-Fognak valamit javítani a pilóta/lövész kilővésén?

Nagyon sokszor előfordul, hogy pilótakilövéssel szerzek kill-t, illetve, hogy a pilóta kilövésével szednek le.

- Láttam a játékban Tigris tankot. Meggyőző! A D-5-ös Stuka 20mm-es gépágyújávval nem tudom megsebezni, még páncéltörővel sem! Az 50 és 250 kg-s bombák sem tettek eddig komolyabb kárt bennük.

Ez így fog maradni a tankok megjelenéséig? ( Ha igen akkor jó! :good: )

medal medal medal

Nekem például FPS növekedést hozott a patch. Ha csökkent, szerintem nézd át a grafikai beállításokat nem változtattot-e meg a játék.

A pilóta kilövés sajnos ilyen. Mivel minden egyes lövedék útja és röppályája ki van számolva, így a kilőtt többszáz lövés közül könnyen meglehet, hogy eltalálja valamelyik a pilótát. A repülőgépek többségében a pilótát minimális páncélzat védte és az is csak bizonyos irányokból, de ezek is csak a kis kaliberű (7,7-7,9mm) lövedékek ellen nyújtottak valami védelmet. Az amgerikai .50-es géppuska AP lövedéke 16-20mm páncélon volt képes áthatolni, ezzel szemben például a Fw-190 pilóta körüli páncélja csak, 5-12mm.

A 20mm jó hogy nem üti át a tigrist, igazából nagyon mást se nagyon kellene, hogy átüssön, mivel összesen 10-12mm volt a páncélátütése, ennyi páncélja pedig egy komolyabb páncélautónak is van. 

A bombák pedig most történelmileg helyesek, itt meg tudod nézni az egyes bombák milyen célokat milyen távról pusztítanak el. 

medal medal

Sajnos több időbe telik mint gondoltuk, volt pár olyan kérdés amire nem volt válaszunk így ezeket a devektől kell megkérdeznünk nekünk is. Kis türelmet.   :dntknw:

medal medal

A július 26.-án elhangzott Q&A összefoglalója:

• Lesz külön olasz fa.
  • Valószínűleg az Ar234 szintje csökkentve lesz.
  • Terveznek változásokat a tier rendszerbe és az MM-be.
  • Mind HB-n mind FRB-n terveznek módosításokat, hogy több embert vonzonak
  • Lesznek madarak, bár egyelőre alacsony a prioritásuk.  :Ds
  • Pár új mapon/küldetésben terveznek magassági harcot.
  • FRB-n azért van csak két nemzet, hogy gyorsabb legyen az MM, valamint pályákat tesztelnek balance szempontból.
  • A 30mm és 37mm-es ágyúk szerintük jól sebeznek. Aki bugnak érzi írjon róla reportot és csatolja hozzá a szükséges fileokat.
  • .50 buffolva lesz (igen tényleg javítva lett)
  • Arcade meccsen a legnagyobb géped számít MM szempontból
  • Tervezett FRB változások: FM javítások, láthatóság javítása, végül pedig a küldetések változtatása, hogy jobban hasonlítsonak a világháborús hacokhoz.
  • Több vezióban lesz jelen a Mig-15 és F-86
  • A föld közeli furcsa viselkedést az Instuctor okozza, megakadályozva, hogy beleállj a földbe.
  • Fw-190 a célkereszt javítva lesz valamikor.
  • Földi egységekkel kapcsolatban nem mondhatunk semmit.
  • Lesz többféle üzemanyag a repülőgépekhez. (félig meddig megvalósult 1.33-ban)
  • Azokon a mapokon ahol haditengerészeti repülőgépeknek kellene harcolni, de szárazföldi gépeket is betesz, gondolkodnak a probléma megoldásán, hogy ne induljonak a gépek 2km magasság fölénnyel.
  • Azokon a gépeken ahol nincs lőszer számláló, lesz lehetőség tracerrel jelezni, hogy fogy a lőszer, bár egyelőre ez is alacsony priorítású.
  • A carrierek a Birsd of Steel játékból valóak, így a méretük megfelelő a repülőgépekhez képest.
  • B-24 pilótafülkéjén dolgoznak mostanában.Idővel minden bombázó kapni fog. :yes:
  • Lehetőség lesz a replayekben való pozíciónálásra, bár viszonylag sok időt vesz igénybe (10s körül)
  • A légvédelmet befolyásolja ha a nappal szembe kell lőnie, és a manőverezés is csökkenni a hatékonyságát.
  • Nincs repülőgép buffolás vagy nefelés, csak a történelmi adatokhoz való közelítés.
  • Arany->ezüst váltási arány változhat.
  • Van fegyver visszarúgás a játékban, de még sok FM beállítást igényel.
  • 1-2 hetenként frissít a logbook, tevezik, hogy gyakrabban történjen a frissítése.
  • Az dönti el milyen gépek kerüljönek  a játékba egy-egy frissítéssel, hogy hol vannak hézagok a tech treeben. Példának okáért a német fa meglehtősen jó, míg a japán hiányos (azért a német fával én nem értek egyet), valamint az is számít, hogy mennyire vannak készen  az egyes modellek.
  • "Ready for battle" üzenet FRB-ben el fog tűnni (el is tűnt ha jól tudom 1.33-al)
  • Számítani fog a G erő a fegyverek működésében és a lövedék röppálya kalkulációjakor.
  • KI-200 nem volt légfékje és nem fogja visszakapni.
  • Jön portugál nyelven is a kilens ha a csapat kész lesz vele.
  • Sorozatos bombakioldást/rakéta indítást is terveznek.
  • Egyelőre nem tervezik a kevesebb üzemanyagot-több bomáért cserét.
  • Dolgoznak új jobb hangárokon.
  • Bizonyos pályákon lesznek repülőgép limitek (anyahajós pályákon csak anyahajós gépek például)

