Jump to content

Premium J2M4 Kai czy J2M5 30mm

Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy tymi dwoma maszynami. Najbardziej zależy mi na wspinaniu i właściwościach lotnych. Który, w czym będzie lepszy ?

Od razu napiszę, że wydajność działek nie biorę wcale pod uwagę.

medal medal medal medal

Najbardziej zależy mi na wspinaniu i właściwościach lotnych. Który, w czym będzie lepszy ?

No to bierz J2M4. Jedyną przewagę J2M5 jest lepsze uzbrojenie które jest niwelowane przez "ogromną" ilość amunicji.

J2M4 jest szybsze, lepiej się wspina, prawdopodobnie zwrotniejsze do tego jest ładniejsze.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

J2M4 to wersja wysokościowa, dlatego miej na uwadze, że gorzej sie wspina and odpowiednika z drzewka, poza tym ogólnie są takie same, ładnie klepią, dosyć zwrotne. ZNajomy ma i poleca.

Z 30mm bym nie brał, mam doświadczenie z tym jak cudownie działają japońskie trzydziestki.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Są dwa rodzaje 30tek, Typ 5 i Ho-155, osobiście grałem tylko R2Y2 który ma typ-5 i nie jest tak źle choć o dziwo B-17 i B-29 potrafią wytrzymać ostrzał z czterech trzydziestek O_O ( używam smugowej taśmy)

• Upvote 1
medal medal

Jest różnica pomiędzy BRem 4.7 a 5.0 w bitwach historycznych ?

Raczej wezmę J2M4, bo właśnie zauważyłem, że na symulacji ma BR 4.3 :D

medal medal medal medal

• 10 months later...

Kto wytłumaczy jak ustawiać turbosprężarkę w tym samolocie?

Na MEC przełączasz a potem bieg zmieniasz.

Kilka tutków jak ustawić MEC można znaleźć.
medal medal medal

J2M4 nie ma biegów dlatego pytam. Można ustawić moc sprężarki więc pytam jak to działa, żeby jej nie spalić i kiedy ma najlepsze osiągi....

Nie ruszaj tego. Ktoś robił testy z obrotami turbiny na P-47 i praktycznie to samo było co na automacie.
medal medal medal

• 2 years later...

Mam kilka pytań co do J2M4 Kai (5.0 na RB).

Ktoś tego używa? Jak się sprawuje? J2M2 gra mi się bardzo przyjemnie - czy ta wersja jest podobna wprowadzeniu (oprócz gorszego wspinania)?

- skoro to "Interceptor", to czy ma start w powietrzu?

- czy często rzuca go przeciwko 5.7 i P-47M oraz innym tego typu wynalazkom?

medal medal medal medal medal medal medal

• 6 months later...

Posiadam tego drugiego J2M5 z działkami 30mm. Jedyna wada tego samolotu, to bardzo mała ilość amunicji, ale da się to przeżyć, poza tym, jest rewelacyjny. Świetna sprawa na ruskie bombowce - pękają jak dojrzałe arbuzy. Działka są celne, można w bnz zgarnąć jednym, celnym pociskiem przelatujący myśliwiec.

Na J2M4 czaję się już od jakiegoś czasu. Biorąc pod uwagę dzikie ceny napraw japońców, pewnie warto mieć i tego Raidena.

Niby styl walki tymi samolotami, bardziej "amerykański", ale i tak są zwrotniejsze, bardziej uniwersalne. Na Raidenach po prostu można polegać, to są solidne maszyny.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...