Jump to content

[PUMA] PUMA 101

A Vörös csillagtól csak a mi jobboldali ****** félek, máshol a világon nem nagyon van vele gond. Azzal, hogy egy jelképet tiltanak még nem változtatják meg az emberek gondolkodását, és ezt nem értik meg az emberek. Lehet tiltani valamit, csak általában semmi értelme nincsen.

Amúgy az előző játékukhoz is készült később történelmileg hiteles skin pack, reméljük itt is fog. Ha nem majd a fanok megcsinálják ha lehetőséget kapnak rá.

medal medal

A horogkereszt több államban is tiltott jelkép. Nem akarnak pereskedni ennyi.

Nem mintha én egyik önkényuralmi jelképnek is nagy rajongója lennék. De mondjuk nálunk a vöröscsillag használatát is tiltják.

269/B. § (1) Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet a köznyugalom megzavarására alkalmas - különösen az önkényuralmi rendszerek áldozatainak emberi méltóságát vagy kegyeleti jogát sértő - módon

a) terjeszt;

b) nagy nyilvánosság előtt használ;

c) közszemlére tesz;

ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő.

De ez kb. olyan mint a WoTban a tank feliratok körüli mizéria, Stalinec, Kirovec pl. van viszont pl. Gott mit Uns nincs, pedig ez utóbbit már a XIX. században is használták a németek.

Sebaj, amíg jó játékot kapunk szemet hunyhatunk ezek felett az apró pontatlanságok felett.

• 3 weeks later...

Tegnap este lelőtt egy másik Puma.

Nem hisztizni akarok, nem is írom ide hogy melyikünk volt az mert annyira nem vettem rossz néven.

Ha jól emléxem már sokan megbeszéltük egymással hogy nem lövünk másik Pumára, sőt Puma_Bullal még az eset után is beszéltünk róla online. Jó lenne ezt a dolgot egy kissé rendbe rakni, nehogy egyesekkel elszaladjon a ló.

GL & HF Pumák !   :salute:

medal medal medal medal

Jó hogy ez felmerült mert friss tag-ként régi eve-onlineos elv alapján NBSI ( Not Blue Shoot It) én is lőttem volna. Nem személyeskedés sem rosszindulat miatt egyszerűen ha úgy alakul a csata bizony komoly hátrány ha ellenfél repülőjét nem lőheted. Persze attól függ honnan nézi az ember de alapvetően ha nyerni akarsz nem igazán előnyös ha még szelektálnod is kell az ellenfelek közül csapattársra meg alap hogy nem lő az ember. Igazsághoz hozzá tartozik eddig Arcadot toltam főleg de gondolom ez a HB-sem lesz más.

• Upvote 1

Ma engem is lelőtt egy pumás, ő il2-vel én ju87 el face to face....... mindketten tüzeltünk ő nyert :salute:

De tudod mit ,örültem is neki, hogy a puma századból lőttek le és nem egy jöttment vérpistike :Ds

(egyébként nem értem a dilemmátokat, bár nem vagyok pumás, de fogjátok fel úgy, ha HB-ben találkoztok, legalább kiderül a másikról hogy milyen jó játékos, ezt nem tiltani/szankcionálni kellene, hanem a 2 delikvensnek ,a lelőtt-nek, és a lelövőnek át kellene beszélnie, hogy hogy is történt az eset, mit kell javítani a harcászati repülésén. Ezt úgy kellene tekinteni, mint egészséges versenyt, amiből tapasztalatot szerez mind a 2 fél.Ez a fajta egymást segítő hozzáállás sokkal közelebb van a Puma szellemiségéhez )

Nem hisztizni akarok, nem is írom ide hogy melyikünk volt az mert annyira nem vettem rossz néven.

Ha jól emléxem már sokan megbeszéltük egymással hogy nem lövünk másik Pumára, sőt Puma_Bullal még az eset után is beszéltünk róla online. Jó lenne ezt a dolgot egy kissé rendbe rakni, nehogy egyesekkel elszaladjon a ló.

GL & HF Pumák !   :salute:

medal medal medal

De tudod mit ,örültem is neki, hogy a puma századból lőttek le és nem egy jöttment vérpistike :Ds

:facepalm:

Bocs de ez annyira....

A szerver a magyar IP-s játékosoknak 10% motorerőt, +200 lőszert csövenként, és -5 másodperc fordulási időt ad, ezt nem is tudtátok?  :Ds  :secret: 

medal medal medal medal medal

• 2 weeks later...

Sziasztok,

Jelentkezni szeretnék a PUMA századba.
Voltam már WOT klán tag és más MMO-ban mint pl. a wow.
Csapatjátékos vagyok, szivesen müküdök együtt a győzelemért.
Van Ts3, mikrofon.
Jelenleg a 10 szintű vagyok, a németekkel 7 a brittekkel 6 a többi az csak 1-3 között.
AB játszok inkább és csak kikapcsolodás és lazítás céljával.
Egy jó társaságok keresek akikkel jót lehet közbe repülni. (Egyedül unalmas :) )
Várom a választ

Előre is köszönöm.