Átiratot itt találhatjátok meg:

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21779-qa-session-with-the-team-all-previous-transcripts/?p=678418

• Upvote 1
medal medal

Mi lesz a jövőben az AI (bot) gépekkel ? Azokat nem tervezik tierbe sorolni ? Úgy értem hogy pl. a 12. szintű játékosoknak 12. szintnek megfelelő géptípus bot legyen beosztva a küldetésben. Pl. tegnap a Korsun pálya, Dorával repülök, ellenség jön a MiG-9-cel meg Yak-9t-vel, aztán feltűnik 3-4 kétfedelű, is akik egymást kergetik. Elég nagy a kontraszt...
medal medal medal medal

Írtad, hogy dolgoznak a jobb hangárokon. Van rá valami esély, hogy a screenshot -oknál látható nézetet megkapjuk ? Esetleg lesz több nézet (repülőtér, nyitott parkoló, hangár, stb) is, amiből válogathatunk ?

A másik dolog pedig, hogy a repülőgépek új fejlesztési rendszerét kicsit elhamarkodottnak találom. A dizájn ami leginkább zavar, várható valami változás e-téren ?

Edited by SnakeF66
medal

Ezek nagyon jó kérdések, egyelőre a válasz rájuk, hogy nem tudom. Következő Q&A-n lenne édremes őket feltenni, bár félek nem válaszolnának rájuk.

medal medal

Nehogy bakker, mert az akkora szívás lesz mint az atom. Menj egy Dynamic Campaign-t, meglátod mire képesek a magasabb tierű ai-k (elárulom: mindenkit szétlőnek 20 mp alatt)

Mi lesz a jövőben az AI (bot) gépekkel ? Azokat nem tervezik tierbe sorolni ? Úgy értem hogy pl. a 12. szintű játékosoknak 12. szintnek megfelelő géptípus bot legyen beosztva a küldetésben. Pl. tegnap a Korsun pálya, Dorával repülök, ellenség jön a MiG-9-cel meg Yak-9t-vel, aztán feltűnik 3-4 kétfedelű, is akik egymást kergetik. Elég nagy a kontraszt...

• Upvote 1
medal medal medal medal medal

Na ez kell még az egér mellé a játékban, aztán csak a készítői fognak vele játszani egy idő után.... :Ds

Nehogy bakker, mert az akkora szívás lesz mint az atom. Menj egy Dynamic Campaign-t, meglátod mire képesek a magasabb tierű ai-k (elárulom: mindenkit szétlőnek 20 mp alatt)

medal medal medal

Bár még az elözö q&a se lett kiirva azért kérdeznék.Lesznek e olyan prém gépek amik saját nemzetiek nem captured.pl német 109 .japo hien.Usa nak van109 de a t*k*m akar usa oldalon lenni.Ugyanez a hien.Japonál meg nincs. Pár gépet berakhatnának párhuzamosan prémbe is megtartva a régit csak erre az extra szorzòk menn3nek.
A captured gépek amugy is zavaròak.tegnap saját la5 öt üldöztem nem egyszer
medal medal medal

Tudom.Megvan .De jobban örülnék ha németnél német géppel mehetnék.109f vagy dodo vagy bármi csak ne p47, wellington.Japán ugyanez.A többi nemzet is ilyen csak azokat nem viszem.Alacsonyabb tierbe frbre jó gép kéne.10 tier fölé nem akarok menni még nagyon....Igaz NM ék lejõttek 4 re....szét is szedtek mindent...szerencsére velük voltam :-)
medal medal medal

Na majd meglátjuk olasz tech treeben mi lesz.Oda gondolom 109 et berakják...legyen hadználhatò gép is.Bár jobb lett volna egy vegyes tech tree a német oldali kevés gépes nemzetekkel és egy szövetséges.( sose lesz 210 ca)
olaszoknál erre azért kiváncsi vagyok
IMAM Ro.58
vajon akkor is ilyen bénák voltak ax elektronikával?
medal medal medal

Amennyiben lövésszel rendelkező gépet vezetek, és megtámadják a gépet, az kissé megsérül, de még vezethető mondjuk egy kis rátartással, én átülök a lövész pozícióba, az AI pilóta nem tudja vezetni a gépet és beleállok a földbe.

Ezen terveznek változtatni ? Tehát hogy az AI is el tudjon vezetni egy sérült gépet.

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.