Jump to content
  • 7 months later...

Ja się pytam do czego ten samolot służy? Z moich obserwacji wynikają następujące rzeczy:

1. Nie kręci się porządnie

2. Nie jest zbyt szybki

3. Wznoszenie co najwyżej najwyżej przeciętne

4. Uzbrojenie to konfetti

5. Wygląd, nawet nie wygląda ładnie... ;)

Jest tak przeciętny we wszystkim, że idealnie pasowałby do ruskiego drzewka ;)

Ktoś ma jakiś pomysł jak tym latać?

• Upvote 1
medal medal medal

Hmm, ja się zdziwiłem jak go ruskim Kittyhawkiem wykręciłem na SB (a raczej to on nie dał rady wykręcić mnie). Myślałem że może pilot miał problemy, ale widzę że ten samolot po prostu tak ma.

Edited by LernanRuss
medal medal medal

Przecież ruski Kittyhawk skręca jak porąbany, więc to akurat nic dziwnego, a ki-44 nadaje się bardziej do EF

Czy ja wiem? Jakoś nie uważałem go do tej pory za szczególnie skrętny samolot. Ale może i coś w tym jest, kilka tygodni nim nie latałem, a odnoszę ostatnio wrażenie że coś ostatnio grzebano przy kilku FM (te Sztukasy nagminnie wpadające w korek.....).

P.S. Widzę że kolega w zasadzie nie lata na SB, stąd pewnie odmienne wrażenia.

Edited by LernanRuss
medal medal medal

Grałem trochę premką. 

Do kasowania bomberów i innych podobnych to maszynka kozacka.

Zawsze będziemy wyżej dalej i szybciej 20 amunicji do 40mm można zamieć na 4-6/7 fragów. 

Wykręcają go spity i ruskie ufo ale nic więcej. 

Zdecydowanie jednak to samolot który warto kupić za te 800 złota ;) 

medal medal medal medal medal medal medal

Czy ja wiem? Jakoś nie uważałem go do tej pory za szczególnie skrętny samolot. Ale może i coś w tym jest, kilka tygodni nim nie latałem, a odnoszę ostatnio wrażenie że coś ostatnio grzebano przy kilku FM (te Sztukasy nagminnie wpadające w korek.....).

P.S. Widzę że kolega w zasadzie nie lata na SB, stąd pewnie odmienne wrażenia.

Wybacz, nie zwróciłem uwagi że pisałeś o SB. Jakiś czas temu grając na RB trafiłem na takie cuda ze zwrotnością rosyjskiego P-40

medal medal

Wiesz, cuda jak cuda, na RB instruktor strasznie muli manewrowość, przy czym nie muli jej po równo, do tego jeszcze można tam spotkać ludzi którzy tak jak ja - latają bez instruktora. Sam pamiętam jak leciałem brytolskim Hellcatem, i naiwna dusza w I-153 chciała się ze mną kręcić. I nie wykręciła. :Ps

medal medal medal

• 2 months later...

Ki-44-I Na stocku osiągami daje radę na RB, uzbrojenie na stocku to dramat, po zrobieniu jeszcze nie wiem, pewnie mniejszy dramat. Nie kręci się, to raczej taka foka. Ale jest szybki, trzeba latać BnZ, mieć przewagę energii. Jednak dość przyjemny samolocik.

W jednej bitwie 4 fragi na jednym magazynku, ale 7 mm podejrzanie odcinały skrzydła. Np. SB2C samymi 7 mm pozbawiłem skrzydła :Os .

Edited by B_Gladych
medal medal

W jednej bitwie 4 fragi na jednym magazynku, ale 7 mm podejrzanie odcinały skrzydła. Np. SB2C samymi 7 mm pozbawiłem skrzydła :Os .

Coś mi się wydaje, że w ramach fragowego eventu dodali buffa do amunicji żeby ludzie za bardzo nie płakali, pewnie po evencie wszystko wróci do normy. Ew. RNG.

medal

• 2 months later...
  • 4 years later...

Jak rozumiem to ta prędkość wznoszenia ponad 20 to tak dla hecy ?

Sokolik ze swoja 16-ką wciąga go nosem.

Drogi Ślimaczku jeśli nerfisz silniki ,nie zapominaj proszę zmieniać parametrów w PODSTAWOWYM opisie bo jeszcze gotów ktoś uwierzyć w to co jest napisane .

• Confused 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...