Siddha_HUN

Premium, Bundle járművek

19 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Jó kis kedvezmény. :D 

oCS8kmv.jpg

ERyHQg2.jpg

Mi lett volna a második kép ?

War Bondsban is szokták adni, én inkább kipörgetném érte 20 nap alatt a WB-t, aranyat a drágább, Tier III-as / IV-es cuccokra költök. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

4 minutes ago, LaszmenHUNGARY said:

Gratulálok! Én még ezen átlagban 6-800 pontot szoktam véletlenül szerezni, soha nem vitt rá a lélek hogy minden feladatot megcsináljak, de legalább tudni hogy nem lehetetlen! 

A Tier IV-es feladatokat is úgy csinálom meg, hogy Tier 3-asokkal ölök, és Tier 4-essel fejezem be a meccset. Nem minden Tier 4-eshez van türelemem, régebben megcsináltam a lőjj le 25 bombázót / 68 vadászt / 72 repülőt feladatokat, de most már a suli és egyebek miatt a 3000 pont győztes meccsben / 1. helyezés kétszer típusúakat csinálom. Csak a 68 / 72 földi célpont kigazolásánál kell Tier IV-es bombázó vagy csatarepülő, de arra az Il-10-es és az A-26C ("prémium") tökéletesek. 

1 hour ago, LaszmenHUNGARY said:

Gratulálok! Én még ezen átlagban 6-800 pontot szoktam véletlenül szerezni, soha nem vitt rá a lélek hogy minden feladatot megcsináljak, de legalább tudni hogy nem lehetetlen! 

Én egyszer szereztem járművet ezzel a kötvényes dologgal, azóta inkább a boostereket szerzem be, ugyanis határidő nélkül aktiválhatók.

Én is eddig csak boostert szereztem, de most meg próbálom legalább a matricákat elérni, vagy ha van egy jó kölcsön tank akkor azt :D De meló mellett a tankok megszerzése esélytelen.

medal medal medal medal medal medal medal medal

4 hours ago, Kulcsos12 said:

Én meg inkább bent maradok +4 órát túlórázni a hónapban és megveszem azt a gépet, minthogy egy hónapon át ezen görcsöljek. Illetve csak venném, ha lenne köztük értelmes...

Szabad kérdeznem, mennyire fizetnek meg a munkahelyeden ?

12 minutes ago, Marcus9311 said:

Szabad kérdeznem, mennyire fizetnek meg a munkahelyeden ?

Persze. Csak válaszolni nem fogok rá. :p:

De nem vagyok túlfizetve, nehogy azt hidd. De egy Tier1-es, Tier2-es jármű megvásárlása kijönne 4 óra túlórából. (Mert van rajta HUF booster! :crazy:)

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 2017. 06. 19. at 8:59 PM, Kulcsos12 said:

Persze. Csak válaszolni nem fogok rá. :p:

De nem vagyok túlfizetve, nehogy azt hidd. De egy Tier1-es, Tier2-es jármű megvásárlása kijönne 4 óra túlórából. (Mert van rajta HUF booster! :crazy:)

Rám a Hadnagytól fog vonatkozni a bértábla.

Nem csak a WT-nél vagyok fukar, hanem más játéknál is próbálom ingyenesen megszerezni a fizetős tartalmat, amire fogok költeni, az 1 - 2 eredetibb gyakorló lesz, pl. a DCU ...

Ha lehetséges, félauto M16A4-es is jó lenne hétvégi élménylövészetre, én is költeném a pénzt, arra való, mindenki másra költi.

Legutolsó amire költöttem az ArmA 3 volt Apex kiegjével és a Jets DLC-jével. Nagyon régen megvettem az ArmA sorozat tagjait, de azok olcsóbbak voltak, a CoD4-et és MW2-őt, a CoD4 ára is tolerálható volt, az MW2-é szájhúzós, de valahogy kibírtuk, a BF3-at is leokéztam és utána felejtős, a CoD / MH / BF újabbul nem nyújt nagy élményt, interaktív, mesemozik átlagos multival. 

14607899_1271914006175850_1753345543_n.jpg

Edited by Marcus9311

Ezt a D520-at egy eventen lehetett megszerezni anno, akkor még én is csak repültem, és meg is szereztem, nagyon szerettem azt a kis gépet, grat :) De ez nem az a D520 ami "rejtett" gép,mert olyan is van csak annak van még vmi neve

5 hours ago, LaszmenHUNGARY said:

Ezt a D520-at egy eventen lehetett megszerezni anno, akkor még én is csak repültem, és meg is szereztem, nagyon szerettem azt a kis gépet, grat :) De ez nem az a D520 ami "rejtett" gép,mert olyan is van csak annak van még vmi neve

A D.520-at alapból aranyért lehetett megvenni, és a D.521-est adták eventen, ami rejtett volt. Időközben a D.520-as is rejtett lett.

http://warthunder.com/en/news/876-Special-First-Flight-of-Dewoitine-D520-en

31 minutes ago, Marcus9311 said:

A D.520-at alapból aranyért lehetett megvenni, és a D.521-est adták eventen, ami rejtett volt. Időközben a D.520-as is rejtett lett.

http://warthunder.com/en/news/876-Special-First-Flight-of-Dewoitine-D520-en

Köszi a javítást! Igazad van, csak megzavart mert mind a kettő megvan, és a sima D520-at azt 75%-os kuponnal zsákmányoltam :) 

Én azt hiszem az ilyen dolgoknak majd csak télen indulok neki. Mikor nincs munka. Mert most örülök ha össze szedem az 1500-at :D Munka mellett alig van időm. Főleg a rossz internet mellett. De biztos hogy télen én is neki kezdek ennek. 5 hónap-ig szabad leszek, szóval remélem össze szedek majd én is párat :D Különben 1 havi ilyenből mennyit lehet össze szedni? 1 prém gép havonta? 

Edited by KjisszHUN

9-től kora délutánig "dolgozok" a katonai ügyészségen, gyorsan hazaérek és este gyorsan lezavarom a War Bondsot.

Igen, havi egyet lehet csak sajna, kár volt, hogy kellett választanom Wetmore P-51-ese és Golovjacsev Jak-9-ese között, mindkettő jó lett volna. Vagy októberben is komoly dilemmában voltam, hogy M8A1 Scott, finn KV-1-es vagy TB-3-as legyen. Nem is beszélve az A7M1-esről. Az A7M1 alapján elvileg adniuk kell majd a japán Fókát és brit Musztángot, de ne egy időben.

26 minutes ago, Marcus9311 said:

9-től kora délutánig "dolgozok" a katonai ügyészségen, gyorsan hazaérek és este gyorsan lezavarom a War Bondsot.

Igen, havi egyet lehet csak sajna, kár volt, hogy kellett választanom Wetmore P-51-ese és Golovjacsev Jak-9-ese között, mindkettő jó lett volna. Vagy októberben is komoly dilemmában voltam, hogy M8A1 Scott, finn KV-1-es vagy TB-3-as legyen. Nem is beszélve az A7M1-esről. Az A7M1 alapján elvileg adniuk kell majd a japán Fókát és brit Musztángot, de ne egy időben.

Ha jól tudom mindegy, mert ezek mindig ismétlődnek. Vagy is a többségét már 100-szor láttam. Mint pl ezt a D.520-ast. 

Jó neked, és vagy déltől késő este 10-ig dolgozok, vagy reggel 9-től este 6-ig főleg most nyáron. 

Edited by KjisszHUN

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.