Jump to content

Od jakiegoś czasu próbuje... tak to dobre słowo... więc próbuje grać na SB. CZasem sobie polatam i nawet kogoś zestrzele. ALE. Problem robi sięprzy próbie wejścia do bitwy. Czy jest jakiś sposób żeby nie czekać w dupe jego minimum 3 min na przyłączenie do bitwy?

Próbowałem już wszystkiego. Jak jest bitwa np. USA vs. Niemcy i biorę np. P-47 i widze że Niemców za mało w MM to ide do nich że by coś się poprawiło, ale też rzadko pomaga. Najczęściej musze czekać ok 4-5 min na jedną bitwe, a próbowałem już wszystkich (z wyjątkiem V) er.

Serio jest tak mało osób?? Tyle to musiałem czekać w tym szajsie WoWP jak były zamknięte beta-testy... Chociaż nie wtedy było więcej graczy...

Edited by Fury_2ndAD_PL

Lepiej czekać 2 minuty (ba pamiętam czasy, gdy na HB się po 5 minut czekało i nie narzekał nikt) i mieć fajny mecz.

Niż po 15s trafić na mecz z rozrzutem 2 ery, w cholerę BR i ogólnie grać się nie da, bo jest 1 pan pola bitwy i tona złomu.

• Upvote 2
medal medal medal medal

Pewnie masz wyłączony JIP. Włącz sobie w opcjach "Dołącz do trwajacych bitew" (czy jakoś tak). Wprawdzie ryzykujesz wejscie do gry, która się własnie konczy, ale znacząco zmniejszysz czas oczekiwania.

Edited by chmooreck

• 2 weeks later...

Dla mnie największy sens podczas gdy niema graczy to są bitwy takie: USA & ZSRR & UK vs Niemcy & Japończycy

Wtedy przynajmniej karzdy się może załapać. Przez bradzo długi czas grałem tylko i wyłącznie USA, dopiero ostatnio troche Niemcami i ZSRR. Grając tylko USA naprawde rzadko uwawało się zagrać cokolwiek z SB. A teraz nawet nie jest lepiej, wydaje mi sie że jeszcze dłużej się czeka na połaczenie niż kiedyś

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...