• 3 weeks later...

Szervusztok!

Van valami (becsület)kódex, illetve egyéb feltételek (pl het x óra online) aminek betartása kötelező a századtagsághoz?

Mert pl azzal nem értek egyet, hogy puma pumára nem lőhet, ha ellenfélnek sorsolják őket, ez nem fair a meccsbeli csapatokkal szemben. Viszont be tudnám tartani, ha muszáj.

Viszont szeretnék szervezett társasággal taktikázni, megtanulni "repülni", mert rengeteg potenciált látok a játékban, stb.

TS3, miki, Joystick van (bár egyelőre még nem sikerült beállítani....).

Ha igazán megtetszik, nem riadok vissza a pénzköltéstől se, bár jelenleg a játék időnként lefagy, egeres irányítás furcsálkodik...

medal

Helló, nincs feltétel hogy bekerülj a századba! egyszerűen annyi, hogy élvezd a játékot, és legyél TS-n!! :)
jelentkezni a warthunder.hu tudtok, illetve fel kell jönni a T3-ra is! és beszélni komettel, ő szépen betesz, illetve felvesz  a századba még játékon belül is. :)

medal medal medal medal medal medal medal medal

Pontosítok, jelentkezési feltétel nincs, viszont szabályzat van! A szabályzat nem betartása különböző büntetésekkel jár.(akár kizárással is)
Tehát mindenkit szívesen várunk. a TS3 cmet nem akarom leírni ide, ha felmentek warthunder.hu-ra és regisztráltok, a bal felső sarokba lesz egy TS felirat, arra rákattintva fel tudtok jönni a TS-re és egy Komet nevű srácot kell keresnetek, ha nincs meg, bármelyik vezetőségi taghoz odamehettek érdeklődni a továbbiak után.

• 4 months later...
  • 1 month later...

ÓÓÓÓ! Én tudatlan! Tiszta sor! :D

Minden tiszteletem az övék, tényleg.

Nekem pusztán maga az elnevezés nem tetszik, hogy PUMA...Az állat maga nagyon is, de így, hogy PUMA hadosztály, nem.

Tudom, hogy senkit nem izgat, de inkább írok marhaságokat cél nélkül fórumba bele, mint melózzak. Ez egy ilyen nap. :D

Edited by AdamaTheBanana
medal

• 2 months later...
  • 7 months later...

Hát nem tudom miért van mindenki oda, hogy PUMA-s legyen. Oké hogy létező század és annak az emléke meg stb., de a játékban akik vezetik a klánt és amit művelnek az kész őrület. Tudom miről beszélek mivel másfél évig voltam pumás, sőt még az elötte lévő VAS-ban is bent voltam már, de semmit se kaptam pedig oktattam playereket, napi szinten voltam játékban és elég jó pilóta voltam már akkor is és meg köszönjük vagy valami hasonló se jött a vezetőktől meg ilyenek más meg 2 hónap után tiszti kar tagja ... .Minden player aki komolyabban játszik annak egy raj tagjának kell lenni-e az nem is gond, de vagy 6-7 raj van és van most kb 100 aktív player ami kis csoportosulást és semmi összetartás eredményez.

Régen a klán tényleg nagy volt, rendszeres köszöntek külföldi playerek, jöttek kötelékben, egymás támogattuk, akartak szakaszban jönni meg ilyenek és akkor még volt aktivitás nem úgy mint mostanság ahogy tapasztalom. Túlzott aktivitás miatt sok probléma volt a squadron eventeknél, mert a társaság két részre bomlott és e-miatt jött létre a PUMAV (vihar rajból lett század). Mindkét csapat rendszeresen ment squadronba egy ideig mnidkét klán top15-ben bent volt reálban meg minden jó volt, társaság aktivitás, ssztartás, csapatmunka meg minden ami kell majd a vezetőség felbomlasztotta a V-t, mert hogy túl sokan voltak benne és nem jutott ember más rajba illetve a fő pumába. Ennek eredménye az lett hogy kb 40 jó ember távozott vagy hagyta abba a játékot és én is ekkor távoztam.

Meg mikor gladiator versenyre benevez egy kis csapat és mikor meccs lenne pár ember a csapatból közli, hogy nincs kedvük mert euro truckon multiznak az egyszerüen érthetetlen és még finoman fogalmaztam. 

