Jump to content

[Aktualizacja] War Thunder 1.53 "Nawałnica Ognia"

Film jest dostępny wraz z napisami w języku polskimi. 

1280x1024 | 1920x1080 | 2560x1140

ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ ZMIAN 

Z radością wprowadzamy aktualizację 1.53 "Nawałnica Ognia" oraz wszystkie towarzyszące jej ekscytujące nowości i ulepszenia, które prezentowaliśmy we wpisach na blogu deweloperskim. Teraz przedstawimy Wam główne zmiany wprowadzane w tej aktualizacji.

Nazwa aktualizacji pochodzi od potężnych wyrzutni rakietowych, które oddajemy w ręce graczy, mianowicie amerykańskiego czołgu średniego M26 Pershing z zamontowanym systemem rakietowym T99, siejącej grozę niemieckiej samobieżnej wyrzutni rakiet Panzerwerfer 42 oraz BM-24-8, czyli słynnej radzieckiej Katiuszy zamontowanej na podwoziu lekkiego czołgu T-60.

Nowe maszyny to nie wszystko, co nas czeka w tej aktualizacji. Zaczynamy wdrażać nową, usprawnioną wersję naszego silnika znanego jako Dagor Engine 4.0, w którym dodana została nowa metoda renderowania grafiki. War Thunder zawsze wyróżniał się na tle konkurencji swoją dbałością o detale i drobiazgi wpływające na lepszy odbiór całości, weźmy na ten przykład oświetlenie — sposób, w jaki światło pada na przedmioty, wliczając w to jego rozproszenie i różny sposób odbicia w zależności od materiału który oświetla, drewno, stal, guma czy szkło. W dużym skrócie? War Thunder będzie wyglądał jeszcze lepiej i jeszcze bardziej realistycznie niż dotychczas.

Kolejnym etapem ulepszania silnika gry była integracja z technologią NVIDIA GameWorks technologies. Dzięki NVIDIA PhysX Destruction będziecie mogli niszczyć o wiele większe obiekty na mapie, jak np: fragmenty ścian, ruiny oraz całe budynki. Każdy będzie mógł zniszczyć osłonę, za którą ukrył się przeciwnik, lub stworzyć całkiem nową pozycję strzelecką, skąd zaskoczycie swoich wrogów, dzięki temu dynamika gry ulegnie zmianie zarówno w powietrzu, jak i na lądzie. Opcja zniszczeń strukturalnych będzie początkowo włączona jedynie na trzech mapach z dużą ilością budynków: „Berlin”, „Stalingrad”, „Przeprawa przez Ren” (Kolonia).

Technologia NVIDIA WaveWorks pozwoli na wygenerowanie niesamowicie realistycznych fal i piany w oceanie, morzu, rzece i jeziorze, będzie także czynnikiem wpływającym na kierunek i siłę wiatru. Wszystkie mapy w grze będą wykorzystywać tę technologię.

Prawdziwą gratką dla miłośników brytyjskich wojsk pancernych będzie zestaw czterech nowych ekskluzywnych pojazdów. Poczujcie się bezpiecznie pod pancerzem A13 Mk. II, ostrzelajcie wroga pociskami z potężnego działa czołgu Sherman Firefly, wyjątkowo trudnych  do zniszczenia przeciwników postraszcie niszczycielem czołgów M10 Achillesem lub po prostu wkroczcie do walki, prowadząc ciężki czołg piechoty A 43 Black Prince. To jednak tylko przedsmak tego, co pojawi się wraz z końcem roku 2015, gdy do gry zawitają główne pojazdy brytyjskich wojsk pancernych.

Od dzisiaj macie także możliwość zakupu pięciu zestawów w naszym sklepie Gaijin.net, które wprowadzą Was w świat Brytyjskich Wojsk Pancernych. Kliknij na wybrany obrazek, aby przekonać się co na Ciebie czeka w następujących zestawach premium - "Królewska Straż",  A13 Mk.II,  M10 z działem 17-funtowym, 65 Pułk Przeciwpancerny,  Sherman IC "Firefly" 2 “Warszawskiej” Dywizji Pancernej oraz "A43 Black Prince".

W aktualizacji dodaliśmy ponad 20 nowych maszyn. Wśród nich znajduje się radziecki czołg pływający PT-76, Jagdpanzer 4-5 „Kanonenjagdpanzer”, niemiecki wóz z okresu zimnej wojny oraz oczekiwany przez wielu fanów brytyjski myśliwiec odrzutowy V ery — Hawker Hunter.

W grze pojawią się również dwie nowe scenerie dla sił naziemnych. Zimowa mapa Stalingradzka fabryka traktorów, która została pieczołowicie odwzorowana na podstawie prawdziwych zdjęć wykonanych podczas toczonych tam krwawych bitew, oraz Forsowanie Renu, inspirowana Kolonią z wieżą katedry górującą nad miastem i labiryntem ulic, który będzie stanowił wyzwanie dla miłośników walk miejskich.

Te i wiele więcej usprawnień zaoferuje wam właśnie aktualizacja 1.53 „Nawałnica Ognia”. Szczegółową listę zmian znajdziecie w rejestrze i na blogu deweloperskim. Nie czekajcie więc dłużej i sami sprawdźcie nową zawartość, a my jak zawsze życzymy Wam dobrej zabawy!

