Jump to content
37 minutes ago, Kulcsos12 said:

Következőnek olyat mutass be, ami nincs minden sarkon. Mondjuk az M2A2-t. :D (2 videóval később...)

Én szavaztam rá a múltkor, de nem érünk ennyit, úgy látszik :D 

17 minutes ago, Gelesztaa said:

Én szavaztam rá a múltkor, de nem érünk ennyit, úgy látszik :D 

A te szavazatod nem számit :D

Amúgy a T32 3:2-re nyert az M2A2-vel szemben like-ok tekintetében, így azért lett ez :)

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Br3nor said:

Néztem  a T-32 bemutatót és láttam,hogy mikor távcsövezik BR3NOR

,akkor odafordul az ágyú,ahova távcsővel néz.Ezt,hogy lehet használni?Melyik gomb,mit kell bekapcsolni?A választ előre is köszönöm. Egyébként köszi a bemutatót!Szeretem nézni,ahogyan játszol.Sokat lehet tanulni belőle.

1 minute ago, Flaged said:

Néztem  a T-32 bemutatót és láttam,hogy mikor távcsövezik BR3NOR

,akkor odafordul az ágyú,ahova távcsővel néz.Ezt,hogy lehet használni?Melyik gomb,mit kell bekapcsolni?A választ előre is köszönöm. Egyébként köszi a bemutatót!Szeretem nézni,ahogyan játszol.Sokat lehet tanulni be

Szia.

Nem kell semmit bekapcsolni. Annyi a lényeg, hogy bal egérgombbal (ha nem állítottad át másra a tüzelést) kattintasz egyet és akkor odaviszi az ágyút ahova éppen nézel a távcsővel.

Nagyon hasznos tud lenni amikor irányzék nézetben nem látsz ki a bokor mögül, de távcsőben igen. Ilyenkor a távcsővel beállítod az ágyút, majd a tüzelés gombot lenyomva tartva megnyomod az irányzék nézet gombját, így azonnal lősz is egyet anélkül hogy a nézetváltás miatt elmozdulna az ágyú :)

• Upvote 1

1 hour ago, Br3nor said:

Szia.

Nem kell semmit bekapcsolni. Annyi a lényeg, hogy bal egérgombbal (ha nem állítottad át másra a tüzelést) kattintasz egyet és akkor odaviszi az ágyút ahova éppen nézel a távcsővel.

Nagyon hasznos tud lenni amikor irányzék nézetben nem látsz ki a bokor mögül, de távcsőben igen. Ilyenkor a távcsővel beállítod az ágyút, majd a tüzelés gombot lenyomva tartva megnyomod az irányzék nézet gombját, így azonnal lősz is egyet anélkül hogy a nézetváltás miatt elmozdulna az ágyú :)

Na ezért szeretem nézni a bemutatóidat.Köszönöm a választ!:good:

7 hours ago, Br3nor said:

Köszönöm Br3nor :D Ma egy jót nevetem :D Mikor a T29 ki lőtt téged, és az a káromkodás :D Azon jót nevetem :D Igazi őszinte érzés volt az nálad :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...
1 minute ago, V4_Glo_HUN said:

Azért ehhez kellett a tag is, de szép manőverezés :) 

Természetesen kellett, ám a gép sincsen még teljesen kifejlesztve, illetve ott lógott még 2 rakéta a szárny alatt is. Ezek nélkül nem is kerültem volna ilyen szituációba. :P

Egyébként a videó a hihetetlenül jól működő Hispano ágyúkra lenne kiélezve, plusz azt még hozzá kell tenni, hogy ezt követően kapott még 2 ilyen nyesést a Lala, majd tök lazán, engem lehagyva hazarepült, és probléma nélkül le is tette a gépét. :016:

4 minutes ago, Gelesztaa said:

Természetesen kellett, ám a gép sincsen még teljesen kifejlesztve, illetve ott lógott még 2 rakéta a szárny alatt is. Ezek nélkül nem is kerültem volna ilyen szituációba. :P

Egyébként a videó a hihetetlenül jól működő Hispano ágyúkra lenne kiélezve, plusz azt még hozzá kell tenni, hogy ezt követően kapott még 2 ilyen nyesést a Lala, majd tök lazán, engem lehagyva hazarepült, és probléma nélkül le is tette a gépét. :016:

Legalább a légellenállást nem rontották olyan elemek, mint csűrőlapok, ívelőlapok, ilyesmik :D

medal medal medal medal medal

5 hours ago, Gelesztaa said:

Epik gémpléj.

Szép :) Nekem egyszer sikerült ezt meg csinálnom egy Spiti ellen Bf-el. Csak a kedves társam le rammolta miután elém került végre, így a szép dicső kill-t nem szereztem meg, így amiért nagy nehezen küzdöttem semmivé vált :D 

Edited by KjisszHUN
medal medal medal medal medal medal medal medal

Ami a videóban látható

• Russian bias level 9000
  • Béna lövészet, mikor szükség lett volna találatot bevinni
  • Replay miatt rosszul szinkronizált lövések
  • Béna manőverezés, miután a Yak-9P megnyeste a jobb szárnyvéget
  • Pilótám hihetetlenül magas képzettsége az ellenséges gépek spottolása terén

Aki játszott már a C.205N2-vel, sejtheti, hogy milyen "könnyű" volt ezt kivitelezni.

• Upvote 1

Gelesztaa:

Hát ez brutál volt! Álmomban se leszek képes ilyesmire Rb-n. Egyszerre 2-en vannak rajtad 700m-re, pláne Yak, és te lövöd le őket?:good:

Just now, Pradata said:

Nem tudom, hogy csak rosszul fogalmaztál vagy nem tudtad, de a Ferdi frontján 2x100 mm páncélzat van, tehát nem lényegesen kevesebb, mint a torony. ;)

Erre már a videó alatt is felhívta valaki a figyelmem. Valahogy a felvételkor ez elkerülte a figyelmem :)

Majd megpróbálok valami feliratot tenni ahhoz a részhez, ha van ilyen lehetőség a youtube szerkesztőjében.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...