Gelesztaa

Brit harckocsik

3 hours ago, Kulcsos12 said:

Chieftainnel csak az a bajom, hogy ott van még előtte a 2. Centurion. A kettő együtt meg túl hosszú folyamat lenne. :/

Viszont akkor milyen tankok jutnak a 7.7-es felállásodba, amik életképesek? :)

Asszem a Conqueror csak 7.7, amellé pont jó a Centurion Mk.10 és a Conway.

Nem lettek kedvenceim az angol tankok. Ami tetszik, hogy a Cromwell I és Cromwell V modellek fürgék, jópár sikeres pontfoglalást, átkaroló-hátbatámadó manővert köszönhetek ennek. Az ágyúik elég harmatosak viszont. Kipróbáltam a Valentine Mk. XI-et, lassúnak és gyengének találtam. Helyette beállítottam egy Comet I-et, ez elég tűrhető gép. Ami a legrosszabb az összesben, hogy lassú a hátramenetük, sokszor elpusztít emiatt az ellen. 

Sajnos úgy néz ki, hogy a Cromwellektől el kell búcsúznom, mert alig karcolják a T-34-57-eseket, amikkel mostanában találkozom. Az IS-1-esekről nem is beszélve, azokon már csak kopogtatnak.

Edited by CarolusOptimus
medal medal medal

Hát ez az. Éppen tegnap történt meg a dolog. Tankjaim Cromwell I, Cromwell V és Comet I. A Comet-et nemrég rendszeresítettem, azt gondoltam, az tolta föl ennyire a BR-t. Kár, hogy le kell cserélnem a két Cromwell-t, mert eddig jól szolgáltak. 

medal medal medal

1 minute ago, Marcus9311 said:

Tudja valaki, hogy mi a képen a hiba ?

A hátsó tankon van egy légy, ami nem őshonos abban a régióban ahol a fotó készült. Tuti photoshop :D

medal medal medal medal medal

2 minutes ago, air_fighter_hu said:

Passzolom :c

Valós, a britek is gyűjtögették a német harckocsikat és állították szolgálatba, Cuckoo-nak hívták ezt a harckocsit, az új gazdái szerint jobb volt vele menni, mint a Churchill-ekkel, de mivel nehézkes volt beszerezni pótalkatrészt, ezért rövid ideig használhatták. 

Ha már a ruszkiknak is van zsákmányolt Párducuk, akkor a britek is kaphatnának ilyent ?

Edited by Marcus9311
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

11 minutes ago, Marcus9311 said:

Valós, a britek is gyűjtögették a német harckocsikat és állították szolgálatba, Cuckoo-nak hívták ezt a harckocsit, az új gazdái szerint jobb volt vele menni, mint a Churchill-ekkel, de mivel nehézkes volt beszerezni pótalkatrészt, ezért rövid ideig használhatták. 

Ha már a ruszkiknak is van zsákmányolt Párducuk, akkor a britek is kaphatnának ilyent ?

Sztem a tankos sim-be játszok nem támogatnák :D  Egyszer majdnem én is kivágtam a TV-t de  gyorsba néztem hogy van-e velünk és ment tovább.

medal medal medal medal medal medal

9 hours ago, Marcus9311 said:

Mindegyik nemzetnek volt mindegyik nemzettől zsákmányolt tankja. Tök felesleges másolgatni őket egyik fáról a másikra, főleg ha nem csináltak rajta semmilyen változtatást.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Nem kell ide zsákmányolt tank.... Így is elég zavaró a Panther az oroszoknál... SB-ben elégé meg tudd téveszteni ha távol van, főleg mert a Gaijin még mindig olyan szar el láthatóság a célkereszteb hogy vicc...

medal medal medal medal medal medal medal medal

8 hours ago, Kulcsos12 said:

Mindegyik nemzetnek volt mindegyik nemzettől zsákmányolt tankja. Tök felesleges másolgatni őket egyik fáról a másikra, főleg ha nem csináltak rajta semmilyen változtatást.

Ez egy korai G volt, nem egy kiforrott, mint amilyen rendesen van a németeknek a játékban, így lehetne 5.7-es BR-el.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Te tényleg nem érted, miről beszélünk. :D

Nem azzal van a baj, hogy ugyanabból a tankból van ingyenes és prémium verzió is, hanem ha átkerül egy másik nemzethez mindenféle módosítás nélkül.

Ilyen alapon lehetne kukázni: német Churchillt, finn KV-1-et, orosz T-III-at, T-V-t, német és orosz Shermant.

IS-2 "Revenge" és az M46 "Tiger" az egyedi festése miatt prémium a saját nemzeténél.

Ellenben a német T-34, KV-1 és KV-2 nem csak a festésükben különbözik, hanem át is lettek építve, így RB-n, SB-n meg lehet őket különböztetni.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

40 minutes ago, Kulcsos12 said:

Te tényleg nem érted, miről beszélünk. :D

Nem azzal van a baj, hogy ugyanabból a tankból van ingyenes és prémium verzió is, hanem ha átkerül egy másik nemzethez mindenféle módosítás nélkül.

Ilyen alapon lehetne kukázni: német Churchillt, finn KV-1-et, orosz T-III-at, T-V-t, német és orosz Shermant.

IS-2 "Revenge" és az M46 "Tiger" az egyedi festése miatt prémium a saját nemzeténél.

Ellenben a német T-34, KV-1 és KV-2 nem csak a festésükben különbözik, hanem át is lettek építve, így RB-n, SB-n meg lehet őket különböztetni.

Na igen, sokszor úszta meg úgy a német KV1, hogy a kupolát vagy a cső eltérését észrevettem rajta.

medal medal medal medal medal

Akárki akármit mond, nincsen annál jobb érzés, amikor T-34-et lősz fronton a 20 fontos ágyúval :D Tuti hosszában végigviszi az egészet.

Vagy a szintén frontpáncélon talált oneshotolt Párducok :D azok is megérnek egy misét.

Kicsi Angolokkal mentem a héten SB eventet. Nem 20 fontos csak 17-es, de amikor átlövi azt amit más nemzettel meg se próbálnék akkor tényleg eltudok ejteni egy kaján vigyort.

Persze sokszor nem elég egy lövés, de van amikor sikerül.:D

Egyszer már az angolokat is kifejlesztgetem, de ma ezt a 76-os Jumbot imádtam meg. Régen valamiért nem foglalkoztam vele. talán, mert a 75 nem volt jó mielőtt jött volna a prototípus lőszer hozzá.

Ez viszont állat lett. Tiger IIP megeszi, de a sima Tigris nem nagyon kopogtatja be. én se könnyen őt és itt jön a helyezkedés és a pontos célzás. Eszméletlen jó párbejokat vívtam ma vele.

Na, hogy ON is legyek elvileg valami 2000 rp kell a firefly-hoz. Majd letesztelem azt is. Nem olyan erős, de az az ágyú nagy kedvencem. imádom a hangját.

Hozzácsapom az 57mm mossie-t és elszórakozok vele, ha megint lesz olyan csata amiben be lehet vinni.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.