Jump to content

[TGM] XXVIII. BRIGÁDA TGM

Marseill
 Share

Promo video:

Rád bych vám představil československý klan XXVIII. Bridáda TGM  i zde ve WT, který vznikl v říjnu 2010 ve hře World of Tanks. Klan ve WT byl založen moji maličkostí 12.06.2013 s tím, že se přidají i lidé z WoT, bohužel se tak nestalo a v podstatě jsem byl nucen začít od píky. Aktuálně mámě s původním klanem z WoT pramálo společného.

Velkým úspěchem pro náš klan bylo umístění v Gladiatoru 8vs8 2014, kde jsme se umístili nejvýše z CZ/SK klanů a dokonce i všech evropských, ale bohužel jme se až do finále nedostali, protože jsme narazili na lepší protivníky, kteří nás nakonec porazili. Bitvy to byly vskutku dlouhé a vyčerpávající, ale jak je říká „ Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít. Neuspět není ostuda. Ostuda je bát se vstát a zkusit to znovu “. 

Nyní bojujeme na poli squadron bitev, kde se nám podařilo dostat se na 3.pozici a vyhrát pár goldů a doufáme, že se nám brzy podaří tento úspěch zopakovat.

Hráči co se k nám hlásí by měli mít především zájem hrát v týmu(týká se to i týmových akcí jako bitvy squadron), měli by být i trochu samostatní(kamaráda do letky vám nikdo hledat nebude, na tom musíte zapracovat sami) a především chodit na TS(ano průběžně kontrolujeme aktivitu na TS) a nehrát jen sám(samotáři nepotřebují klan).

Nabíráme jak piloty, tak tankisty co hrají RB(kdysi HB).

Co nabízíme:

• Kvalitní hráčskou základnu a informační servis (WEBfacebook).
  • Máme kanál na youtube, kde můžete vidět naše videa (https://www.youtube.com/channel/UCGNiOKoqsN_Pr2ElVOmsSDg)
  • Kooperaci v rámci týmu, vytváření sehraných letek, nové možnosti, nové přátele, mnohem více zábavy!
  • TeamSpeak3 server pro herní i ne-herní komunikaci
  • Zapojení do klanových válek, turnajů a jiných klání.

Požadavky:

• Znalost Českého nebo Slovenského jazyka.
  • Minimální věk 16 let, je však možné udělit vyjímku mladším hráčům po domluvě.
  • Mikrofon (mikrofon se dá sehnat kolem 100 Kč, ale po dohodě lze udělit krátkodobou výjimku).
  • Nainstalovaný TS3  (www.teamspeak.com).
  • Zapojení v klanových válkách, pravidelně chodit na TS a celkově hrát týmově (lze řešit dohodou).
  • Prioritní orientace na mód RB (Realistic Battles – RB, dříve Historic Battles – HB) a u tanků RB nebo SB.
  • Minimálně 300 bitev v RB(90% aktivita v RB).
  • Poměr sestřelených letadel na bitvu minimálně 1:1(budou se posuzovat jednotlivá letadla-zpravidla vaše top letadla) , u tanků je potřeba mít minimálně 2 killy za bitvu. Bombardéry se budou řešit individuálně.
  • Člen musí ctít pravidla slušného chování, dbát vzájemného respektu a úcty.
  • JSOU VÝSLOVNĚ ZAKÁZÁNY NACISTICKÉ SYMBOLY JAKO HÁKOVÉ KŘÍŽE, ZNAKY SS A PODOBNĚ(například jako avatara na TS nebo na fóru), taktéž jsou zakázané veškeré politické i jiné nevhodné symboly(politika do hry nepatří)
  • Je povinné chodit na TS, kdo se tomu bude neustále vyhýbat nebo bude chodit na jiná TS a hrát tam WT s někým cizím, bude vyhozen(proč by jste potom vstupovali do klanu, když nechcete hrát s našimi hráči).

Doplnění:

Pokud někdo nebude splňovat základní podmínky a bude mít méně jak 300 bitev, tak se může ozvat, proběhne pohovor, nabereme ho a bude mít měsíc na to, aby dosáhl 3.ranku a samozřejmě hrát bude pouze RB/SB, pokud se ukáže jako nespolehlivý nebo nesplní podmínky, tak bude vyřazen.

