Jump to content

Symulacja będzie zabrana?

Kutatus podał tylko półśrodki, które mają "ufajnić" tryb SB. Żeby ostatecznie rozwiązać problem symulacji potrzeba:

też się z tym zgadzam, jednakże powiedzmy sobie szczerze nawet te zmiany by cieszyły i byłyby dobrym początkiem ale sami wiecie rosjanie...

medal medal medal medal

Oczywiście fajniej by się grało, ale nie zostałyby rozwiązane problemy leżące u podstaw. To krok w kierunku bardziej przyjemnej rozgrywki, a nie próba zbliżenia się do symulacji.

medal

No to dobrze, nie? Mgła i wybuch car bomby na horyzoncie utrudniają widoczność >800m. To zaserwujmy pojedynki na max 500m.

Logiczne i proste.

• Upvote 2
medal medal medal medal

Obudź się w końcu człowieku. Symulacja została już dawno zabrana, bo wykopali ją do tabelki z turniejami/eventami. To nie to samo co "stara" symulacja, więc włóż swoje opowieści między bajki.

Głupiemu nie przetłumaczysz,nie wiesz o tym? Mnie odpisał po chamsku ale to jedna klika ,Bajtuś trzyma stronę za takimi ,lizanie dupska po pare orzełków dostanie.To trzeba być dwulicowym gnojkiem.

plasot (Posted )

Nie wolno:

1.1.1. Obrażać członków lub personelu forum.

• Upvote 2
medal medal

BeZi
 "Skoro nie liczy się kto pisze, tylko z czyjego konta - to dlaczego ponad miesiąc bana spędziłem za post shadera http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/225750-hipokryzja-przez-du%C5%BCe-h/#entry4345033)?"

kk4pmgm.gif

Offtopic offtopicem, ale dlaczego nikt nie raczy odpowiedzieć? Słowa tego wieszcza nie mogą zostać przemilczane...

plasot (Posted )

Zgodnie z regulaminem (1.1.5. Naumyślnie sprzeciwiać się moderacji lub administracji, w razie wątpliwości odnośnie podjętych działań, należy skontaktować się z moderatorem lub jego zwierzchnikiem używając prywatnej wiadomości.) odpowiedzi a to, osoba której to dotyczy, może uzyskać pisząc na PM.
  • Upvote 5
medal medal

Plasot -skończ "naumyślnie" prywatne wycieczki wobec mnie pod pozorami nadgorliwego służbisty(z sitem w dłoniach). Albo się ma jaja albo nie -żadne kolorowanki w moich postach tego nie zmienią. Więc weź cojones w garść i po męsku się od...l oki? Bo palić banana o regulamin to można, na forach dla panienek z odchudzaniem. Tu widzę jak puszczasz ileś tam cięższych spraw, by dopindolić się do mnie o jakieś słówko banalne, którego ci się nawet nie chce sprawdzić w "prezydenckiej" Wiki...Polaczku(a takie tam pastisze Brytola).

Ja to mam branie hahahaha :crazy:

Edited by murasek72

plasot (Posted )

Regulamin forum jest jasny - 1.1.5. Naumyślnie sprzeciwiać się moderacji lub administracji, w razie wątpliwości odnośnie podjętych działań, należy skontaktować się z moderatorem lub jego zwierzchnikiem używając prywatnej wiadomości. - prosże się do niego stosować.
  • Upvote 4

Głupiemu nie przetłumaczysz,nie wiesz o tym? Mnie odpisał po chamsku ale to jedna klika ,Bajtuś trzyma stronę za takimi ,lizanie dupska po pare orzełków dostanie.To trzeba być dwulicowym gnojkiem.

Ej, nie rozpędzaj się. Wszyscy mają pretensję do Stony (nie bez podstawy), czepiają się gala czy plasa... Ale chłopie Bajtowi to daj spokój. Kto jak kto - ale on jako jedyny, robi ile może, żeby nie wprowadzać u nas pełni ruskiego porządku czy jedynej słusznej historii. Niestety, niedługo odchodzi. I dam rękę, że za jego następcy raczej lepiej nie będzie.

@EDIT: Plasot, nie zasłaniaj się kretyńskim regulaminem. Już sami go złamaliście, tłumacząc publicznie kaszanowi. Więc teraz nie ma problemu, możesz publicznie wyjaśnić. Ja ciebie nie rozsztrzelam, no chyba że po raz kolejny wstydzicie się swoich własnych decyzji...

Edited by BeZi
  • Upvote 7
medal medal medal medal

Hamuj się, w podobny sposób wyrażać się możesz na swoim kanale, a nie na publicznym forum. Z drugiej strony to przykre jak dorosły i wydawałoby się dojrzały człowiek mając świadomość, że ogląda go wiele młodszych osób, rzuca co chwilę wulgaryzmami i obelgami już nie tylko na filmach, czego wcześniej nie robiłeś. Masz rację, trzeba być dwulicowym, aby po tym jak zawsze wspomagałem Cię, kiedy tego potrzebowałeś teraz nazywać mnie podobną osobą.

Naprawdę sądzisz, że organizuję wszelkie akcje pokroju - Skrzydła Historii, Skrzydlate Aukcje Charytatywne, Modelarze i Malarze, Aerofestval, przygotowywanie maili z Waszymi propozycjami - Wszystko to robię dla pary złotych orzełków? Nie, robię to z pasji i przede wszystkim dla Was, ale jednak o tym nie warto pamiętać. 

