Jump to content

[Aktualizacja] War Thunder 1.55 „Royal Armour”

2560x1440 | 1920x1080 | 1280x1024

Aktualizacja 1.55 „Royal Armour

Najnowsza aktualizacja wprowadza do gry opancerzone pojazdy Wielkiej Brytanii. Do gry trafiło ponad 30 maszyn z najszlachetniejszej brytyjskiej stali, 9 nowych samolotów, 2 długo wyczekiwane północnoafrykańskie pustynne mapy, a także wiele innych nowości.

Nie możemy doczekać się, by oddać w Wasze ręce arsenał nowych pojazdów wojennych rodem ze Zjednoczonego Królestwa! Niektórymi maszynami będziecie mogli dowodzić od razu, a pozostałe będą dogłębnie testowane i stopniowo wysyłane na linię frontu… to jest do Waszych hangarów. Czytajcie nowości, w których opiszemy, w jaki sposób dołączyć do beta-testów, które zapewnią także dostęp do wstępnie wprowadzonych maszyn. Nie przegapcie tej okazji!

Pełna lista zmian jest dostępna w rejestrze zmian.

W najbliższych tygodniach arsenał gry wzbogaci się aż o trzydzieści brytyjskich czołgów, w tym legendy takie jak Valentine, Matilda, Cromwell czy Churchill, niektóre w kilku wersjach, wiernie odwzorowujących ewolucję historycznych pojazdów. W pierwszej partii dodawanych do gry stalowych maszyn wojennych znajdzie się pięć dostępnych dla wszystkich czołgów i cztery pojazdy premium. Nadchodzące tygodnie rozwiną brytyjskie drzewko między innymi o działa samobieżne i zestawy przeciwlotnicze, a także pierwsze pojazdy pancerne na polach bitew w War Thunder: T17E2 i Mk II AA. Kołowe pojazdy bojowe pozwolą rozwinąć znaczne prędkości i zdominować wroga na polu bitwy!

Bądź na bieżąco i nie przegap ani sekundy testowania brytyjskich sił naziemnych, korzystając ze strony głównej War Thunder, oficjalnego forum dyskusyjnego, a także społeczności graczy w poniższych serwisach. Czytaj nowości, oglądaj zrzuty ekranu i zaczytuj się w artykułach historycznych przybliżających nadchodzące nowe pojazdy!

Facebook

Google+

Youtube

Twitter

Ciężko opancerzone brytyjskie maszyny nie są jednak odosobnione na polu walki! W aktualizacji nadleci budzący grozę myśliwiec odrzutowy MiG-17, czyli najnowocześniejszy radziecki samolot w grze, od teraz wieńczący linię sowieckich myśliwców. Także japońskie drzewko rozwoju zostanie uzupełnione o tłokowe myśliwce Ki-44-2, A7M2 i Ki-61 Tei, jedyny masowo produkowany drugowojenny japoński samolot myśliwski wyposażony w silnik chłodzony cieczą. Do gry trafi także niebagatelna nowość – pierwszy amerykański dwupłatowiec, F3F zwany Latającą beczką! Miłośników ścierania się z siłami naziemnymi i umocnieniami wroga z pewnością ucieszą nowe niemieckie i brytyjskie bombowce, umożliwiające rażenie nieprzyjaciela kilogramami „prezentów świątecznych” wprost z przestworzy!

Jak każda aktualizacja War Thunder, i ta przyniesie ze sobą zupełnie nowe mapy. Tym razem gracze zostaną uraczeni starciami w pustynnym klimacie, aktualizacja otrzymała nieoficjalnie miano Pustynnej Burzy nie bez powodu! Tunezja i El Alamein stanowią doskonałe tło dla walk nowych brytyjskich czołgów w tumanach pustynnego pyłu. Nowe mapy to nowe możliwości taktyczne: są tam otwarte, piaszczyste połacie, gdzie bez trudu można wypatrzeć pojazdy pancerne dzięki dobrej widoczności, są także pofalowane barchany i miasteczka wręcz zapraszające do podjęcia morderczej walki na bliskie dystanse i zasadzenia się na przeciwnika w ukryciu.

Royal Armour ma także dla graczy nowe wyzwania w postaci codziennych zadań. Ich rodzaj będzie zależny od stylu gry gracza, używanych przez niego maszyn i ulubionych trybów gry. Pomyślne wykonanie zadania oznacza nagrodę w postaci Obligacji Wojennych. Z ich pomocą można kupić Karty Bonusowe, Skrzynie Zaopatrzeniowe i inne przedmioty. Każdy gracz może wypełnić 3 zadania dziennie, realizując je na różnych poziomach trudności.

Nie omieszkajcie przeczytać pełnej listy zmian w tej aktualizacji i przeczytać artykułów na Blogu Deweloperskim, zdradzającym wiele ciekawych szczegółów. No i oczywiście, zagrajcie w War Thunder z najnowszą aktualizacją!

Czyżby to świszczał dzbanek z wodą na herbatę? Do zobaczenia na polu walki! 

Zespół War Thunder

• Upvote 6
medal medal medal

Czy tylko u mnie nowa aktualka nie chce się zainstalować do końca próbowałem przez Polski i ruskie serwer i gdy zostaje 1,2 GB do pobrania to staje i nic sie nie dzieje.

Teraz próbuje przez angielski serw i dokladnie to samo.

medal medal medal medal

Woo-hoo!

