Siddha_HUN

Premium, Bundle járművek

Nem találtam még ilyen topikot, úgy gondoltam, hogy van annyi premium, bundle jármű, hogy egy külön téma lehetne nekik. :) Nem szerettem volna minden egyes témában megkérdezni, hogy most melyik prémium éri meg, melyik nem, mert akkor szétszpemmelem a magyar fórumot. :D

Én pl. vásárláson gondolkodom most, hogy féláron vannak a járművek, de tanácstalan vagyok, mi az, ami megéri, és mi az, ami pénzkidobás.

Német oldalon, azon belül is tankokból a KV-1B 756(r), illetve a Pz.Bfw. IV. van meg.

Szóval az érdekelne, hogy ki milyen prémiumot vett már, akár repülő, akár tank. Mellélőni nem szeretnék, mert azért mégis rendes pénzről van itt már szó. :)

Ha meg Glo szükségtelennek tartja a témát, és törli, akkor előre elnézést. ;)

medal medal medal medal

Én a repülős eventek bevezetésekor megfogadtam, h még így marad, nem fizetek 1 fillért sem a gazsinak, így ezt sem vettem meg, viszont ha premium tankot vennék, mindenképpen a Black Prince lenne az első. Egész egyedin néz ki /ez lehet csak nekem fontos/, és még ott van 5.7br-en, megölni is baromi nehéz (a PT-76 v egy másik BP ami jó eséllyel átlövi, más nehezen), jó RoF, kiemelkedő páncélátütés, és az alacsony végsebesség sem olyan vészes, mert a torony viszonylag gyorsan forog.

Edited by Eladryel_Nevryon
medal medal

Olyan kell amit biztos használsz sokáig. ( vetten rus i16 ot jó áron...aztán rájöttem ,hogy nem is érdekel a rus :-) ) Nálam így van.A japó fóka nagyon jó. Főleg tier 3-4 et megyek így olyan prém kell.Vihető legyen eventre ( sim) Ne captured. ( a saját csapatot és az ellent is átvered,hamar tk a vége.Pl. usa zero kilőve.Legyen cockpitja.Ki102 kiesett sajna.Egy prém 109 f4,A5, me410 érdekelne. Tanknál ugyanezek a szempontok.
medal medal medal

Ami nekem most dilemmám, hogy Super Hellcat vagy M26E1 vagy M46 "Tiger". Az aggodalmam, hogy megszivatom magam, legalábbis az M26-tal, M46-tal a BR+1 miatt. Beválasztom az M46-ot, akkor jön velem szembe a Maus, amivel meg nem tudok mit kezdeni. :D Vagy egyik se. :D

medal medal medal medal

Ami nekem most dilemmám, hogy Super Hellcat vagy M26E1 vagy M46 "Tiger". Az aggodalmam, hogy megszivatom magam, legalábbis az M26-tal, M46-tal a BR+1 miatt. Beválasztom az M46-ot, akkor jön velem szembe a Maus, amivel meg nem tudok mit kezdeni. :D Vagy egyik se. :D

Tehát akkor te inkább tankot szeretnél venni?

Tehát akkor te inkább tankot szeretnél venni?

Minden érdekel, tank is, repülő is, de mondjuk tény, hogy tankokkal többet játszom mostanság.

medal medal medal medal

Eddig árkádban játszottam nagyrészt, de túl sok ősz hajszálam nőtt már 28 évesen, ideje lenne váltani komolyabb szintekre lassan. :D

medal medal medal medal

Japánnál az A7M1 nagyon ütős RB-n, én azt használom :) Úgy emelkedik mint az angyal, a tűzereje kiváló, és fordulásban sem utolsó. Zuhanásban is jól birja, nekem nagyon bejön :)

medal medal medal medal medal

Szovjet prémiumok közül ki mit ajánlana? :) Repülők terén sehol nem vagyok, tankok terén meg rank III-ban vagyok, 6-ból 4 megvan, lassú csordogálás rank IV felé.

