Jump to content

Samolot dla początkującego

Cześć, po paru miesiącach przerwy chciałem pograć w bitwy SB. Już kilka samouczków i misji pojedynczych przeszedłem, ale to najmniejszy problem.

Pytam się więc was jaki samolot jest najlepszy dla nowego? Najlepiej żeby był szybki i wytrzymały (odrzutowce odpadają, nimi to latalem sporo).

Polecam yaki,ki61,typhoony/tempesty,spita vc,no i 109 szczegolnie g14

Do czasu wyjścia 1.53, później te samoloty będą niegrywalne.

Ja od siebie dodam jeszcze J2M3, pozostałe Spity bo każdy jest łatwy w obsłudze i N1K2/Ki-84 jak lubisz latać UFO. 

Odradzam P-51/D i P-47, mają ostro zrypaną aerodynamikę przez co jak dla mnie są niegrywalne (do tego grona dołączy P-63 w 1.53).

Edited by RideR2
medal medal medal medal

Wiem że testowałeś jak latają 109 w patchu. Ale jednocześnie skoro psioczysz na p47 który jest nawet znośny to stwierdzam że tragedii nie będzie z tymi messerami

Czyli wg. ciebie (prawie) wszystko ok z P-47 (ostre ściąganie na prawo podczas używania steru wysokości)?

Bo jak dla mnie to niegrywalna parodia FM z upośledzoną aerodynamiką.

Najgorsze jest to że w ten sposób niszczą coraz więcej samolotów.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

Może inaczej. Skoro dla Ciebie p47 jest niegrywalny a nowe bf też takie mają być to stwierdzam że nadal będe nimi zabijał po 7 na bitwę :D

Tylko że BF latał teraz jak z uszkodzonym prawym skrzydłem (przynajmniej na czerwono) czyli będzie trzeba wychylać na 40% lotki w lewo żeby prosto go utrzymać podczas skręcania.

W sumie będzie można wbić te twoje 7 killi jak będzie się chciało ale przyjemności z latania brak.

Edited by RideR2
  • Upvote 1
medal medal medal medal

Grałem kiedyś i byłem jednym z lepszych graczy, ale wiadomo jak to jest po 4 miesiącach przerwy. Już kilka misji z botami grałem i dobrze mi idzie. Każdym samolotem da się latać, ale mi chodzi o takie które wam wpadły w oko ze względu na jakąś ceche tego samolotu.

Kiedyś miałem swoje perełki na SB, ale podobno po updatach sporo się zmieniło.

Edited by DimitriRascolov

Yaki, A6M2, Spity seria Ła-5 czy F2A to samoloty dla (...) i klanów. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to weź dowolnego BFa, ŁaGGa lub FW

Edit: Napisałem prawdę, że wyżej wymienione samoloty są dla osób o ujemnym poziomie iq ale jak widzę moderatorzy nadal w formie.

Edited by KurtTank_Ghost

(Posted )

Nie używaj takich określeń
  • Upvote 3
medal medal medal

Yaki, A6M2, Spity seria Ła-5 czy F2A to samoloty dla (...) i klanów. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to weź dowolnego BFa, ŁaGGa lub FW

Edit: Napisałem prawdę, że wyżej wymienione samoloty są dla osób o ujemnym poziomie iq ale jak widzę moderatorzy nadal w formie.

To.

Latanie samolotami łatwymi niczego dobrego Cię nie nauczy.
  • Upvote 2
medal medal medal

Samoloty dla osób o ujemnym poziomie iq? :facepalm:

Po prostu brak mi słów..

I raczej chodziło mi o samoloty które wywyższają się nad innymi w bitwach, a nie o samoloty w których mogę się nauczyć latać.

• Upvote 2

Wiadomo kto rzecze:

Gloria, mało Ci kupoburz po twoich ostatnich wątpliwościach w kwestii B-17/B-24?

Racz łaskawie przyjąć do wiadomości co inni forumowicze uprzejmie Ci piszą. Jeśli jednak masz z tym jakiś problem to weź stąd wyjdź, tam jest "wyloguj".

PS Czy wiesz że za handel kontami i następnie wykradanie ich kupcom możesz wylecieć stąd szybciej i na dłużej niż niektórzy komanderzy pewnych dywizjonów?

Edited by Prottos97
  • Upvote 4
medal medal

Wiadomo kto rzecze:

Gloria, mało Ci kupoburz po twoich ostatnich wątpliwościach w kwestii B-17/B-24?

Racz łaskawie przyjąć do wiadomości co inni forumowicze uprzejmie Ci piszą. Jeśli jednak masz z tym jakiś problem to weź stąd wyjdź, tam jest "wyloguj".

PS Czy wiesz że za handel kontami i następnie wykradanie ich kupcom możesz wylecieć stąd szybciej i na dłużej niż niektórzy komanderzy pewnych dywizjonów?

Dlaczego miałbym się wylogować?

Oczywiście, przyjmuję do wiadomości to co inni piszą. Ale powiedz mi gdzie kogoś obraziłem bo ma inne zdanie?

Kto przepraszam ci powiedział że handluję kontami? Daj mi jakiś dowód, bo najwyrażniej sam nie wiem czy coś sprzedawałem.

Grałem kiedyś i byłem jednym z lepszych graczy.

I szukasz samolotu dla początkującego?

Samoloty dla osób o ujemnym poziomie iq? :facepalm:

Po prostu brak mi słów..

I raczej chodziło mi o samoloty które wywyższają się nad innymi w bitwach, a nie o samoloty w których mogę się nauczyć latać.

A co do handlu kontami to my swoje wiemy, Ty też swoje wiesz. W końcu przy comebacku przyleciałeś z zacieszem obwieścić całej czy-setce jak to nie odzyskałeś sprzedanego konta nie zwracając kasy (stąd zmiana nicku). A w dowody nie zamierzamy się bawić. GJ jak będzie chciał to sprawdzi. A oszustwo da się wykryć od ręki. Wystarczy tylko chcieć.

Edited by Prottos97
  • Upvote 3
medal medal

I szukasz samolotu dla początkującego?

A co do handlu kontami to my swoje wiemy, Ty też swoje wiesz. W końcu przy comebacku przyleciałeś z zacieszem obwieścić całej czy-setce jak to nie odzyskałeś sprzedanego konta nie zwracając kasy (stąd zmiana nicku). A w dowody nie zamierzamy się bawić. GJ jak będzie chciał to sprawdzi. A oszustwo da się wykryć od ręki. Wystarczy tylko chcieć.

Po przerwie latam jak początkujący, a jak sama nazwa wskazuje potrzeba samolotu dla początkującego.

Zdecydowanie nie jestem tym za kogo mnie uważasz, może i kiedyś należałem do kilku dywizjonów ale na pewno nie do 300. A jeżeli wmawiasz mi to tylko dla tego, bo tak uważasz, to rzeczywiście nie mamy o czym gadać.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...