Jump to content

Symulacja będzie zabrana?

DM na RB/SB w ogóle woła o pomstę do nieba, dlatego dziki śmiech mnie ogarnął, gdy Stona określił WTGF mianem "symulatora". T-54 dostaje w bok 2 pociski ze 120-ki i jedzie dalej... realizm bardzo.

Biedak za pewne by nawet t-34 z miejsca nie ruszył gdyby uruchomił takie T-34vsTiger (ile razy sam jarałem silnik w teciaku zanim się tego nauczyłem a wcale nawet nie stałem obok pro bawiących się w symulacje) :Ds

Edited by JarzaK
  • Upvote 2
medal medal

Poczatek tematu utwierdził mnie w kilku rzeczach na temat naszego cudownego community. - Dobrze, ze zgadza się to z moimi doświadczeniami.

Co do symulacji, lubie grać SIMy tylko jak mój czołg jest wrzucony z 6.3 na 8.0 na symulacji, przecież jest tak fajnie.

https://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30

Ten kawałek idealnie to podsumowuje, jakoś wcześniej były bitwy czołgowe i nie pamiętam bym kiedykolwiek czekał więcej niż 2 minuty, więc jest to bzdura.

Chyba ze jakiś jelen chodzi tylko na 1 serwerze, ja mam włączone wszystkie 4 i mi ryba jaką narodowość graczy akturalnie eksterminuje sobie wlasnie..

A z pozytywów. W symulacji ślicznie saboty zaczeły działać, za to mogę podziękować Gaijinowi.

DZIĘ-KU-JE-MY!

ps:

Oczom nie wierze, tak symulacja ze mi orzechy w torbie sie skręciły. D-9 jako standardowe wyposażenie rosjan?

GG Gaijin.

ohie8k.jpg

Edited by HelpfulHyena
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal

plasot (03 July 2015 - 05:58 AM):
Tak samo jak Wy rzzucacie się na każdego zadowolonego gracza. Forum jest do wymieniania opinii a nie bezsensownych przepychanek.

plasot (Yesterday, 01:39 AM):
To byłą uwaga moderacyjna.

https://www.youtube.com/watch?v=DQTSnJRkpbA

• Upvote 13
medal medal

"Narzekaliście na ograniczony wybór, to teraz nie będziecie mieć go w ogóle"   :Ds 

Można i tak, ale przy takiej polityce oczekiwać że ktoś im zapłaci (jeden warn by szkodnik), to trzeba być mocnym optymistą (drugi warn by szkodnik).

W sumie jak moderacja tak się lubi mądrować (trzeci warn), to może niech nam wytłumaczy - jak zagrać Leopardem na SB? :Ps (czwarty warn).

Po powyższym poście nie będę mógł pisać pewnie przez jakieś dwa miesiące (wersja optymistyczna - wiecie, szkodniki mają chyba jakiś kompleks czy coś - piąty warn), więc jak coś to poproszę wiadomości na priva.

P.S. Jak ktoś ma problem z moim postem, to niech zgłosi buga do mojego supportu a nie płacze na forum. :Ps

Edited by LernanRuss

plasot (Posted )

Proszę nie wyręczać moderacji w jej obowiązkach.
  • Upvote 3
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...