Jump to content

Błąd w wydarzeniach historycznych

Witam,

wydarzenia historyczne które mamy od dziś w Stalingradzie mamy podzielone na ery i na poszczególne wydarzenia są wpuszczane maszyny o określonym BR. 

Wychwyciłem taką małą niezgodność mianowicie radziecki bomber SB-2M 105 ma BR 3.0 a jest wpuszczany na wydarzenie I ery gdzie maksymalny BR wynosi 2.7 a mało z tego to po wejściu w wydarzenie najeżdżając kursorem na maszyne pokazuje nam się okienko z info i widzimy, że maszynie zmienił się BR na 2.7 .

Co o tym sądzicie?

Wydarzenie ma przedział, max 2.7, tak? I jest na trybie realistycznym, a ty się dziwisz, że SB z BR 3.0 ma do niego dostęp, tak?

Więc ma dostęp, bo event jest na RB, a na RB tenże SB2 ma 2.7

A okienko może po prostu z automatu przełączać się na RB, tyle.

Edited by Ziolo9712
medal medal medal medal medal medal medal

Korzystając jeszcze z tematu zapytam o jedną rzecz bo mam taki problem,

startuje do wydarzenia Stalingrad na SB pierwszych er i mam w hangarze ustawione 3 czaiki, BB-1 i SB-2M, wszystko mieści się w BR 2.3

wchodzę do wydarzenia i nie kazdą z tych maszyn mam zablokowaną na jakiś tam czas który jest odliczany, ponadto jest jeszcze jakiś PO-2 którego pierwszy raz na oczy widzę, guzik z ceną do wzięcia podświetlony, klikam i wyskakuje mi "załoga nie jest gotowa"

O co kaman?

Ja musiałem zmienić bomby na 2x 100kg (inne wagomiary miały obok jakieś czerwone (0/0). Wtedy mi się udało.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...