Jump to content

Od jakiegoś czasu próbuje... tak to dobre słowo... więc próbuje grać na SB. CZasem sobie polatam i nawet kogoś zestrzele. ALE. Problem robi sięprzy próbie wejścia do bitwy. Czy jest jakiś sposób żeby nie czekać w dupe jego minimum 3 min na przyłączenie do bitwy?

Próbowałem już wszystkiego. Jak jest bitwa np. USA vs. Niemcy i biorę np. P-47 i widze że Niemców za mało w MM to ide do nich że by coś się poprawiło, ale też rzadko pomaga. Najczęściej musze czekać ok 4-5 min na jedną bitwe, a próbowałem już wszystkich (z wyjątkiem V) er.

Serio jest tak mało osób?? Tyle to musiałem czekać w tym szajsie WoWP jak były zamknięte beta-testy... Chociaż nie wtedy było więcej graczy...

Edited by Fury_2ndAD_PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej czekać 2 minuty (ba pamiętam czasy, gdy na HB się po 5 minut czekało i nie narzekał nikt) i mieć fajny mecz.

Niż po 15s trafić na mecz z rozrzutem 2 ery, w cholerę BR i ogólnie grać się nie da, bo jest 1 pan pola bitwy i tona złomu.

  • Upvote 2
medal medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie masz wyłączony JIP. Włącz sobie w opcjach "Dołącz do trwajacych bitew" (czy jakoś tak). Wprawdzie ryzykujesz wejscie do gry, która się własnie konczy, ale znacząco zmniejszysz czas oczekiwania.

Edited by chmooreck

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dla mnie największy sens podczas gdy niema graczy to są bitwy takie: USA & ZSRR & UK vs Niemcy & Japończycy

Wtedy przynajmniej karzdy się może załapać. Przez bradzo długi czas grałem tylko i wyłącznie USA, dopiero ostatnio troche Niemcami i ZSRR. Grając tylko USA naprawde rzadko uwawało się zagrać cokolwiek z SB. A teraz nawet nie jest lepiej, wydaje mi sie że jeszcze dłużej się czeka na połaczenie niż kiedyś

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...