Sign in to follow this  
NoRemorses

Despre alexandru Serbanescu

news_G6_rom_com.jpg

O stire ce ma uns la suflet ... si nu doar prin faptul ca este prezentat si skinul facut de mine dar este prezentat unul dintre asii Romaniei din timpul celui de al 2-lea razboi mondial Alexandru Serbanescu, un erou ce merita comemorat. Pentru asta Multumesc celor care au participat la aceasta stire: Wingaflo, (lucru direct cu autorul ce a postat stirea .. printre altele participant la skin ;) ) Dodovici, Bobeionut si inca multi altii (membrii ... sau ex membrii RRAF-mai putin important) pe care sincer nu ii stiu dar pot afirma ca au participat cel putin la realizarea acelui video.

http://warthunder.com/en/news/3202-ace-of-the-month-captain-alexandru-%C5%9Ferb%C4%83nescu-en

Edited by NoRemorses
  • Upvote 2
medal medal

Da, ma bucur enorm ca am reusit sa aduc acest erou pe pagina principala ca stire oficiala, ca am contribuit la acel skin ( foarte reusit ) felicitari tuturor celor ce au participat la acest frumos articol prin orice mijloace au putut, clanului RRAF si sa speram ca o sa vedem cat de curand acea emblema frumoasa in joc si de ce nu ... cat de curand mult doritul si asteptatul avion I.A.R.

• Upvote 2
medal medal medal

Ca roman sunt foarte mandru sa aflu ca un compatriot de al nostru a fost comenorat in War Thunder. Totusi inca astept versiuni Ale IAR80 :)
  • Upvote 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.