Jump to content

[PUMA] PUMA 101

Koyama_ valahol egyet is értek veled meg nem is. Valóban régen nagyobb volt a klán és stb.... (az egész szöveged nem másolom be :Ds ) Részben Levynek igaza van abban, hogy nagyon sok játékos itthagyta a játékot, vagy mert csalódott változásokban, vagy egyszerűen megunta. (Ezt egyébként többször is szóvá tettem hogy minek 6 "tartalékos" squadron ha abból 5öt tesznek ki akik már nem is játszanak). Az újak pedig többségében nem hozzák azt a szintet mint a régi nagyok, plusz ami bónusz hogy az akkori hírnév miatt sokan csak azért léptek be hogy ott legyen a puma a nevük előtt és soha többé nem láttuk őket TS-en. A fő gond itt inkább a klán alap "dogmája" hogy mindenkit felveszünk és csak az a lényeg hogy minél többen legyünk és valahol emiatt veszett el a régi nagy hírneve a klánnak. Többek közt ezért is lett MKH-ra átnevezve minden tartalékos klán, hogy csak az legyen pumás aki oda is való és nem csak a klánnevet akarja magának.

Ahogy Immor írta általánosítani nem érdemes, még most sem mivel a pumában vegyesen vannak az árkádosok és reálosok, de nem tilthatjuk meg és nem akarjuk megtiltani hogy egy árkádos bemenjen bénázni reálba ha olyan kedve van. A viharos történetről nem nyilatkoznék, abba a sztoriba árkádos lévén nem folytam bele, de mióta van beleszólásom a dolgokba igyekszem olyan ötletekkel előállni amikkel visszakerülhetünk a top klánok közé. Meglátjuk sikerül-e de vannak dolgok amik nem csak a vezetőségen múlnak. Nem kívánom védeni sem az akkori sem a mostani vezetőséget, de sokszor bármilyen jó a vezetés nincs jó döntés csak kevésbé rossz.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...
Hogy mi is van? 40 player ment el? Jó az 15 nek is. 6 raj? Jó az 4 nek is. Hírnév? Lássuk jelenleg 26.Realistic sqadron. Külföldiek, Hm lássuk napi szintű repülő és tank Az RRAF klánnal Havi szintű 303. Teljes mentor képzéseink vannak, és nagyon jó társaság. Valaki 2 hónap után lett tiszt? A tiszteket a Raj parancsnokok nevezik ki. Nem tudom mi volt akkor a neved de ezzel a névvel nem vagy ismerős nekem. Amiről te beszéltél valóban létezett egészen augusztusig. Utánna teljes arculat váltás történt. Bár nem tudom hogy ezt lejáratásnak vegyem vagy csak sértődesnek mert esetleg nem lettél valamiért tiszt. De érdeklődve várom a választ. Edited by ZedeRIP

• 4 months later...
Guest

Üdvözletem!

Sajnálattal közlöm, de a puma században igen szégyenteli emberkék játszanak! Több csapattársát lövöldözi szimplán viccből, megbénítja őket, felgyújtja, kilövi a legénységüket, majd tovább áll! Hát ez elég szégyen a klánra nézve! Ilyen szánalmasan betegelméjű embereket toboroztatok? Gratula! (marfigergo_HUN_  M4A3 105mm HVSS Sherman 2015.04.24. 19:05). Az ingame videót elküldtem a supportnak, remélem bannolják az öcsköst!

Edited by Guest

Üdvözletem!

Sajnálattal közlöm, de a puma században igen szégyenteli emberkék játszanak! Több csapattársát lövöldözi szimplán viccből, megbénítja őket, felgyújtja, kilövi a legénységüket, majd tovább áll! Hát ez elég szégyen a klánra nézve! Ilyen szánalmasan betegelméjű embereket toboroztatok? Gratula! (marfigergo_HUN_  M4A3 105mm HVSS Sherman 2015.04.24. 19:05). Az ingame videót elküldtem a supportnak, remélem bannolják az öcsköst!

Nem fognak vele csinálni semmit, mert "Van erre automata rendszer", a support meg az ilyen esetekre magasról tesz mert nem az ő feladatuk.

Mellesleg ha elküldöd ZedeRIP-nek akkor nem hinném hogy túl sokáig marad a gyerek a klánban, mert az ilyenekre nagyon allergáis

Guest

Hát eddig sem voltak az erőviszonyok kiegyenlítve, de most a frissítés után viszon katasztrófa! Bármely nemzet eltörpül az amerika gépek fölénye mellett -.-" IS-1-emet 2,7km-ről lőtte ki egy 75mm M3 GMC szemből úgy, hogy a torony szélét kapta el -.-" Normál esetben ez lepattanna, a frissítés óta viszont nem -.-" M4A1 (76W) shermannal 2km-ről fronton lőttem egy tigrist, és azonnal felrobbant. Amikor német tankoztam, csak lestem, hogy az ukrán gyerek shermanját semmi nem tudja kilőni!! 4x kapott teli találatot artilleritől, eltűnt a legénység és a moduljai, 9x találtam el az oldalát APHE lőszerrel, am szimplán lyukat ütött rajta, majd távozott -.-" Emberünk 16 killel távozott a csatából, mert amcsi tankkal elpusztíthatalan volt -.-" A félhernyós verdák pedig egyszerűen nevetségesek: MODELLBUG az egész! High explosive és/vagy géppusha nem sebzi, a pánvéltörő meg simán átmegy rajta és se repesz, se robbanás effect nincs -.-" Így ölhetetlen -.-" "Újabb gyönyörű" BUGHEGY Gaijintól! BRAVÓ!

Edited by Guest

• 1 month later...
Guest

Sosem voltam sehol klántag, így csak kíváncsiságból megkérdezem: van valami előnye? Több XP, Több pénz, vagy bónuszok?

Társaságot ad akikkel együtt játszhatsz. Illetve van egy Squadron Battles navű csata mód. Ez csak AB/RB módban van. Ha a klán sokat játszik ezzel és jól akkor kaphat aranysast. Ezen kívül nagyon nincs haszna. Tényleg csak a társaság a fő értelme jelenleg. Ami nem baj persze.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 6 months later...

Üdv! Én próbáltam felmenni az oldalra mert szeretnék jelentkezni. Csak a probléma az, hogy nem tudom elérni az oldalt. Ilyenkor mit tegyek?

ts3.puma101.hu

Üdv! Én próbáltam felmenni az oldalra mert szeretnék jelentkezni. Csak a probléma az, hogy nem tudom elérni az oldalt. Ilyenkor mit tegyek?

Írj nekik a játékon belül, gondolom. Sok sikert a punákkal :D

Játékon belül hogy tudom elérni őket? És a ts3.puma101.hu-t sem érem el. 

Mert az nem honlap cím, hanem TeamSpeak szerver ;)

Ha jelentkezni akarsz akkor TS-en kell ;)

www.teamspeak.com
A 13vsz is egy magyar csapat.Hogy van e felvétel nem,tom de ingame írj rájuk.
Pordy, 13vsz es.
Meg van MHK nevü csapat is...vagy ilyesmi
medal medal medal

• 1 month later...

Szeretnék csatlakozni ehez a klánhoz régóta várok egy magyar klánra is. Level 21 vagyok egyedül a japán gépek vannak tier 1es szinten. Legnagyobb járművem 4-es szintű német narvál. Tankok közül hármas korai négyes szinten mozgok. Játékos nevem : Kecskesajt2013

• 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...