Coś czuję, że kromki będą dość upierdliwe a matyldy i walentynki nie do przebicia (zależy z kim się będą mierzyć).

Takie pytanko jeszcze: fizyka zniszczeń budynków będzie obejmowała te chatki na nowych mapach?

medal

Ciekawe, czy w końcu dodadzą zaległe oznaczenia z 1.53.

Nic takiego nie ma... też brak jakichkolwiek camo dla Brytoli nowych. 

I nie sposób zagrać, 10 minut czekania w kolejce na RB ponad 300 oczekujących i nic. Spróbowałem na AB i tam już tylko 100 i po 12 minutach też nic. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

to jeszcze nic black prince to dopiero rzeźnia mam full przeszkolona załogę i 5.9 przeładowanie :) jak nie tafie z naprzeciwka na jakiegoś oponenta z 122, lub 3,4 albo mnie objada to jak skała no chyba ze bombki spadną bo wolny jak ślimak jest  :secret:

ale jest jakis problem, 30 min temu sie wylogowałem bo musiałem wyjsc a teraz przy logowaniu sie crashuje gra not good :facepalm:

medal medal

Z pozdrowieniami od Magza:

12322426_1718094175089976_34209965989905

Tak od siebie to standardowo. BR'y z bańki, nielogiczności jak MK1 później niż MK5 w przypadku cromwella, gwałciele na 6.3 (Carnaveron i Centurion MK3 [a gdzie MK1?]) i takie tam,

Z kategorii totalnie odjebane, to churchill dla niemców - uznali je za bezwartościowe pod dieppe, i nie używali ich praktycznie. Wszystkie zdobyli pod dieppe i dali na testy i takiego dostajemy. Totalnie z bańki. Ale najgorszy to chyba jest ten wymysł T-44-122... Normalnie gratulacje gaijin...

A dalej to bugi jak byly to zostały, optymalizacja padła ponownie i takie tam. Choć przynajmniej nie az tak ostro jak na poprzednim update.

Z pozytywów to tylko nowe mapy mnie zaskoczyły. Są większe, bardziej otwarte niż się spodziewałem. Choć wszędzie skałki i takie tam, no bo inczej się nie da...

Z ciekawostek to czemu pozmieniano nazwy niektóych maszyn? Lightningi L i J to teraz J-15 i L-5-LO czy jakoś tak. B17G i B24 podobnie...

Dodatkowo ukryta premka u brytoli, Iron Duke IV, czyli Comet.

lcLly8t.jpg

qHZMY6q.jpg

Edited by hammer_91
  • Upvote 4
medal medal medal

(Jak dla mnie) bez wątpienia pozytywną zmianą jest A7M2 w drzewku. Co prawda różnica w BR w porównaniu z premką jest bardzo duża (aż 2.0), ale i tak mnie cieszy ta maszyna.

UK TDki są porozsiewane po różnych gałęziach. Obecność TDka na podwoziu Churchilla oraz T-44-122, jednoznacznie wskazują na obrany przez Gaijin kierunek zmian -> WoT. Jeszcze trochę, a będziemy mogli się bawić w quiz typu "znajdź 5 różnic pomiędzy W\o/T a WoT". :?s 

medal medal

(Jak dla mnie) bez wątpienia pozytywną zmianą jest A7M2 w drzewku. Co prawda różnica w BR w porównaniu z premką jest bardzo duża (aż 2.0), ale i tak mnie cieszy ta maszyna.

UK TDki są porozsiewane po różnych gałęziach. Obecność TDka na podwoziu Churchilla oraz T-44-122, jednoznacznie wskazują na obrany przez Gaijin kierunek zmian -> WoT. Jeszcze trochę, a będziemy mogli się bawić w quiz typu "znajdź 5 różnic pomiędzy W\o/T a WoT". :?s

Wszystkie różnice będą w grafice i gameplay'u (bardziej rozwniętym) obawiam się ;D

medal medal medal

Wy tu gadu-gadu o jakiś mało istotnych sprawach, a GJ ma dla nas wisienkę na torcie!

Inne:

• Awaryjne lądowanie na powierzchni wody jest od teraz możliwe dla wszystkich samolotów, nie tylko dla tych wyposażonych w pływaki bądź hydroplanów.

Już to widzę...

Wy tu gadu-gadu o jakiś mało istotnych sprawach, a GJ ma dla nas wisienkę na torcie!

Inne:

• Awaryjne lądowanie na powierzchni wody jest od teraz możliwe dla wszystkich samolotów, nie tylko dla tych wyposażonych w pływaki bądź hydroplanów.

Już to widzę...

I co to da? Tyle, że będę sobie dryfował przez parę sekund?

medal medal medal medal medal

BR brytyjskich czołgów, to oczywiście żart. Nikt nie jest tak głupi, by dawać Tortoise'a na 6.3, prawda?

Prawda?

Napiszę raz jeszcze: to jest Gaijin. Po nich spodziewaj się latających pingwinów i chodzących wężów.

Eeee tam brytyjskie czołgi... wiecie co robi pt-76?????

....

pływa!!!

(czyli już wiemy po co na mapach są wyspy otoczone wodą...)

Edited by piroman13
medal

Też macie wrażenie, że mapa El Alamejn to mapa Finlandia z pustynną teksturą?

Dokładnie to samo powiedziałem w pierwszej grze. Macie te otwarte tereny pustynne :lol:

Edited by Shader12
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...