Možná trochu kruté, ale chceme se aktivně zúčastňovat různých akcí a bez techniky a lidí to nepůjde(vždy se dá nějak domluvit a může být udělena vyjímka).

Zájemci nás mohou kontaktovat na našem fóru, přímo ve hře nebo na TS(IP: 81.0.217.180:7260 ) . Přihlášky se nepodávají, dělá se pouze pohovor na TS.

Neposílejte žádost ve hře, dokud nás nekontaktujete na TS a neprojdete pohovorem!

Znak klanu:

TGM_navrh_vlajka.thumb.png.017fd14b790df

Heslo: "Nikdy se nevzdávej, i kdybys měl pocit, že jsi prohrál!!!"

Velitel klanu: Marseill

znak_prepracovany.png

Edited by Marseill
  • Upvote 6
medal medal medal medal medal medal medal medal

• 1 year later...

Zdravím všechny hráče co jsou stále v klanu i ty co odešli a budou toto číst.

Poslední 2 měsíce pro náš klan nebyli příliš příznivé, přesto se snažíme držet jak se dá a z popela vybudovat nový klan, který bude funkční a hlavně něčeho dosáhne(proto jsou i přísnější podmínky, přesto jsou upraveny tak, aby i začátečník měl šanci dokázat, že má zájem o klan a týmové bitvy a že je schopen něco uhrát). Bouře co se u nás odehráli přinesli jen zbytečnou nenávist, roztrhali se veškerá pouta, která za ten čas vznikla a bohužel se rozštěpil i hlavní tým na dva kusy co donedávna bojoval spolu a především spolu dokázal dosáhnout mnoha úspěchů(pokud jde o ten poslední odchod několika lidí, tak ten nepřinesl naprosto žádné komplikace). Přesto náš klan nezanikl, stále funguje, do bitev jsme začlenili nové hráče, kteří jsou schopní a v podstatě budujeme nový tým, který snad bude fungovat lépe než ten předchozí.

Většinu věcí se udála bych nechal rád za sebou, přesto mi to přineslo cenné zkušenosti i nápady jak pokračovat dál, takže na tom přísloví, že vše zlé je k něčemu dobré asi něco bude. Přesto si myslím, že kdyby se některé věci neodehráli nyní, tak by se odehráli později a s mnohem horšími následky.

Jistě mnoho věcí se neobejde bez nějakých komplikací a bude trvat dlouho než se vše srovná a mnoho se toho vybuduje od začátku, ale já pevně věřím tomu, že to dokážeme a opět se nám bude dařit.

Na závěr bych podotkl, že veškeré odchody byli dobrovolné, ty lidi ODEŠLI SAMI a i když se vzájemně nemusíme a z našeho klanu vznikli 2 nové samostatné, tak to neznamená, že by u nás bylo něco zkaženého. Každý kdo vstupuje do našeho klanu musí akceptovat, že já jsem velitel a jako takový mám ve všem poslední slovo, pokud toto nedokáže někdo akceptovat, pak samozřejmě odejde a já mu v tom nebudu bránit, protože nikoho u nás násilím nedržím.

Různé pošklebky a jiné nesmyslné reakce budou smazány, nemám zájem rozpoutat nějaký flame.

Edited by Marseill
  • Upvote 3

Zdravím, 

z důvodu Maisnerovy nekompetence, bych se chtěl jménem svým a jménem mého kamaráda s nickem StarCZE omluvit klanu TGM, jeho členům a především veliteli Marseillovi.

Důvody odchodu z CSSB:

1. neaktivita a neschopnost velitele Maisnera cokoliv zorganizovat

2. věk hráčů nesplňující podmínky klanu

Tímto žádáme o druhou šanci s tím, že bychom se aktivně podíleli na budování klanu a squadron bitvách.

highfive_, StarCZE

medal medal

Zdravím, 

.............

Též zdravím, osobně jsem čekal kdy se ozvete. 

Opravdu přemýšlím zdali vás vzít zpět, ale nejspíš vám dám druhou šanci ukázat co ve vás vězí a opravdu doufám, že si druhé šance budete vážit.

Více probereme na našem TS.

• Upvote 2

Zdravím, 

z důvodu Maisnerovy nekompetence, bych se chtěl jménem svým a jménem mého kamaráda s nickem StarCZE omluvit klanu TGM, jeho členům a především veliteli Marseillovi.