Most meg kb 2-3 ember szervezhet squadront, de mikor lenne ember és kedv is akkor egyik sincs fent vagy nincs kedve az illetőnek és nem engedi ... Vezetők közül van aki csak irányítja a dolgokat ha ráér, de a játékot magasról lesz..Mostanság egy ha egy pumást látok realban akkor az már az elején összetöri magát (az más kérdés, hogy lehet net gond miatt) vagy csapattársa inkább kilövi(team chatba sajna nem látok be enemyként) ha meg eljut a harctérre komoly ellenálást nem fejt ki és hamar elhullik. Leromlott hírnév meg ezek miatt nevet váltottak, ugyan maradt a PUMA, de mellette van az MKH aminek értelmét nem látom, mert attól még nem fog nagyon növekedni az aktív playerek száma és marad a kis csoportosulás.... és még ehez hasonló dolgok vannak a  pumánál.

PUMA a wt-ben elvesztett szinte mindent és ezt a rossz irányu vezetésnek köszönheti.

Te nem lehet, hogy csak a játék lett rossz?És mindenkinek teleszaladt a t****e vele azért hagyta abba?

Csak nézzél szét német FM+DM+hit detection(jójó, 20mm javítva, de a 13mm meggymag a 30mm meg hááááát lutri) szinten mennyire versenyképes az ellenfélhez képest....(SB, de akár RB is)

medal medal medal

Sb ben szoktam találkozni velük, jól mennek.Igaz full rajt rég láttam.Illetve a HSSB van még( ha jól irom)Jó lenne amúgy ha beköszönnének ide akik járnak olvasni a topicokat ( főleg ha hozzászólnának) így látnák kik magyarok még akikkel összefutunk.
medal medal medal

Hát nem tudom miért van mindenki oda, hogy PUMA-s legyen. Oké hogy létező század és annak az emléke meg stb., de a játékban akik vezetik a klánt és amit művelnek az kész őrület. Tudom miről beszélek mivel másfél évig voltam pumás, sőt még az elötte lévő VAS-ban is bent voltam már, de semmit se kaptam pedig oktattam playereket, napi szinten voltam játékban és elég jó pilóta voltam már akkor is és meg köszönjük vagy valami hasonló se jött a vezetőktől meg ilyenek más meg 2 hónap után tiszti kar tagja ... .Minden player aki komolyabban játszik annak egy raj tagjának kell lenni-e az nem is gond, de vagy 6-7 raj van és van most kb 100 aktív player ami kis csoportosulást és semmi összetartás eredményez.

Régen a klán tényleg nagy volt, rendszeres köszöntek külföldi playerek, jöttek kötelékben, egymás támogattuk, akartak szakaszban jönni meg ilyenek és akkor még volt aktivitás nem úgy mint mostanság ahogy tapasztalom. Túlzott aktivitás miatt sok probléma volt a squadron eventeknél, mert a társaság két részre bomlott és e-miatt jött létre a PUMAV (vihar rajból lett század). Mindkét csapat rendszeresen ment squadronba egy ideig mnidkét klán top15-ben bent volt reálban meg minden jó volt, társaság aktivitás, ssztartás, csapatmunka meg minden ami kell majd a vezetőség felbomlasztotta a V-t, mert hogy túl sokan voltak benne és nem jutott ember más rajba illetve a fő pumába. Ennek eredménye az lett hogy kb 40 jó ember távozott vagy hagyta abba a játékot és én is ekkor távoztam.

Meg mikor gladiator versenyre benevez egy kis csapat és mikor meccs lenne pár ember a csapatból közli, hogy nincs kedvük mert euro truckon multiznak az egyszerüen érthetetlen és még finoman fogalmaztam. 

Most meg kb 2-3 ember szervezhet squadront, de mikor lenne ember és kedv is akkor egyik sincs fent vagy nincs kedve az illetőnek és nem engedi ... Vezetők közül van aki csak irányítja a dolgokat ha ráér, de a játékot magasról lesz..Mostanság egy ha egy pumást látok realban akkor az már az elején összetöri magát (az más kérdés, hogy lehet net gond miatt) vagy csapattársa inkább kilövi(team chatba sajna nem látok be enemyként) ha meg eljut a harctérre komoly ellenálást nem fejt ki és hamar elhullik. Leromlott hírnév meg ezek miatt nevet váltottak, ugyan maradt a PUMA, de mellette van az MKH aminek értelmét nem látom, mert attól még nem fog nagyon növekedni az aktív playerek száma és marad a kis csoportosulás.... és még ehez hasonló dolgok vannak a  pumánál.

PUMA a wt-ben elvesztett szinte mindent és ezt a rossz irányu vezetésnek köszönheti.

Itt a vezetöség nem sok mindent tud csinálni hogy több ember legyen mert ez a játék hibája.Általánositani kár hogy minden pumás rossz.CSapatos repülést meg rossz embernél kerested...Nem meg kell sértödni hanem gyere a dongo szobába ott minden este repülünk csapatban!

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...