Sign in to follow this  
kuvasz_94

GoldenWager szakaszok szervezése

Szevasztok!

Azt hiszem a cím nyilvánvalóvá teszi a topik célját. Egy haverommal szeretnénk golden wager-ezni és megszerezni az 1000 aranyat, ehhez keresünk most két partnert.

Kondíciók: AB (repülő), BR: 5.0-4.7 (lehetőség szerint "fullos" gépekkel)

Időpont: júl. 25. (holnap), este

Akinek lenne kedve jönni, az hagyjon itt egy kommentet, vagy írjon rám pm-ben, ahol a pontos kezdésről egyeztethetünk, valamint a TS IP-t is adok. Nem feltétlenül kell jönni TS-re, ha valakinek nincs kedve, de szívesen várunk mindenkit.

Szerintem ez a topik hasznos lehet a továbbiakban, használja mindenki, aki squadot akar szervezni a wagerezéshez.

EDIT: Még egy hely szabad.

Edited by kuvasz_94
  • Upvote 1
medal medal medal

21 hours ago, Pradata said:

Teszek egy próbát, hátha: ki akarok pörgetni néhány golden wagert és ehhez keresnék társa(ka)t. A cél legalább 2200 GE, de ha több jön össze, annál jobb.

Bárki jelentkező?

Holnap délután vagy este én szivesen beszállnék, amennyiben repülőzni akarsz-. Mert nekem is lenne pár GE-s fogadásom. 

medal medal

On 27/10/2018 at 18:13, Lord_KROK said:

Nekem meg a tank nem opció, mivel 1.3-as a legmagasabb tankom. (még hajóm is magasabb van) 

Akokr küld el PMben az elérhetőségeidet

Én nem mondtam, hogy nem opció a repülő, csak hogy nem vagyok jó benne. :D

Mondjuk a tankkal meg az a gond, mint pl a most indított wager esetén is, hogy olyan ostobákkal dobál össze, hogy hihetetlen. Nem azért, hogy fényezzem magam, de pl az előző meccsen is kvázi csak rajtam múlott, hogy nyertünk. Jelenleg 3/1 a nyerési mérleg, szóval ha egyet bukok, akkor egy GW máris kuka. :D

Azt viszont nem tudom, miért nem láttam/jelezte, hogy hozzászóltál ehhez a topikhoz, szóval csak most írom a privátot. :dntknw:

Edited by Pradata
medal medal medal

4 hours ago, Pradata said:

Jelenleg 3/1 a nyerési mérleg, szóval ha egyet bukok, akkor egy GW máris kuka. :D

A mostani GWn már elemnet kettő. 

nagy baj, hogy nyerni is kell, mert az ugye nem rajtam múlik meg mindig vesztünk még full nyertes helyzetből is. De a meccsmaker szerint ez rendben van <_<

medal medal

2 hours ago, Bacaras said:

Beférnék én is valamikor?

Szerintem igen, de a biztonság kedvéért dobj neki egy PM-et... majd én is felhívom a figyelmét, hogy lehetőleg lessen rá.

medal

4 hours ago, Pradata said:

Ki mikortól ér rá a mai körben?

Én kb. 21:00-kor érkezem fel (plusz-mínusz 15 perc), Krok az tuti nem jön, más emberről pedig nincs információm.

medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.