Gelesztaa

Brit harckocsik

10 minutes ago, _Spence_ said:

A 6.7-es britek most is folyamatosan fel vannak dobva, saját tier-t nem sűrűn kap, kisebbet meg alig-alig. Megállja a helyét 7.7 ellen is, de egyedül az APDS miatt. Hogy e miatt oda való? Legyen. De ha egy buff után esetleg kap egy 0.3, ne adj isten 0.7-es emelést, akkor a remek MM továbbra is felszórja majd. Ezek persze csak találgatások.

Az viszont érdekes, hogyha ennyire OP a brit vonal, miért látok belőlük olyan keveset AB-n? Strv, Cent.mk10 néha,1-2 Vickers. Nem sokan próbálkoznak velük, APDS ide vagy oda. Azt csak tippelem, lehet inkább Rb-be valók.

edit:

Festésekért sosem adok aranyat, meg kell érte küzdeni. De hogy a kb. 8 festésből csak 2 nem fizetős, az nettó pofátlanság.

Régebben is 6.7-ben voltak a 6.3-as tankok. És azért nem használják sokan a Briteket, mert a többség feladja kisebb tier-ben, aki meg el jutott ideáig, nem tudja hogy kell használni az APDS. Mert aki tudja az akár 10-12 killt is szerezhet Rb-ben. Én Rb-ben amúgy sok britet látok. 

Festésről egyetértek.... Brit, japán, ágban pofátlanság amit művelt a Gaijin.... Briteknél van egy téli, és két sivatagi festést ami meg lehet szerezni.... Bezzeg az amcsik, németeknél az összes festést elérhető, az oroszoknál megy pont úgy van hogy kapsz mindenből egyet..... 

medal medal medal medal medal medal medal medal

38 minutes ago, KjisszHUN said:

És azért nem használják sokan a Briteket, mert a többség feladja kisebb tier-ben

Tildáig vagy valamelyik valentinig bírtam idegileg :Đ, japánnál az első tejes kocsiig,franciákkal még test driveba se mentem egy métert se,elég volt nézni/hallani mennyire fosok xd.

medal medal medal medal medal medal

Na most egy tökéletes példa.... Fv4202-es 6.3-ban van, de a tornyát egy 7.7-es tank is csak a csodával tudja beütni... Vagy Heat-fs-el... De egy IS-3-at le aláz... Szóval nagyon nem értem még is mit keresnek 6.3-ban azok a brit tankok mikor az APDS OP náluk, akkor az Fv torony páncélja, és még a frontja se rossz rohadt erős... Amcsiban egyetlen 6.3-as tankot nem tudok mondani ami jó... Britek nem kicsit alul vannak Br-zve... 

Edited by KjisszHUN

4 hours ago, KjisszHUN said:

Britek nem kicsit alul vannak Br-zve

Adom, FV4202 is menjen fel 6.7-be Cent.Mk.3, Caernarvon és Strv mellé. De tudod mit? Mind a négyet rakjuk 7.0-ba, és 6.7 alá ne is engedjék be, ellenben hadd menjen M103, T32, IS4, Obj268, Jagdtiger ellen. Akkor legalább papíron is ott tartanánk, ahol ingame minden nap.

(árkád, még mielőtt)

Edited by _Spence_

8 minutes ago, _Spence_ said:

Adom, FV4202 is menjen fel 6.7-be Cent.Mk.3, Caernarvon és Strv mellé. De tudod mit? Mind a négyet rakjuk 7.0-ba, és 6.7 alá ne is engedjék be, ellenben had menjen M103, T32, IS4, Obj268, Jagdtiger ellen. Akkor legalább papíron is ott tartanánk, ahol ingame minden nap.

(árkád, még mielőtt)

Te Ab szemel gondolkodsz, én Rb és így igazából két külön világról beszélünk.. :D De különben nézd német szemmel. Maus, Tiger II, Leo1 ezeket mind szemből viszi, és akkor ha le dobj a játék a németek nagyon örülnek ha egy fv vagy egy cent jön szemeb, mivel mind a kettőnek troll a páncélja, és szeret pattogni róluk minden. Én pár napja kaptam ki egy Maus-t Cent.mk-3-al. T-54? Viszi gond nélkül. IS-6 nevetve vitte be az előbb a fontját, és a tornyát még könnyebben :D IS-4 és Obj268 olyan mint a fehér holló. Heti ha 1-szer látom az egyiket kb, bár a 268-at hasból könnyedén viszi. :D Egy biztos mióta a Bitek APDS plusz lövegstabilizátorral járkálnak 6.3-ban németekkel kb az embernek esélye nincs. Tiger H1-el megyek akkor állandó 6.3 brit. 6.7 100% hogy instant brit 6.3-6.7.... 15mm-rel kevesebb az átütése a 6.3-as briteknek mint a Leo1-nek. Ja és mellesleg 6.3-ban engemet britekkel 10/9-szer saját tier-be dobot vagy le. Egy valami rossz dolog van a Britekben még pedig hogy nem lehet velük sokat keresni, mert az APDS és a magas javítási költség mindent elvisz. 