Důvody odchodu z CSSB:

1. neaktivita a neschopnost velitele Maisnera cokoliv zorganizovat

2. věk hráčů nesplňující podmínky klanu

Tímto žádáme o druhou šanci s tím, že bychom se aktivně podíleli na budování klanu a squadron bitvách.

highfive_, StarCZE

Jen aby v tom nebyli nějaký Maisnerovy pikle.

• Upvote 2

Fórum je aktuálně mimo provoz. Nemám tam již skoro žádná práva, tudíž veškeré informace co tam můžou být, mohou být za účelem pošpinit TGM! Edited by Thulle
  • Upvote 4

Vánoce jsou pomalu za dveřmi, začíná nákupní šílenství a celkově chystání na samotné Vánoce, proto na tento a příští měsíc dávám "klanovou dovolenou" všem. Neznamená to, že klan přestává existovat nebo nebudeme vůbec hrát, jen se více zaměříme na společné akce s CSM(případně s jinými klany) a společné létání v klasických squadronách( no a někteří také budou moci v klidu dodělat některé stroje) a samozřejmě jednou za čas bitvy squadron, ale jen aby jsme se pobavili. Na příští rok mám pár nápadů a plánů, tak uvidíme jestli všechny vyjdou.

Prostě "zábava a trocha toho lenošení" je motem tohoto měsíce( hra není práce a zatím není ani o co soutěžit, jinak řečeno to co zatím je k dispozici nestojí za tu námahu a nervy a přenecháme to raději jiným klanům). :salute:

Edited by Marseill
  • Upvote 3

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[attachment=119961:shot 2015.01.15 22.14.27.jpg]

Tak takto se dají vyhrávat eventy i za stranu co vetšinou prohrává(ŠKODA, ŽE TAKTO UDĚLANÉ NEJSOU ŽÁDNÉ KLANOVÉ BITVY :(s ). :Ps

Edited by Marseill

• 2 weeks later...

Zdravím Kolegov veliteľov TGM z Aliancie ČeskoSlovenských Klanov -ACS-

Pozývam Vás na prvú členskú schodu v roku 2015 ktorá sa bude konať

dňa 2.2.2015 (pondelok)  o 20hod.

body schôdze:

aktuálny stav ACS

prijatie nových členov do ACS

spoločné postupy a postoj klanov v ACS

medzi klanové tréningy

medzi klanové problémy

akcie pre CZ/SK komunitu

stretneme sa na oficinálnom TS Gaijinu IP: 46.4.71.85  Heslo: Spitfire ; kanal: ACS-ALIANCIA Česko Slovenských Klanov

/HEMAN

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

K dnešnímu dni máme mnoho tankistů(to ovšem neznamená, že nepřivítáme další), bohužel trochu nám schází piloti, proto zdůrazňuji, že rádi přivítáme každého pilota/stíhače co hraje RB(u letadel pouze RB), má aspoň základní zkušenosti s tímto módem a dokáže něco sestřelit(čistě lovce pozemáků se stíhačkou nechceme, to zvládne každý!).

Přes jisté nepříjemnosti, které u nás proběhli, stále mám v klanu schopné lidi, kteří vám pomohou zdokonalit létání v RB(možná to bude znít nadutě, ale i já vám mohu v ledasčem poradit), chce to jen nevěnovat se slepě jedinému národu, chodit na TS(bez toho s vámi NIKDO hrát nebude) a nebát se zeptat(často se lidi bojí a potom odchází, protože se jim nikdo nevěnuje, ale u nás není mateřská školka a na každém záleží jestli se chce začlenit a abych to vysvětlil, tak většina je starší 20 let a proto doufám, že mají dost rozumu a sami se přihlásí, když něco potřebují) a být aktivní(mnozí mají rodinu/práci, takže se dá vše pochopit, ale být aktivní 1 den v týdnu je málo).

Jelikož nastává nové období a je třeba setřást staré problémy a začít vše od znova budovat(neznamená to odpustit, to nepůjde NIKDY), tak jsem zvolil i nové heslo(myslím, že vystihuje vše co se stalo a co se bude dít dál):

"Nikdy se nevzdávej, i kdybys měl pocit, že jsi prohrál!!!"

