Siddha_HUN

Premium, Bundle járművek

15 minutes ago, Marcus9311 said:

Lesz idén Summertime Madness vagy valami hasonló ?

Minden évben van valami. Azt tudom hogy minden évben 1-2 két alkamalommal van az a Event ahol lehet tankokat nyerni. Ha jól emlékszem most nyáron is lesz valami. Ha jól emlékszem augusztusban kell lennie valaminek, de lehet nem lesz a WW tesz, és a hajók miatt. De jó lenne ha lenne. :D 

Edited by KjisszHUN
medal medal medal medal medal medal medal medal

31 minutes ago, Marcus9311 said:

Hogy lenne a WW és a Hajó teszt akadálya az eventnek ? Kopipéjsztelnének valami eventet, ahogyan a decemberinél és a "győzelem" napjánál tették.

Van úgy, hogy a minőség fontosabb a mennyiségnél.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Több mint 30ezer csata és a franc tudja hány kigrindelt event után Te még mindig tudsz olyat kérdezni, amit egy frissen regisztrált játékos is megválaszol 2-3 hét után. Egyszerűen bámulatos. Tényleg nincs semmilyen ötleted, azon kívül, hogy mindent megadjanak neked ingyen?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Lesz.

It’s so quiet in here… smells of fresh paint, and the hangar doesn’t look like it’s abandoned... Something is definitely coming, what might it be?
20368962_1589566851077272_70538194450525

Edited by Dzsigolo_Lanty
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 2017. 08. 22. at 7:22 PM, Marcus9311 said:

Újabb prémium a gyűjteményembe

shot 2017.08.22 19.16.16.jpg

A minap láttam egy ilyet szembejönni... nem tudtam eldönteni, hogy ez most vagy valami, vagy megy valahová. :D Aztán fogtam magam és kilőttem SU-5-1-el. Amúgy milyennek tűnik eddig a cumó?

medal

6 hours ago, IGLA_HUN said:

A minap láttam egy ilyet szembejönni... nem tudtam eldönteni, hogy ez most vagy valami, vagy megy valahová. :D Aztán fogtam magam és kilőttem SU-5-1-el. Amúgy milyennek tűnik eddig a cumó?

Még nem próbáltam, a S.U.M.M.E.R. lezavarása után fogok vele foglalkozni.

Adhatnák a Chi-Nu II-est és a brit Musztángot is WarBonds-ba, azokkal eredményesebben lehetne a T4-et és T5-öt fejleszteni ...

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

10 minutes ago, Marcus9311 said:

Még nem próbáltam, a S.U.M.M.E.R. lezavarása után fogok vele foglalkozni.

Adhatnák a Chi-Nu II-est és a brit Musztángot is WarBonds-ba, azokkal eredményesebben lehetne a T4-et és T5-öt fejleszteni ...

Vagy akár meg is vehetnéd. Te is jól jársz, és mi sem hallgatnánk hónapról hónapra a sírásaidat. Mindenkii jól jár.

• Like 1
  • Haha 2

Kinek van meg ez? Karácsonykor gondoltam megveszem, mert még sehol se járok japán gépekben, és hát féláron lesz úgyis, és az adatai szerintem nagyon jó gépnek tűnik. Ki-100 II mellett ezt tervezem megvenni japán oldalon. Kinek van róla tapasztalata? 

shot 2017.09.22 16.01.25.jpg

On 2017. 09. 22. at 4:04 PM, KjisszHUN said:

Kinek van meg ez? Karácsonykor gondoltam megveszem, mert még sehol se járok japán gépekben, és hát féláron lesz úgyis, és az adatai szerintem nagyon jó gépnek tűnik. Ki-100 II mellett ezt tervezem megvenni japán oldalon. Kinek van róla tapasztalata? 

Nem éri meg venni. 
3 oka van.

1. Meglehet ingyen szerezni háborús kötvényekben nem egyszer fordult már elő.

2. Van ennek egy sima kifejleszthető változata.

3. A Japán fóka sokkal jobb és olcsóbb. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 2017. 09. 22. at 4:04 PM, KjisszHUN said:

Megéri megvenni, bár legjobb tényleg féláron. Nekem ez a legtöbbet használt repülőm, 1200 killem van vele RB-n, kb 2:1 KDR-el.

Alapvetően egy nagyon jó fordulóharcos gép, amivel Boom and Zoomolni is nyugodtan lehet, mivel 870km/h IAS-nál esik csak szét.

Hátránya, hogy lassú, de azért a zéróknál jóval gyorsabb, sőt egy kicsit még a Spitfireöknél is gyorsabb, leszámítva persze a 5.7-es Spiteket.

Bármilyen gépet lefordul a szövetséges oldalról, beleértve a Spitfireöket is, ha használod a flapsot.