Do zobaczenia na polu walki w aktualizacji 1.53 „Nawałnica Ognia”, oj może być gorąco! 

Zespół War Thunder

medal medal medal

Może się czepiam ale czy można prosić o to aby filmiki nie były odpalane automatycznie? Wiem, że to fajny bajer ale wchodzę poczytać i muszę dawać stop niby nic ale denerwuje dlatego wolę filmiki sam sobie odpalać

Bajtek5 (Posted )

Zrobione, teraz nie powinno się nic automatycznie włączać.
medal medal

Nowa penetracja i visibility, hahahaha. Powodzenia czołgistom życzę.

Przynajmniej leoparda zrobili na 95% co jest mniej więcej tak samo jak ruskie. Wcześniej miało to 160 coś? ;D

Panzerwerfer ma prawilne odgłosy :o

Nie tylko on, kugle i ostwindy rwą dźwięki jak strzelają. Brzmiało to jakby gaźnik w panterze siadł i jakiś z malucha wstawiono...

medal medal medal

Dziwne, gra pobiera 9.5GB nie rozumiem dlaczego, przeciez az tyle ta aktualizacja nie wazy. Tez macie taki problem? Dodam ze jakis "fatal error" mi wczesniej wyskoczyl ale sie coś tam pobierało, jakieś teksturki, analiza plikow.

medal

Fajnie, poczytajcie angielską sekcje. Kamuflaże znikają, na razie Ki-21 został namierzony. Kupiłem camo za golda - nie ma go. GG

Z kamuflażami są różne jaja - obejrzałem właśnie Ki-61-Ic i wynika z tego, że Japończycy zdobyli ten samolot na Amerykanach i przemalowali w swoje barwy - spod farby przebijają amerykańskie oznaczenia.  :crazy:

Prawdopodobnie ktoś pomylił coś z teksturą amerykańskiego Ki-61b, ten z kolei dostał do odblokowania kamuflaż ... pustynny ? 

Edited by HaTe78
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Dziwne, gra pobiera 9.5GB nie rozumiem dlaczego, przeciez az tyle ta aktualizacja nie wazy. Tez macie taki problem? Dodam ze jakis "fatal error" mi wczesniej wyskoczyl ale sie coś tam pobierało, jakieś teksturki, analiza plikow.

Absolutnie nic w tym dziwnego. Aktualizacja to zawsze jest więcej niż to co zostało dodane do klienta. Szczególnie przy zmianie silnika, trzeba ściągnąć większą część infrastruktury gry na nowo by zastąpić obecną.

Anyway, Ja wracam do poprzednich sterowników bo gra jest niemal nie grywalna.

medal medal medal

Absolutnie nic w tym dziwnego. Aktualizacja to zawsze jest więcej niż to co zostało dodane do klienta. Szczególnie przy zmianie silnika, trzeba ściągnąć większą część infrastruktury gry na nowo by zastąpić obecną.

Anyway, Ja wracam do poprzednich sterowników bo gra jest niemal nie grywalna.

Dzięki za odpwowiedz, szkoda tylko ze pobiera sie 50kb na sec mimo ze mam internet 10mb. Jak instalowalem gre pierwszy raz to znacznie szybciej to się pobierało.

• Upvote 1
medal

Tak się nakręciłem na Brytyjskie czołgi a tu znów dojenie graczy ... W dodatku coś się stało z zoomem w celownikach tanków:P Pomyślałem, zobaczę jak to wszystko hula na nowym silniku. I już w pierwszej bitwie jedną pigułą, tradycyjnie, złomują mnie radzieckie bunkry na gąsienicach. Ani tego nie ubijesz, ani nie umkniesz :P Już mi przeszła ochota na granie ...

• Upvote 3
medal medal medal medal medal medal

Gdyby była możliwość pobrania update'u przez torrent to bym się nie obraził. Nie wiem czemu ale launcher nie chce mi pobierać więcej niż 0.5mb/s. (nie nie mam ustawionego limitu)

to nie jest tak źle, bo mi nie chce przekroczyć 150kb/s

medal medal medal

2 bitwy t44 , w sumie 12 kili , na RB niepotrzebne znaczniki trafienia, wystarczaly poprzednie na mapie, brak zblizenia w trybie celowanie spowodowal ze ludzie nie ogarniaja chyba bo strzelaja nademna i przedemna, mi pasuje. Naprawa gasek automatyczna ale przerywa jak ruszysz czolgiem (nie jest on zablokowany jak poprzednio) , wkurzajace trzymanie 1,5s naprawy. FPSow wiecej ( nie zmienialem sterow do grafy) ale grafika jakas dziwna. No i te oklaski na koniec bitwy mogi sobie darowac.

medal medal

to nie jest tak źle, bo mi nie chce przekroczyć 150kb/s

Jak zwykle pobieranie spier..

Ja rozumiem dużo ludzi pobiera więc ciągnie powoli ale takie spadki że pobiera w BITACH na sekundę żeby po chwili skoczyć do Kb/s i znów spadek do B/s i tak w kółko :facepalm: a żeby nie było to wszystko przy necie 12Mb

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...