki, aki természetesen még nem vette meg / nem szerezte meg event-eken a következő prémium repülőket és harckocsikat, az meg tudná mondani, hogy mennyi aranyba kerülnek ?

Amcsiknál a 
- Ki-43-II
- Ki-61-Ib
- A6M2

Németeknél a

- La-5FN
- Pz. III N
- KV-1B 756(r)

Szovjeteknél a

- P-40E-1
- I-16 type 28
- B-25J-30
- SMK
- M4A2
- T-34-57 mod. 1943

Angoloknál a
- Boomerang Mk I
- Avenger Mk.1
- Hellcat Mk I

És japánoknál az

- F4U-1a

- Bf 109 E-3

Ugyanis ha ezeket adják event-eken, meg fogom csinálni hozzájuk a feladatokat, mert akkor már az árukat adják aranyban (a meglevő repülőt / harckocsit nem adhatják kétszer) és érdekelne, hogy mégis mennyi aranyat zsebelnék be úgy.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ugyanis ha ezeket adják event-eken, meg fogom csinálni hozzájuk a feladatokat, mert akkor már az árukat adják aranyban (a meglevő repülőt / harckocsit nem adhatják kétszer) és érdekelne, hogy mégis mennyi aranyat zsebelnék be úgy.

Ezt most mégegyszer. Ha olyan cucchoz csinálom meg a hónapos cuccot, ami már megvan, visszaperkálják a GE-t érte?

USA
- Ki-43-II 700
- Ki-61-Ib 700
- A6M2 1150

GER
- La-5FN 5250
- Pz. III N 1000
- KV-1B 756® 1600

USSR
- P-40E-1 700
- I-16 type 28 1350
- B-25J-30 1450
- SMK 1300
- M4A2 2980
- T-34-57 mod. 1943 1600

UK
- Boomerang Mk I 1150
- Avenger Mk.1 1000
- Hellcat Mk I 1300

JAPAN 
- F4U-1a 1150 
- Bf 109 E-3 1000
Edited by Gelesztaa
  • Upvote 1

Ezt most mégegyszer. Ha olyan cucchoz csinálom meg a hónapos cuccot, ami már megvan, visszaperkálják a GE-t érte?

Igen. A 2014-es Summertime Madness és még egypár event során volt ez a gyakorlat, hogy ha már megvan a repülő, és mégis megcsinálod a feladatját, akkor perkálnak érte GE-t.

• Completing any of “The will to win” tasks guarantess that you gain the premium vehicle. If you already own that vehicle - you will receive compensation with Golden Eagles;

http://warthunder.com/en/news/774-Summertime-madness---The-will-to-win-en

Ilyen alapon a jól jönne 5250 GE, amibe kerül a német La-5FN ... Nekem anno 1313 "ingyen" aranyam ment a német La-5FN-re, mert kaptam rá 75%-os (!) leárazást egy rendes, közönséges, event nélküli csata után

Edited by Marcus9311

Új tigris mókás lesz

Germánok 8 turbófeltöltőt pakoltak abba a dízelmotorba.Elvileg alacsony fordulaton jobban kell majd teljesítenie terepen, mint a benzines változatnak.

p0CloHe.jpg

Edited by Lohere
medal medal medal medal medal medal medal

Igen. A 2014-es Summertime Madness és még egypár event során volt ez a gyakorlat, hogy ha már megvan a repülő, és mégis megcsinálod a feladatját, akkor perkálnak érte GE-t.

• Completing any of “The will to win” tasks guarantess that you gain the premium vehicle. If you already own that vehicle - you will receive compensation with Golden Eagles;

http://warthunder.com/en/news/774-Summertime-madness---The-will-to-win-en

Ilyen alapon a jól jönne 5250 GE, amibe kerül a német La-5FN ... Nekem anno 1313 "ingyen" aranyam ment a német La-5FN-re, mert kaptam rá 75%-os (!) leárazást egy rendes, közönséges, event nélküli csata után

Szerintem egyébként ez nem így van.

Most néztem meg, és a warbondos shopban ha olyan járművet szeretnék megvenni, ami már megvan (pl. most SMK vagy Avenger Mk.I) akkor arra alapból azt írja, hogy már megvettem és többet már nem vehetek.

Biztos nem fogják visszafizetni a GE-t érte.

