Jump to content

[PUMA] PUMA 101

Nem kötekedésből, csak kérdezem, hogy a jelenlegi 101-es pumákkal egyeztettetek? :)

www.pumaszallas.hu oldalon eléritek őket :)

medal medal medal medal medal

Szia Glo!

Jelenleg Ok nem jatszak ezt a jatekot. Egyebbkent mint Puma 101. vagy barmilyen logo es nev nincs vedjegyhez kotve (meg a Magyar Legieronel sem), gazdasagi hasznunk nincs belole. A Hagyomanyokat igyekszunk megorizni, igaz nem vagyunk tul profik abban amit csinalunk, de szegyenkezni valonk nincs igazan es folyamatosan fejlodunk. Az O profizmusuk ezt a jatekot nem fogja semmire sem ertekelni, de ha ki akarjak magukat probalni ebben a jatekban is, akkor termeszetesen igyekszunk majd Veluk mindenben kozosnevezore jutni.

Ok az IL-2 Sturmovik jatekot jatszak ez pedig a War Thunder-t.

A lelkesedesunk es a tenniakarasunk  a jatek tisztasagaert es a Magyar repilos hagyomanyok iranti elkotelezetsegunk szerintem tisztelnivalo. Szeretnenk ennek a nevnek ebben a jatekban is hirnevet szerezni. Ha ebben valaki kivetnivalot talal, plane hogy nem is ezt a jatekot jatsza...

A problema szerintem olyan szintu, mint ami a travian-os, a WoT-os, esetleg a Counter-Srike-os SPQR klan kozot lehet. Gyakorlatilag semmi. :)

• Upvote 1
medal

NEkem mindegy, de egy jelzést küldhettek feléjük, valszeg semmilyen akadályt nem gördítenek elétek. Sőt, lehet még részt is kaptok a honlapon. Sose lehet tudni :)

Hivatalosan a név azé aki először lefoglalja magának és aktív csapat van mögötte. Ha egyezetettek az szép dolog de nem feltétel.

medal medal

Mindenkinek igaza van. :)

A szitu az, hogy a mindenkivel valo egyeztetessel en is es a szazad vezetosege is egyetertek, es ezert a Magyar Legiero Puma Repulo-szazadanak az engedelyet e-mailben kerte a War Thunder szazad vezetosege. A valasz meg a mainapig nem erkezett es nem is nagyon gondolt arra, hogy esetleg mas erdekeit is zavarhatja.

Mint Magyarnak es aki buszke a PUMA nevre, bennem is felotlott, es egy kicsit felszegen fogadtam mikor a nevvaltasrol hallodtam, eredetileg VAS volt a szazad neve, de megbekeltem vele es megprobalok minden tolem telhetot megtenni a csapatert repuloskent ebben a csapatban. Nem en vagyok a vezetoje a csapatnak mint latjatok es nem is szandekozom reszt venni ezekben a feladatokban. Csak egy egyszeru repuloskent irtam egy valaszt Nektek. :)

Igazandibol nem szeretnenk reszt kapni a honlapon, nem ezert tesszuk, de megtiszteltetetesnek vennek azt. Es kitudja, talan egyszer ki is erdemeljuk ezt.

Javasolni fogom a szazad vezetesenek, hogy tenylegesen, eso utan koponyeg formaban, vegye fel a kapcsolatot veluk. Bar lehet, hogy meg is tortent. Nem tudom.

Egy biztos es ezt mar irtam is elobb, hogy szeretnenk megfelelni az magunk ele  tuzott feladatnak es minden egyebb kihivasnak amit e nev viselojenek feleloseggel viselnie kell. Termeszetesen a kapcsolatfelvetel is kozejuk tartozik.

Szivesen varunk Mindenkit aki csatlakozna hozzank, meg olyan "kivenhedt" tapasztalt rokat is mint Te Rogan, aki megszeretne felelni a nev kihivasainak.

medal

Nyomják még a VO101-es virtuális Pumák, de ők a CloD-al játszanak, mert az az igazi. Tom szinte már fejlesztője is a játéknak :)

En szemelyesen nagyon orulnek, ha kozenk jonne par Puma, mert nekunk is uj meg a jatek is es a repules csapatban. Repulesi taktikatat is jo lenne, ha megosztananak velunk, mert igazi taktikakat csak konyvekbol ismerjuk es az O tapasztalatuk mindenkepp elonyunkre valna.