1 hour ago, KjisszHUN said:

Te Ab szemel gondolkodsz, én Rb és így igazából két külön világról beszélünk..

Csak miattad mentem most 2 Rb-t 6.7 brittel. Az első meccs szo-szo, a második:

9.jpg.014bee68517a118fd035134d50df06ee.j8.jpg.998061149130913dab9e73047b39d55c.j

Sose volt ilyen köröm Rb-n, talán még T-34-ekkel. És rég nem próbáltam már. Pattant a TigerII, a Waffentrager és kész felüdülés, hogy 1db nyomorult APDS képes volt őket megállítani, még ha nem is egyből kilőni. Itt tényleg hatásos ez a lőszer, Ab-n csak jelölgetek, gyűjtöm az assistot. Ha nem találok lőszerrekeszt, vagy ürítem ki egyre a tornyot, már el is úszott a kill. És noha valóban trollképesek a britek, már csak az indikátor miatt sem túl nehéz őket egy ütéssel padlóra küldeni.

Egy szóval, bár nem reprezentatív, talán van némi igazad :D

Nem értem, miért van csak néhány elérhető jelvény a briteknél. És abból a 4-ből is 1 auszi, 1 polák és 1 ír. Igaz, hogy eddig nem foglalkoztam a heti decal gyűjtögetéssel, tehát gondolom sok lehetőségről lemaradtam. De ezek nélkül is alapvetőnek kellene lenniük, elég csak a többi nemzetet nézni. És ami a hetit illeti, szinte mind megvásárolható, kivéve az angolt (meg csóri japánokat). Attól függetlenül, hogy túl sok követelményt nem támasztanak a megszerzéséhez. Persze nem fizetnék értük ha lehetne se, abban nincs semmi pláne.

6b.jpg.fb7197a0583dffbf5d46c50bf86cc91e.6a.jpg.9d20894aa673c04002721a30857bba5a.

On 04/04/2018 at 22:42, _Spence_ said:

Nem értem, miért van csak néhány elérhető jelvény a briteknél. És abból a 4-ből is 1 auszi, 1 polák és 1 ír. Igaz, hogy eddig nem foglalkoztam a heti decal gyűjtögetéssel, tehát gondolom sok lehetőségről lemaradtam. De ezek nélkül is alapvetőnek kellene lenniük, elég csak a többi nemzetet nézni. És ami a hetit illeti, szinte mind megvásárolható, kivéve az angolt (meg csóri japánokat). Attól függetlenül, hogy túl sok követelményt nem támasztanak a megszerzéséhez. Persze nem fizetnék értük ha lehetne se, abban nincs semmi pláne.

6b.jpg.fb7197a0583dffbf5d46c50bf86cc91e.6a.jpg.9d20894aa673c04002721a30857bba5a.

Eleinte úgy volt, hogy minden nemzet patchenként kap matricát, majd az 1:51 patchel ez megszűnt.  Aztán egy patchen jött sok megvásárolható matrica, majd nem oly rég indult ez a 2 hét és tegyed autentikussá a járgányod. Ami volt brit, azt a szövetségesekként jöttek be még az amcsik idején.  :) 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 19/07/2018 at 16:22, Marcus9311 said:

A Caernarvon és a Conqueror mennyire használható harckocsik páncélvédettség és tűzerő szempontjából ?

Ennek kiderítésére a legjobb talán az, ha (lehetőleg minél frissebb) YouTube videókat nézel az említett járművekről. :) Többet mond, mint az itt leírt néhány gondolat. A Caernarvon egyébként mindig is használható volt, ez szerintem nem változott az utóbbi időben. A Conquerorról nem tudok nyilatkozni sajnos.

8 minutes ago, Gelesztaa said:

Ennek kiderítésére a legjobb talán az, ha (lehetőleg minél frissebb) YouTube videókat nézel az említett járművekről. :) Többet mond, mint az itt leírt néhány gondolat. A Caernarvon egyébként mindig is használható volt, ez szerintem nem változott az utóbbi időben. A Conquerorról nem tudok nyilatkozni sajnos.

Conquer legnagyobb gyengéje a lövege. Lassan tölt, és 50% eséllyel pusztítja el az ellenséget, minden sikeres találatnál. Nem szeretem, alig várom hogy kifullozódjon. A másik a kupola túl magasan van egyből kiszedik belőle a géppuskás legényt.  :) 

Edited by Dzsigolo_Lanty
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Sziasztok!

A Brit ágat húzom, RB7,0 Centurion MK10 el szenvedek.
Olvastam a Challengerről a WT érveléseit. Vicces:)
Inkább ne is mondjanak semmit, jobban járnak. Tisztán látszik a fizikai modellezés ezer sebből vérzik.
Mit gondoltak majd lesznek oly kegyesek és a szerviz naplókkal együtt átadják nekik a dokumentációkat? Ha már nincs infó akkor legyen nikecel páncél modellezve? Ez milyen logika?

Biztosan megkapták a többi nemzettől csak az Angolok ilyen titkolózósak. :).
Felesleges ebben a formában a modern eszközök behozatala játékba.
Tank relálba a nemzetek össze sorsolása meg valami katasztrófa.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.