Így van nekem a D-13 nál kiírta a múltkor hogy már megvan . Szóval annyi kötvényt szerzel egy hónap alatt amennyit akarsz de kétszer nem vehetsz meg a holmit mint pl a 150% ost sem lehet csak egyszer. Ami meg megvan arra  kiírja hogy már rendelkezel vele. Nem ad vissza semmit.

Ha belenyúlnak a gépekbe valamiért és a modulok amiket befolyásol a javítás ki vannak fejlesztve akkor azok árát visszakapod ezüstben de ha költöttél rá aranyat akkor azt is.

medal medal medal

Szerintem egyébként ez nem így van.

Most néztem meg, és a warbondos shopban ha olyan járművet szeretnék megvenni, ami már megvan (pl. most SMK vagy Avenger Mk.I) akkor arra alapból azt írja, hogy már megvettem és többet már nem vehetek.

Biztos nem fogják visszafizetni a GE-t érte.

A War Bond teljesen más dolog, mint az event. Linkeltem, hogy egyes event-eknél aranyat adnak, ha másodszor megszerzed a prémet.

Edited by Marcus9311

A War Bond teljesen más dolog, mint az event. Linkeltem, hogy egyes event-eknél aranyat adnak, ha másodszor megszerzed a prémet.

Igen, warbondoknál pedig egyszerűen nem engedi megvenni azt a járművet, ami már a hangárodban van. Ha megnézed, ott van egy pipa, hogy már megvetted (idézőjelesen, mivel nem kötvényeket költöttél rá), és nem engedi az újbóli vásárlást, így nincsen visszafizetés se.

Igen, warbondoknál pedig egyszerűen nem engedi megvenni azt a járművet, ami már a hangárodban van. Ha megnézed, ott van egy pipa, hogy már megvetted (idézőjelesen, mivel nem kötvényeket költöttél rá), és nem engedi az újbóli vásárlást, így nincsen visszafizetés se.

Hol mondtam, hogy War Bond-oknál engedné ?

Bocs félreértés :facepalm: Ha kiírják az eventben, van olyan is ha neked megvan az a feladat meg sem jelenik. Minthogy vannak olyan eventek is amik nem mindenki számára elérhetőek.

medal medal medal

Hol mondtam, hogy War Bond-oknál engedné ?

ja, én azt hittem. huppika

mindegy, a válaszod megkaptad, asszem mindhez kiírtam a GE árukat :D

Köszi a választ :)

nincs mit. egy jo reszet guglival talaltam meg, de asszem az árakon nem nagyon valtoztattak.

Neked is "sok" prém repülőd és harckocsid van ?

akad :) bar van meg mit megszerezni, de ami nagyon kellett vagy csak siman tetszett azokat megszereztem. Pl elozo hónapban megvettem ezekkel a kotvenyekkel a D.520-at, igy mar ott is be van töltve a lyuk :)

Nekem ezek vannak meg:

USA:
Cobra King
M46 Tiger
Thach Buffalo (de ez ugye alap)

Német:
Pz II H
Panzer IV/70
Pz Bfw IV
KV-1B 756r
Román Bf-109 és Hs-129

Orosz:
Su-57
T-126
Zut-37
T-34 mod 43
Su-100Y
Zsukoszki I-153

Brit:
A13 Mk II 39
A13 Mk I RTR
Typhoon Mk Ib

Japán:
Egyelőre semmi

Karácsonyi leárazáskor vettem párat, meg bundle csomagokban lévő aranysasokkal. Vagy csak mert épp volt pénzem és nem kellett másra költeni. :D Úgy hogy soknak tűnik, de sokat féláron vettem, vagy pedig amúgy sem volt drága, pl a Zsukovszki gép 200-300 goldért vagy mennyiért.

medal medal medal medal

Nekem:Német:

He 112 B-1/U2 Visszakaptam sast és megvettem belőle

He 112 B-2/U2  kaptam sast és megvettem belőle

Bf109 E-7/U2 Kaptam

Fw190D-13 Vettem

Tank:-

Usa:

P-51 A kaptam

p-51D-20NA Vettem

Tank:

M2A4 Kaptam

M3A1 event

Orosz: 

LaGG 3-23 Event

Tank:

Ruszki Phanter Kaptam

Angol:

DB-7 kaptam

Typhoon Mk1b csomag akciósan vettem

Mustang Mk1A Vettem

Tank: A13 MkI Vettem de visszakaptam az árát

Aranyat soha sem vettem , Prémiumom is a csomagokból meg a legutóbbi nagy leárazáskor vettem sokat még két hét van belőle

medal medal medal

Thach's F2A-1, P-26A-34, XP-38G, Ki-43-II, Ki-61-Ib, P-51A, P-51D-20

M8A1, M2A4, M3A1, Cobra King, M26E1, M46 Tiger

He-51 B-2/H, Marcolin's CR.42N, He 112 B-1/U2, He 112 B-1/U2, Bf 109 E-7/U2, P-47D, La-5FN, Fw 190 D-13

Sd.Kfz 140/1, Pz. II H, Pz. III N, Panzer IV/70(A), KV-1B, KV-1B 756(r), VK.45.01 (P)

Zhukovsky's I-153 (M-62), LaGG-3-23, I-301, P-39K-1, B-25J-30, IL-2M (Avenger), P-39N-0, P-63C-5, P-63A-10, Yak-3 (VK 107)

T-26E, RBT-5, T-34 1941, ZUT-37, KV-1E, SMK, T-34-57 1943, M4A2, T-V, T-34-100

Havoc, Wirraway, Boston, DB-7, Boomerang Mk.I, Boomerang Mk.II, Hellcat, Mustang, D.520, D.521, Avenger

A13 Mk.I, Achilles

Hagiri's A5M4, A7He1, Ki-44-II Otsu, Ki-96, A6M5 Ko

... hú, megírni is idő volt :D most vagy a Panzerwerferre gyűjtök vagy valami japán cuccra :3

Lehet én vagyok a hüle de ez a sok Capcarázott prémium kiakaszt pénzt adni ki rájuk áhh :beee:

Egy nagyonnagy részét eventeken osztogatták, az amcsi Ki-61-et és Ki-43-at is például. Az amcsi Zéró nem véletlen nincsen meg. A német Lavochkint is nyertem.

Egyébként annyira imádom, hogy mindenkinek heppje ez a captured okádék sztori, de már a csapból is ez folyik. Mondjam Gaijoobnak, hogy vegyék el tőlem vagy mi?

Elég ha simről kiveszik őket a proto al együtt :-) Esetleg visszahoznák a napi egy eventet akkor meg lenne oldva.Ha nem akarok ellenük menni( és az oldalamon se látni) akkor lehet ott menni.Ez tankra is igaz
medal medal medal

A 27-es hozzászólásomban felsoroltakon kívül van még:

- P-26A-34

- M2A4 (1st Arm.Div.)

- He 51 B-2/H

- Marcolin CR.42CN

- He 112 B-2/U2

- Pz II DAK

- VK 4501 P

- Po-2

- P-39N-0 (SU)

- P-63C-5 (SU)

- szovjet Spitfire

- SZU-76M 5th Gv.Kav.Corps

- DB-7

- D.521

- A13 Mk.I 3rd RTR

Következőnek a tigrises festésű M46-ost szeretném vagy a Calliope-t

Edited by Marcus9311

Lehet én vagyok a hüle de ez a sok Capcarázott prémium kiakaszt pénzt adni ki rájuk áhh :beee:

Az a baj, hogy pl. amcsi rank III-on nincs semmi értelmes a Bf-109-en kívül. BTD-1 jópofa, de most mit csináljak egy bombázóval, 1 tonna amit tudok vele cipelni, vagy 2 tonna torpedót. :D XP-50 meg baromi ronda szerintem. Rank II-es prémiumot meg feleslegesnek tartom venni (nekem), mert rank III végéig tudok vele jól fejleszteni, aztán "kuka". Pl a P-51-et (rank III eleje) lehetett volna prémiumnak tenni, vagy a P-63-at, vagy a PBJ-1H-t. Valami értelmes hazai gépet. De betesznek egy ronda prototípust, meg egy bombázót, amivel szerintem sokra nem mennék.

Szerk.:
És hogy növeljem a prototípus témát, Rank V amcsi ágra berakhatnák az YB-60-at, esetleg a B-36-ot. :Ds  Vagy B-47, vagy XB-52, YB-52. Vagy B-52A, B-52B (ezek még határeset lennének, az évjáratot tekintve). Szóval valami értelmes bombázót, levágni 30-40 tonnát és csókolom, vége a meccsnek.  :crazy:

Edited by _Bela_HUN
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.