A csapat epitest most kezdtuk el. Nem vagyunk sokan, de lelkesek vagyunk es keszek vagyunk minden jatekossal, foleg Magyarral, egyutt repulni. A szazad atlageletkora inkabb a -25 fele kozelit.

Jo is lenne, ha minnel tobb Magyar repulo, aki a jatekban repul, egy kozosseget alkotna akar szazad, vagy akar szovetsegi szinten, es teljesen mindegy, hogy milyen egis alatt, hisz ebben a jatekban is hamarosan indul a World War mod.

Vegre jo lenne egy olyan jatek ahol a Magyar klanok nem egymas elleneben, hanem egymast segitve jutnanak elore.

Talan a Puma szellemiseg es a repulos osszetartas segithet ebben.

medal

Üdv!

Végre volt egy tisztességes meccsem HB-n németek ellen. Ennek apropójára arra gondoltam, hogy a magyar közösségen vagy legalábbis a klánon belül elkezdhetnénk az ász cím osztogatását. Általában 5 lelőtt ellenfél után járt az ász cím, gondolom egy HB csatában 5 kill, FRB-ben 5 vagy 3 kill elegendő lenne a cím megszerzéséhez.

Vélemények?

Én azt gondolom, hogy az Ász címeknek FRB-n van értelme. HB-n úgy lövöd a killeket ahogy jól esik... persze képletesen.

Ász cím szerintem annak járna HBben aki 5 (vagy 3) gépet a PILÓTA halála nélkül lelő. Tehát az is ér ami mondjuk olyan, hogy bemész HBba, lelősz 3 gépet, túléled, köviben meg 2-t, és túléled (vagy sikerül kiugrani a pilótával).

Full Realban viszont fölösleges túléléshez kötni. Elég nehéz az így is :D

medal medal

Én azt gondolom, hogy az Ász címeknek FRB-n van értelme. HB-n úgy lövöd a killeket ahogy jól esik... persze képletesen.

Ász cím szerintem annak járna HBben aki 5 (vagy 3) gépet a PILÓTA halála nélkül lelő. Tehát az is ér ami mondjuk olyan, hogy bemész HBba, lelősz 3 gépet, túléled, köviben meg 2-t, és túléled (vagy sikerül kiugrani a pilótával).

Full Realban viszont fölösleges túléléshez kötni. Elég nehéz az így is :D

FRB-t én nem játszok, abba nem is szólok bele. HB-ban én is úgy gondoltam, hogy a pilóta és a repülő is túléli a missziót.

Mondjuk arcade-ban is lehetnek ászok, de azoknak mondjuk 12-15 gépet kell, gép-veszteség nélkül lelőniük.

Bombázóknak lehetne hasonló 40-50 célpont megsemmisítéséért.

De akár az ász mellett más címeket is ki lehetne osztani, 3 légi győzelemért veterán, 7-ért mester. Nemzetekre lebontva is lehet stb.

Bár ez már így túl bonyolult lenne. 8)s

A pilóta veszteséget hogy számolod? Mert pillanatnyilag nem írja ki, hogy sikerült-e kiugrani és túlélte-e a pilótád. Amíg nem lesz "Alive streak" a statisztikában, addig mindenki mondhat amit akar :)

Bulletproof/survivor award vagy replay. Amúgy meg miért hazudna bárki is, ezért nem jár semmilyen jutalom, s mondjuk klánon belül úgy sincs sok értelme.

A gond ott van, hogy akár 800-nál is kiugrat a "J" betű, pedig ott már nem tudtál pattintani :) Konkrétan 600 fölött se :) Na mindegy.. Ti dolgotok :)

Sracok!

Miert kell ez az "Asz" dolog egyaltalan? Ne ezen gondolkodjatok szerintem, hanem inkabb azon kellene, hogyan es mikor fogunk gyakorolni?? Taktikakat, repulesi formaciokat kitalalni es foleg azokat gyakorolni. Ez az Asz dolog igazandibol egy folosleges plusz munkat jelent valakinek, vagy valakiknek. Ne rangokra hajtsunk. Inkabb a szazadot kellene kicsit osszekapni. Gyakorlo repuleseket csinalni 15-os formacioban, hogy mindenki tudja hogy is nezki az valojaban, es inkabb a szazad legyen egyuttesen ASZ ne kulon kulon.

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...