Ve velmi blízké době se přesvědčíme kdo bude chtít v klanu zůstat, bude aktivní a bude ho chtít dál rozvíjet(bude se počítat i aktivita na TS)!!! Jisté vyjímky budou, ale nebude jich mnoho, to můžu garantovat!

Opakuji, jsme klan co se věnuje čistě RB(u tanků i SB) a AB uznáváme jen jako krátký relax, proto si dobře rozmyslete jestli jste schopní hrát především RB( tanky RB nebo SB). Národy se u nás hrají všechny bez rozdílu, není žádné omezení, jen je třeba se vždy dohodnout co se ten den bude hrát.

Klidně zajděte na naše TS(nejlépe až navečer, to je největší aktivita) a můžete si s námi promluvit nebo si s námi zahrát.

Přikládám obrázek jak může taková spolupráce v letce vypadat 8)s :

[attachment=122867:shot 2015.02.04 18.17.42.jpg]

Edited by Marseill
  • Upvote 1

• 4 weeks later...
Novinky:
Opustil nás hráč SilentBob515, protože hra mu již neskýtala zábavu, určitě si cením všeho co pro klan udělal a přeji mu ať se mu daří kdekoliv jinde, kam nyní zamířil. Hráč Libca_CZ byl povýšen na velitele tanků, tudíž má na starosti od náboru po stížnosti všechny tankisty.Já osobně budu mít na starosti především letce, ale tankisty budu řešit i nadále, když nebude Libča přítomen.
Od pondělí do čtvrtka nás můžete opět potkat v bitvách squadron, hrajeme vždy od 20:00. Pár CZ/SK squadron nás již potkalo a ukázali jsme, že s námi musí počítat, každopádně se těšíme na další střetnutí a zábavné bitvy.
Nábor samozřejmě stále trvá, máme opět slušný základ tankistů i několik velmi zkušených letců, takže určitě se budete moct něčemu přiučit. Kdo by se chtěl přidat, tak může přijít na náš TS a promluvit si s námi, určitě je nutné mít minimálně 3.ranky a hrát RB/SB, aby se s vámi dalo nějak pracovat a mohli jsme vám pomoci zdokonalit váš styl hraní. 
Průběžně sledujeme aktivitu, ale POZOR, jen v RB a SB a za neaktivitu v těchto módech a nechození na TS(například když vás neuvidím za měsíc ani jednou na TS) je člen vyloučen(samozřejmě má možnost se vrátit, pokud se bude chtít zapojit do činnosti klanu).

Hrajeme pro zábavu, nechceme žádný dril, ale je nutná aktivita, snaha se zlepšovat a mít "bojovného ducha". :Ps
Edited by Marseill
  • Upvote 2

Jen tak ze zvědavosti k předposlednímu bodu požadavků, jak jsou na tom symboly komunistické?

Ovšem u nás ani ty zbytečně používat nikdo nebude. Ať si dává ve hře znaky, které hra umožňuje, ale nikdo normální nemá potřebu propagovat fašizmus ani komunismus tím, že používá jejich znaky jako avatar na fóru nebo TS. Komunistické znaky bych zařadil i mezi politická označení(to jen, když někdo vypochoduje s tím, že to není zakázané), která do hry nepatří, na to jsou jiné stránky.

Nikdo si nemůže potom stěžovat, že jeden má tamto a druhý má zakázané něco podobného(jednoduše je zakázané oboje, oboje totiž vyvolává zlou krev a pokud se chce někdo bít za komunisty nebo jiné strany má na to určené stránky).

Edited by Marseill
  • Upvote 5

Hákové kríže a pod. sú verejne zakázané, ale komunistické znaky nie.

Ano a je to špatně, komunismus je minimálně stejné zlo jako byl nacismus. Ale Marseilova odpověď je postačující.

• Upvote 2
medal

• 2 weeks later...

Ahoj takže chcel by som sa stať členom a tu máte niečo o mne :

Takže , mám 15 rokov a WT hrávam už nejaký ten "piatok" ale rank mám aj tak celkom malý (17) ... Hrávam vačšinou zjednodušené tankové bitvy ale nevadia mi aj reall... lietadlá hrávam iba občas a tam mám otvorené cca 10 lietadiel z amerických ... tanky hrávam taktiež skoro iba americké pretože už mi chýbajú iba 3 tanky aby som mal všetko otvorené , takže ostatné ako ruské a nemecké si zahrám iba niekedy.