Az A7M2-es változata már nem fordul olyan jól mint ez, de sokkal gyorsabb, az egy tipikus BnZ gép, ami még mindig jobban fordul, mint az amerikai gépek.

Hátránya, hogy a javítási költségét felvitték 30.000 SL-re, szóval inkább a premiummal érdemes repülni.

Edited by SuperSaiyan_HUN
medal medal medal medal medal medal

4 hours ago, SuperSaiyan_HUN said:

Megéri megvenni, bár legjobb tényleg féláron. Nekem ez a legtöbbet használt repülőm, 1200 killem van vele RB-n, kb 2:1 KDR-el.

Alapvetően egy nagyon jó fordulóharcos gép, amivel Boom and Zoomolni is nyugodtan lehet, mivel 870km/h IAS-nál esik csak szét.

Hátránya, hogy lassú, de azért a zéróknál jóval gyorsabb, sőt egy kicsit még a Spitfireöknél is gyorsabb, leszámítva persze a 5.7-es Spiteket.

Bármilyen gépet lefordul a szövetséges oldalról, beleértve a Spitfireöket is, ha használod a flapsot.

Az A7M2-es változata már nem fordul olyan jól mint ez, de sokkal gyorsabb, az egy tipikus BnZ gép, ami még mindig jobban fordul, mint az amerikai gépek.

Hátránya, hogy a javítási költségét felvitték 30.000 SL-re, szóval inkább a premiummal érdemes repülni.

Hát a pénz nem igen zavar hogy mennyibe fog fájni, ha nem az a lényeg hogy jó, és tier 2-ből ezzel a géppel fel tudom tornászni magam tier 4-5-ig :D Bár érteném minek ezek a csillagászati árak a javításra... Főleg a japókant miért kell szopatni. 

5 hours ago, KjisszHUN said:

Hát a pénz nem igen zavar hogy mennyibe fog fájni, ha nem az a lényeg hogy jó, és tier 2-ből ezzel a géppel fel tudom tornászni magam tier 4-5-ig :D Bár érteném minek ezek a csillagászati árak a javításra... Főleg a japókant miért kell szopatni. 

Akkor inkább B-17E azzal pénzt és RP-ét is farmolsz és tier 3-4-5 öt jól lehet vele fejleszteni. :)  Drága  a bambuszfából készülő szárnytartók és a Japán alumíííínium. :D  A pilóták már nem annyira. :D Benzin is drága ott. :D  

Japán gépek javítása azért drága, mert nagyon hatékonyan lehet velük SL-t gyűjteni. Ez a hivatalos álláspont, ami részben igaz is, mert a japán gépek SL-szorzója valamivel magasabb a szintjükön lévő orosz vagy amcsi gépekéhez képest. Csak az a kérdés, hogy akkor miért nem a szorzót csökkentik a javítás emelése helyett, de ez már Gaijin dolga... :facepalm:

On 2017. 10. 01. at 11:40 PM, KjisszHUN said:

Nyugodtan vedd meg majd ha féláron lesz, nem fogod megbánni., gyorsan ki fogod vele fejleszteni a japán treet.

Az Fw 190-nél sokkal sokoldalúbb gép, persze nem tudom, hogy Te milyen stílusban játszol, de ha nem áll tőled távol a közelharc, akkor abban az a gép verhetetlen a maga nemében, míg az Fw-el ugye csak Bnz-ni lehet, meg headonozni.

Ráadásul sokkal olcsóbb, mint a B-17.

Edited by SuperSaiyan_HUN
medal medal medal medal medal medal

5 minutes ago, SuperSaiyan_HUN said:

Nyugodtan vedd meg majd ha féláron lesz, nem fogod megbánni., gyorsan ki fogod vele fejleszteni a japán treet.

Az Fw 190-nél sokkal sokoldalúbb gép, persze nem tudom, hogy Te milyen stílusban játszol, de ha nem áll tőled távol a közelharc, akkor abban az a gép verhetetlen a maga nemében, míg az Fw-el ugye csak Bnz-ni lehet, meg headonozni.

Ráadásul sokkal olcsóbb, mint a B-17.

Én nem véletlenül szeretném :D Amcsiknál meg van az egyik japó prém, és ott mindig azt szoktam csinálni hogy hagyom hogy rám jöjjön valaki, aztán lefordulom :D Ezért szeretem a Japókat :D Fw olyan távol áll tőlem hogy az hihetetlen, német oldalon nem tudom őket használni, csak is a Bf-eket :D B-17 nem érdekel, mert az amcsi oldalon meg van, és eddig alig volt értelmes meccsem vele, mert olyan gépek lőnek le amit a gép életében nem látott... A fegyverzete meg csak csikizi az ellenfelet :D Szóval Télen biztos meg veszem a kis A7M1-et :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.