Sign in to follow this  
Gelesztaa

Olasz repülőgépek

Mivel még nincs ilyen topik és (remélhetőleg) hamarosan megkapjuk a független olasz fejlesztési fát úgy gondolom, hogy itt az ideje létrehozni. :)

Ragyogjon itt egy gyönyörű szép Fiat G.55

P1130127.jpg

• Upvote 2

Az M.C.200 nagyon fun :D ...csak fura, hogy sokszor Corsairek és Typhoonok ellen kell harcolni.

Mivel még nincs ilyen topik és megkaptuk az olaszokhoz a repülőket is, itt az ideje létrehozni nekik külön normális topicot :)

Témaindítóként kérdezném, hogy a CR.32-est vadászként használjátok vagy a puha földi célpontokat aprítjátok vele ?

Gelesztaa (Posted )

Már volt ilyen topik.
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Megvettem a prémium Fiat G.55S-t.

Nagyon tetszik ! Rögtön az első EC meccsen lelőttem egy Firefly-t, ráadásul fordulóharcban, ami nem az erősségem. Szépen ki van dolgozva, bár ennyi pénzért azt hiszem ennyi azért jár.

A 3xMG151 nem kérdez, a motor jó erős, a gép nagyon jól manőverezhető. Fasza kis gép na.

medal medal medal medal

43 minutes ago, Marcus9311 said:

Ki hogy halad az ággal ? Nálam Tier 3-ból 2 bombázó van meg. 

Én most a G.55 sottoserie 0-át fejlesztem. Bombázó ágon megvan a Z.1007 bis serie 5.

medal medal medal medal

17 hours ago, Marcus9311 said:

Ki hogy halad az ággal ? Nálam Tier 3-ból 2 bombázó van meg. 

Emitt 20millis Folgore 202 a plafon (tier2). Ezzel pucolom majd a tier3-at is.

Valamennyit biztos buffoltak a 12,7-e Breda Cafat-okon, anno német ágon nem rémlik, hogy ennyire hatékonyak lettek volna (mihez képest persze, és közelről).

Van már tapasztalat a G55-ösökről? Wiki alapján a Luftwaffe kiváló gépnek tartotta, jobbnak, mint az egykorú Messereket és fókákat (wiki!).

2 hours ago, _Spence_ said:

Emitt 20millis Folgore 202 a plafon (tier2). Ezzel pucolom majd a tier3-at is.

Valamennyit biztos buffoltak a 12,7-e Breda Cafat-okon, anno német ágon nem rémlik, hogy ennyire hatékonyak lettek volna (mihez képest persze, és közelről).

Van már tapasztalat a G55-ösökről? Wiki alapján a Luftwaffe kiváló gépnek tartotta, jobbnak, mint az egykorú Messereket és fókákat (wiki!).

12.7 jobb lett? Hol? Én tegnap mentem az Mc202-vel, és a Il-2-t, és a Yak-7-et, se tudtam ki lőni... Vicc.... Il-2-be annyi kritikált nyomtam hogy már vicc.... Ha nem Rb-ben játszottam volna el se hiszem.... 

medal medal medal medal medal medal medal medal

28 minutes ago, KjisszHUN said:

12.7 jobb lett? Hol? Én tegnap mentem az Mc202-vel, és a Il-2-t, és a Yak-7-et, se tudtam ki lőni... Vicc.... Il-2-be annyi kritikált nyomtam hogy már vicc.... Ha nem Rb-ben játszottam volna el se hiszem.... 

Most erre mit mondjak? Na ja, Ab-re gondoltam. Hogy ott is pumpálni kell? Érzésre mégis jobb, mint 1 éve. Akkoriban herótom volt a kukoricaköpködő olasz gépektől, most azért néha összejött.

Ez meg a 20milis 202-es, Ab-n. Ennyivel én már elégedett vagyok.

595556230aef7_shot2017_06_2921_16_52V.jp

5 hours ago, _Spence_ said:

A G.55 nagyon jó gép. A Messzer motorja és gépágyúja van benne, viszont jóval fordulékonyabb.

medal medal medal medal

A személyzet képességeit hogy fejlesztitek ?

A személyzetem életereje                            3 / 5

G-erő tűrőképessége        3,5 / 10
                           újratöltési ideje                  4 / 5

Mire költsem  legközelebb a pontokat ?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

8 minutes ago, Marcus9311 said:

A személyzet képességeit hogy fejlesztitek ?

A személyzetem életereje                            3 / 5

G-erő tűrőképessége        3,5 / 10
                           újratöltési ideje                  4 / 5

Mire költsem  legközelebb a pontokat ?

Játékmódtól függ. RB-ben G-erő tűrőképesség és állóképesség, illetve látótávolság és éberség. Árkádban természetesen a fegyverzetre kell összpontosítani, tehát újratöltési sebesség és fegyverkarbantartás.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.