TS3 používam a mikrofon mám štúdiový , takže problém s zreteľnosťou by nemal byť a niekedy by som si chcel nahrať aj nejaké to video , keďže už aj teraz dáčo nahravám na yt aj z WT .

Chcel by som bojovať v skupine , pretože ma to nebaví hrať iba "sám" a iba niekedy sa objaví niekto kto mi pomôže ako napr. potiahnuť z prestrelky alebo opraviť... 

Môj nick je : "Optimal_Ideus" takže si tu môžte pozrieť aj reálne info o mne...

Dúfam , že som na nič také nezabudol a ak áno tak môžem potom doplniť :)

Inak môžte si ma odskúšať preveriť v hre , napr. vy niektorí proti mne alebo pod.

Ďakujem :)

U nás věnujeme se jen a pouze RB(případně SB), AB je u nás hodně okrajová záležitost. Musel bys přejít na RB a tam zůstat pokud by ses k nám chtěl přidat a samozřejmě se zlepšit. ;)s

Edited by Marseill

Ahoj zdravím všechni hráče TGM , Přišel jsem na svojí vlastní žádost , a vše bych se chtěl omluvit za to minule harakiry od Majsnera ( jak se řika dělal jsme radši blbého brouka nebot proti nikomu z vás jsem nic extra nemel takže jsem se dotoho nechtel zapojovat, minule jsme odešel hlavne kvuli tomu že sjem chtěl vyzkoušet vlastni klan , po nějake době vypadalo že už to bdue gut a že začnem hrát klanovky ale pak jsem byl stejne popraven jako marseil od majsnera  tym padem jsem po nejake dobe přemejšleni osoudil přijit sem . Povoleni jsem dostal a nnini chci napravovat chybu tym padem se bude snažit aby se uz nic takoveho nestalo . Ty co mě moc nemusej chápu ale řikam furt někdy existuje druha šance a někdy je třeba lepší vypadak jako černí kun než bejt furt na světle  děkuju 

a říkam předem nikoho ani žadne věci co utlačuji prava a svobod ostatních nepodporuju věnuju se KVH činosti v Klubu Osten Brno s.r.o. , Kdo neví co to je je to klub vojenské historie tym padme někdy si dělam fotky na fb kde jsem vidět v uniformach ale je to vždy v učelu pro školu či pro osobni album

Sebastian Hefrei von Waisn

• Upvote 3
medal medal medal

• 2 weeks later...

Stále hledáme nadějné hráče v RB. Hrajeme mimo jiné i squadron bitvy a proto by se nám hodili další letci, kteří mají F8F, N1K2 Ja nebo Spitfire Mk.22/24, ale hodí se i tankisté s tanky na 4.ranku(nemusíte mít hned 4. rank, pokud budete mít zájem, tak vám pomůžeme zlepšit se a stroje si jistě brzy doexpíte). Samozřejmě nabízíme týmovou spolupráci v random RB a především hrajeme pro zábavu, tudíž neočekávejte žádnou buzeraci a ani žádné tréningy(trénuje ve skupinách v random bitvách, protože tam se nejvíc naučíte). DŮLEŽITÁ JE PŘEDEVŠÍM AKTIVITA, SNAHA SE ZLEPŠOVAT, HRÁT S OSTATNÍMI A MÍT BOJOVÉHO DUCHA(nikdy nevzdáváme a i když nám do cesty padají různé překážky je třeba vstát a pokračovat vpřed!)! 

Zájemcům může nabídnou zmíněnou pomoc se zlepšit, týmové hraní a kamarádské prostředí. Aktuálně máme v klanu relativně dost aktivních hráčů jak s tanky, tak s letadly za různé národy a většina má na výběr několik národů, tudíž není problém se přizpůsobit. Jsme aktivní především cca od 17:00 do 23:00.

Samozřejmě nabíráme stále lidi i do klanu CSSB, který je orientován na AB. Podmínky jsou zatím nízké přesto vše vypadá celkem nadějně a za těch pár dní se do klanu přidalo vcelku dost lidí.

Edited by Marseill
  • Upvote 3

• Jerson changed the title to [TGM] XXVIII. BRIGÁDA TGM
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...