Gelesztaa

Brit harckocsik

Most esett le, hogy nem fogom tudni tovább hatékonyan használni a kis rank 1-es, 1.0 BR-es tankjaimat, elértem rank 3-at, és itt már nem sokat érnek a fejlesztésben. :?s  Kár, pedig jó kis tankok. Aki esetleg gondolkodik a rank 1 prémium / bundle A13-okon, bátran ajánlom, mert jókat mentem vele, mással nem is nagyon mentem még, pedig már az Achillest fejlesztem.

medal medal medal medal

A Centurion Mk.10 ágyúja tényleg ennyire pontatlan, vagy csak ki kéne fizetnem rá az expert crew-t?

A Centurion Mk.10 ágyúja tényleg ennyire pontatlan, vagy csak ki kéne fizetnem rá az expert crew-t?

Expert crew és fullos, de legalább 23-as életérő nélkül nem megyek csatába semmivel.

A Tortoise-t szemből hogy lehet kiszedni ? Oldalról mint minden, kilőhető, de szemből esélytelen. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Expert crew és fullos, de legalább 23-as életérő nélkül nem megyek csatába semmivel.

A Tortoise-t szemből hogy lehet kiszedni ? Oldalról mint minden, kilőhető, de szemből esélytelen. 

Kupola a gyenge pontja onnét általában one shot-olni szoktam 

medal medal medal medal medal medal medal medal

Mi köze van itt az életerőnek a kérdésemhez? :)

Nagyon pontatlan az ágyú nekem, de nem vennék rá feleslegesen expert crew-t.

Mi köze van itt az életerőnek a kérdésemhez? :)

Nagyon pontatlan az ágyú nekem, de nem vennék rá feleslegesen expert crew-t.

Azt csak úgy mondtam. AB-be vagy RB-be hord félre ? Harckocsiknál nem költöm a crew expertet a pontosságra, de légvédelmi páncélosoknál igen.

4 hours ago, Marcus9311 said:

A Comet, Challenger, Avenger és Charioteer harckocsik milyen lőszerrel a legeredményesebbek, lehet egy lövéssel kilőni másik harckocsit ?

Személyes tapasztalatom nincs velük, de végignéztem live-ba a brit ág kifullozását és  nagyon szenvedősek, sztem nagyon meg kell tanulni minek hol a lőszerrekesze az 1 lövés 1 halálhoz :s

Én szerintem a legnagyobb átütésű lövedékkel kell használd de nem tudom :c .

medal medal medal medal medal medal

Engem nem a motortér stb eltalálása érdekel, hanem hogy a lövedék átüti a páncélt és belül robbanva megöl mindenkit, mint az ISZ-1-es 142-es lövedékénél. A 142-es lövedék "gyengébb", mint a német Párducokhoz és Tigrisekhez rendszeresítettek, de amíg azok nyíllövedék módjára szimplán áthaladnak az egészen, és max 2 embert ölnek meg, addig az ISZ-é belépés után robbanva öl (mindenkit) és ilyet szeretnék a briteknél, az ellenfeleket látván lenne jó az ilyen.

22 minutes ago, Marcus9311 said:

Engem nem a motortér stb eltalálása érdekel, hanem hogy a lövedék átüti a páncélt és belül robbanva megöl mindenkit, mint az ISZ-1-es 142-es lövedékénél. A 142-es lövedék "gyengébb", mint a német Párducokhoz és Tigrisekhez rendszeresítettek, de amíg azok nyíllövedék módjára szimplán áthaladnak az egészen, és max 2 embert ölnek meg, addig az ISZ-é belépés után robbanva öl (mindenkit) és ilyet szeretnék a briteknél, az ellenfeleket látván lenne jó az ilyen.

én is sok mindent szeretnék :D

hozzá kell szokni az APDS-hez, meg ahhoz hogy szenvedős, de a Comet pl. egy igazán jó tank szerintem a maga szintjén. Mondjuk még magas szinten is megállhatja a helyét egy kis utánpótlásnak. Sajnos az egyből robbanó lőszerrekesz és üzemanyagtartály még a robbanólőszereknél is véletlenszámgenerátoros kb, no, hát APDS-nél kevesebb esély van rá.

53 minutes ago, Marcus9311 said:

A Shot.Mk.8. (APCBC) nem ilyesfajta, mint az ISZ 142-es lőszere, hogy a páncélzat átütése után belül robban ?

Nem mert nincs benne repesz., nem APHE vagy APHEBC.

Csak bemegy sebez amit talál és kimegy kb mint az APCR, de ha ráviszed a lőszer statjára az egeret nincs is olyan sor hogy mennyi tnt van benne.

medal medal medal medal medal medal

A briteknél, és az amcsiknál meg kell szokni hogy nem olyan lőszer van mint a német, oroszban. Ezek csak át mennek, és kész nagy ritkán van az hogy mindenkit ki nyír, vagy az pont el találod a lőszerrekeszt, és bum :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Marcus9311 said:

A Shot.Mk.8. (APCBC) nem ilyesfajta, mint az ISZ 142-es lőszere, hogy a páncélzat átütése után belül robban ?

A lőszerek adatlapján lehet látni a hozzájuk tartozó kis rajzon, hogy milyen az adott lőszer "károsító hatása" és páncélátütése.

Ha megnézed az általad említett IS tank lőszerét, és összehasonlít valamelyik brit lőszerrel, akkor látni fogod a különbséget :)

Van valakinek tapasztalata a Conquerorral? Megéri kifejleszteni? Kb. a harmadánál járok, de mivel a Carneválipinatával nem nagyon jutok egyről a kettőre, tartok tőle, hogy a Conquerorral sem lenne más a helyzet. Fel tudja az venni a versenyt a Leoval és a T62-vel?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Kulcsos12 said:

Van valakinek tapasztalata a Conquerorral? Megéri kifejleszteni? Kb. a harmadánál járok, de mivel a Carneválipinatával nem nagyon jutok egyről a kettőre, tartok tőle, hogy a Conquerorral sem lenne más a helyzet. Fel tudja az venni a versenyt a Leoval és a T62-vel?

Miért nem Chieftain akkor? Én elkezdtem a Conquerort fejleszteni, de váltottam a Chieftanre.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.