Siddha_HUN

Premium, Bundle járművek

A 12 érme se gáz szerintem.

Ilyeneket simán meg lehet csinálni:

Lőjj ki 24 könnyű v közepes harckocsit: br 3.3 amcsi chaffee úgye tier 3 as, mellé az m4a1 és a 105 ös és lehet darálni a népet.

Lőjj ki 10 ellenfelet pánvélvadásszal: br 5.3, ISU-122 és SU-152 kocalövők mellé a SU-85M, és 2-3 csata után meg is van.

Lőjj ki 24 ellenfelet nehéz harckocsival: br 4.3 KV1-zis5- KV1-S, és mehet is a móka.

Lőjj, ki 10 repcsit tankcsatában. Wirbelvind-Ostvind, vagy br 3.3 amcsi, 2-3 tankot kilősz, aztán kapod a repcsiket, és azzal gyentelsz.

Lőjj le 68vagy 100 repcsit vadászgéppel: magától értetődik, nekem 5 csata után meglett.( P47-P47-P38E+még 2 vadász)

Semmisíts meg adott földi és tengeri célpontot: Magától értetődik.

Nyerj meg 8 légi csatát: Idővel úgyis meg lesz

Legyél benne az 1-2 helyezetben légi csatában: br 8.0, úgyis kb 6vs 6 a player felállás, kibombázol egy csomó földit, lelősz utána pár vadászt, és kész.

Szerezz 3300 pontnál magasabbat 2 légi csatában: A frontline mód tökéletes erre....

Szerezz összesen 4 csapatmunka támogatást: Idővel összejön, de ha van értelmes haverod, 1-2 csata alatt megvan.

Csapj ki 4 légvédelmet tankcsatában: ---ezt áttekerem-----

Szerezd meg a megadott kitüntetést a listából 2 csatában( vadászok réme stb stb) én itt vagy csak földizek, és ha én nyírom ki a legtöbbet megvan, vagy csak vadászgéppel darálok, ez is kb 2-3 csata és megvan.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe: + egy kis easy: Van másodlagos feladatoknál, h nyírj ki 4 csatarepülőt, és sokan áttekereik, mert tier 3 ban és afölött ritkák. Pedig a ruszkiknál egyik peska tier 3, de csak br 2.3. Mellé mig 3, meg laggok, és azon a szinten hemzsegnek az il2-k, su-k, meg vmi spagetti plane csatarepcsik is vannak olyan kis szinten.

medal medal medal medal

On 2018. 03. 24. at 5:49 PM, Magyar85 said:

A 12 érme se gáz szerintem.

Ilyeneket simán meg lehet csinálni:

Lőjj ki 24 könnyű v közepes harckocsit: br 3.3 amcsi chaffee úgye tier 3 as, mellé az m4a1 és a 105 ös és lehet darálni a népet.

Lőjj ki 10 ellenfelet pánvélvadásszal: br 5.3, ISU-122 és SU-152 kocalövők mellé a SU-85M, és 2-3 csata után meg is van.

Lőjj ki 24 ellenfelet nehéz harckocsival: br 4.3 KV1-zis5- KV1-S, és mehet is a móka.

Lőjj, ki 10 repcsit tankcsatában. Wirbelvind-Ostvind, vagy br 3.3 amcsi, 2-3 tankot kilősz, aztán kapod a repcsiket, és azzal gyentelsz.

Lőjj le 68vagy 100 repcsit vadászgéppel: magától értetődik, nekem 5 csata után meglett.( P47-P47-P38E+még 2 vadász)

Semmisíts meg adott földi és tengeri célpontot: Magától értetődik.

Nyerj meg 8 légi csatát: Idővel úgyis meg lesz

Legyél benne az 1-2 helyezetben légi csatában: br 8.0, úgyis kb 6vs 6 a player felállás, kibombázol egy csomó földit, lelősz utána pár vadászt, és kész.

Szerezz 3300 pontnál magasabbat 2 légi csatában: A frontline mód tökéletes erre....

Szerezz összesen 4 csapatmunka támogatást: Idővel összejön, de ha van értelmes haverod, 1-2 csata alatt megvan.

Csapj ki 4 légvédelmet tankcsatában: ---ezt áttekerem-----

Szerezd meg a megadott kitüntetést a listából 2 csatában( vadászok réme stb stb) én itt vagy csak földizek, és ha én nyírom ki a legtöbbet megvan, vagy csak vadászgéppel darálok, ez is kb 2-3 csata és megvan.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe: + egy kis easy: Van másodlagos feladatoknál, h nyírj ki 4 csatarepülőt, és sokan áttekereik, mert tier 3 ban és afölött ritkák. Pedig a ruszkiknál egyik peska tier 3, de csak br 2.3. Mellé mig 3, meg laggok, és azon a szinten hemzsegnek az il2-k, su-k, meg vmi spagetti plane csatarepcsik is vannak olyan kis szinten.

Ba.65 meg Breda 88. De előferdülhetnek olyan BR-ben A-20G-k is.

medal

Megvan a kupon, de ezt nem egészen értem. Ha fel akarom használni, akkor csak megvehetővé válik Goldért, vagy magát a gépet kapom meg? Egyelőre semmi infót nem találtam. Valakinek megvan még esetleg, aki ki is próbálta?

YrCxg2n.jpg

Edited by ThaisS
medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Nekem is meg van és nem kell érte gold

Megtennéd, hogy berakod a stat kártyáját? Érdekelne milyen gép is ez.

9 hours ago, _Spence_ said:

Megtennéd, hogy berakod a stat kártyáját? Érdekelne milyen gép is ez.

Persze. :) 

awckwZy.jpg
asDjyAA.jpg
És a sima F.Mk XI.

lfkKchb.jpg

Edited by Dzsigolo_Lanty
  • Thanks 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Az anyja szemit. Nem szeretek "kényszerből" játszani, de ezért muszáj lesz eventezni.

(Egy ilyen agilis és veszélyes gép, 4x20mm-essel 4.3-on. Nem lesz sokáig ott.)

Spoiler

Kinyomtam 60e liont az első meccsre. 5-en korzózunk egymástól 800 méterre, hű de élvezetes. 2. spawnra meg 1 km-en belül mind a 4 ellen. Ennyit tudtak magukból kipréselni a RAF 100. évfordulójára? A centenáriumra? Tavaly meg ruszki Spit-et adtak eventre. Nem igen szerethetik az angolokat. Azért a légi erejük múltját lehetne tisztelni, ha már a WT is repülőkön alapszik. Ere adnak egy homokozót. 

Egyre több a negatív érzésem, szerintem lassan abbahagyom.

Edited by _Spence_

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.