Edited by Beci_87
medal medal medal medal

Ez az IS-2 Revenge, wattdafakk? :D Matrica + 1 db "zsák" a bal első részen = 12.000 Ft. Oké, hogy 268%-ot rátesz az RP-re, na de akkor is. Mega lehúzás. :D Durvább, mint a parancsnoki vadászpárduc, pedig az is 10.000 Ft körül mozog. Mondjuk a Rank IV-es USA harckocsik is 39 eurósak, ha aranysast akarnék venni, ami ismét csak 12.000 Ft. És nem sokban különböznek azoktól, mint amik a tree-ben vannak. Na ezeket kell karácsonykor megvenni. :D

A Pe-2-205 viszont CSAK az Ultra Advanced Packban van, ami 80 eurós kiruccanás, ha azzal akarnék repülni.

medal medal medal medal

Nem erőszak megvenni őket :)

Amúgy mindenre van leárazás meg akció, a sima járművekre és a csomagokra is. Akinek 6000-ért ez kell (USA-ban 3 óra munka, kb) az hadd vigye. Ezek az árak csak nekünk tűnnek soknak, sajnos.

medal medal medal medal medal

Eleve nem értem miért kell húdekülönegesnek lennie. Én a horizontot és az ellenséget nézem általában. Így nekem mindegy, hogy néz ki. Sőt ha szokványos és beolvad akkor a legjobb.
De milyen legyen? Mondjuk az biztos különleges tank lenne, ha beraknának egy prémiumrepülőt oda. Jobb ötletem nincs. Főleg, hoyg wasd, bal és jobb klikk minden tank irányítása. Nem több. Az extrémeken van rakéta így az plusz egy gomb. Kéne ugrótank. Ilyen béka alakja lenne.:)
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Pár hónapja beruháztam egy Panzer IV/70(A)-ra.
Az alap gondolat az volt, hogy a V verziónál alacsonyabb RB és azonos löveg kompenzálni fogja a szörnyű felépítményt...Nos az első pár héten annyi kudarc ért, hogy máig nem hevertem ki:)) Valahogy mindenki engem akart kilőni én pedig senkit sem tudtam. (Bár ebben közrejátszott, hogy ekkor tájt rakták be a különálló célzó optikát sim-ben. Nagyon sokáig tartott megszoknom, hogy kis és közepes távon csak a parancsnoki kupolából szabad célozgatni. Ezeknél a típusoknál sajnos az optika távol van vízszintesen és függőlegesen is a lövegtől.)
Egyébként most, hogy már megszoktam a rusnya formáját egészen jól játszható lett :D

A másik a Pz. III N….imádom:)
Piszok jól néz ki, viszonylag jó páncélzata és bár az alap lőszereket preferálom ennél a gépnél a 100mm-es átütéses Hl.Gr.38C lőszer párosítva  4.3 másodperces körüli újratöltéssel isteni. Nagyon jó vele aprítani az ellent.
  • Upvote 1

Szovjet prémiumok közül ki mit ajánlana? :) Repülők terén sehol nem vagyok, tankok terén meg rank III-ban vagyok, 6-ból 4 megvan, lassú csordogálás rank IV felé.

Pe-2-205 statcardján nem írják de földi egységek kilövéséért 2x annyit dob mint a prémium P47.Én azzal farmolok.

Edited by Lohere
medal medal medal medal medal medal medal

Ha lenne 2600 háborús kötvényetek, elvernétek azonnal a német Wellington-ra vagy gyűjtenétek 3400-ig, az SzMK nehézharckocsi áráig ?

SMK. 

A Wellington nem tud többet mint német bombázó társai, és még csak nem is szórakoztató vele repülni.

Az SMK ellenben különleges, és megállja a helyét földi csatákban.

medal medal medal

Az angol Avenger-t és amcsi Zero-t régebben megszereztem az event-ek során, a japán Messzerhez volt aranyam régebben, így a jelenlegi felhozatalból a német Welly és szovjet SzMK nehézharckocsi maradt hátra, és akkor most a szovjet harckocsiért grindelem tovább.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.