Wracając do głównego tematu dyskusji, w ostatnim artykule z cyklu "Weekend z Twórcami", dokładnie było napisane jakie jest obecne podejście twórców. Jest to odpowiedź w głównej mierze na Wasze pytania, ponieważ podobne zostały wysłane przez nasz zespół. W obecnej chwili pozostaje nam tylko czekać i zaufać twórcom, którzy na pewno szykują wiele nowości związanych z trybem symulacji.  

Kiedy doczekamy się powrotu pancernych bitew symulacyjnych lub chociaż więcej niż jednego wydarzenia w trybie BS, jak to było zapowiadane wcześniej?

Jeśli uruchomimy kilka wydarzeń symulacyjnych równocześnie, doprowadzi to do zmniejszenia liczby graczy w pojedynczym wydarzeniu i w efekcie wydłuży czas oczekiwania na bitwę. Nasze statystyki pokazują, że większość uczestników symulacyjnych bitew pancernych przeszła do nowego trybu realistycznego pozbawionego znaczników.

• Upvote 8
medal medal medal

Wracając do głównego tematu dyskusji, w ostatnim artykule z cyklu "Weekend z Twórcami", dokładnie było napisane jakie jest obecne podejście twórców. Jest to odpowiedź w głównej mierze na Wasze pytania, ponieważ podobne zostały wysłane przez nasz zespół. W obecnej chwili pozostaje nam tylko czekać i zaufać twórcom, którzy na pewno szykują wiele nowości związanych z trybem symulacji.  

Czołgi czołami. A samoloty ? Nie chce mi się wierzyć, że większość graczy SB przeszła na AB czy AB+.

medal medal medal

Naprawdę sądzisz, że organizuję wszelkie akcje pokroju - Skrzydła Historii, Skrzydlate Aukcje Charytatywne, Modelarze i Malarze, Aerofestval, przygotowywanie maili z Waszymi propozycjami - Wszystko to robię dla pary złotych orzełków? Nie, robię to z pasji i przede wszystkim dla Was, ale jednak o tym nie warto pamiętać.

Nie znam Cię ale skłonny jestem Ci uwierzyć po tym co zresztą obserwuję. Sam działałem jako mod i admin i wiem jak bokiem potrafi wyjść taka robota. Dystans też nie zawsze łatwo zachować(pomijam takich co im go odznaka skraca z automatu). Myślę, że PijanegoCzołgistę poniosło i zakład idę, że przeprosi -moim zdaniem, a nie jestem dupolizem, wypadałoby.

Emocje jak na taki banał(gra) czasem idą za daleko -ale też musisz brać pod uwagę, że może niestety oblecieć Cię ...z automatu. Przykre ale prawdziwe, jak kogoś policja okazjonalnie 'bo też był na meczu" pałuje to potem za dzielnicowym "co kotki ratuje" też kamieniem rzuci.

Przydałoby się mniej personalne podejście co poniektórych(wielu z nas jest niestety bardzo dorosłych i widzimy to wyraźnie), przydałoby się też nie latać po wszystkich jak w tym przypadku,

A za pracę na korzyść Polskiej Sprawy ode mnie brawa i szacunek Kolego :good:

Niełatwy ogródek -z jednej strony my, z drugiej....co by nie napisać Rosjanie i praca

• Upvote 2

@Bajtek

Wam się myli przyczyna ze skutkiem. Część przeszła do RB z bardzo prostej przyczyny - tam mogą zagrać czym chcą, a nie tym co im dopuści event. A teraz wypisujecie że nie odpalicie randoma SB aby każdy mógł grać czym chce, bo ludzie grają na RB.

To jest typowy schemat o którym się mówi od lat - Gadzina najpierw staje na głowie aby zniechęcić ludzi do SB, aby go potem zamknąć bo za mało ludzi w to gra. Tylko że my to widzimy jak na dłoni, więc wciskanie nam tego kitu po prostu nie działa.

P.S. Ponawiam pytanie - dlaczego USA vs. Sojuz V era musi być puszczane tydzień w tydzień akurat w niedzielne popołudnie? Ktoś jest to w stanie wyjaśnić? Ktokolwiek cokolwiek? Chyba że przyznajecie mi rację że to kolejny manewr mający zniechęcić ludzi do SB - wtedy chętnie roześlę tę informację jako stanowisko Gadziny po różnych portalach, nie ma problemu.

Edited by LernanRuss
  • Upvote 1
medal medal medal

Niestety Bajtek ale w artykule "Weekend z twórcami" nie ma żadnej odpowiedzi na problemy które zostały przedstawione w tym temacie (jednostki naziemne)...

Edited by Kutatus
  • Upvote 1
medal medal

@Bajtek

Wam się myli przyczyna ze skutkiem. Część przeszła do RB z bardzo prostej przyczyny - tam mogą zagrać czym chcą, a nie tym co im dopuści event. A teraz wypisujecie że nie odpalicie randoma SB aby każdy mógł grać czym chce, bo ludzie grają na RB.

(...)

Gadziny powinny przeczytać to ze cztery razy.

medal medal

Czołgi czołami. A samoloty ? Nie chce mi się wierzyć, że większość graczy SB przeszła na AB czy AB+.

@Bajtek

To jest typowy schemat o którym się mówi od lat - Gadzina najpierw staje na głowie aby zniechęcić ludzi do SB, aby go potem zamknąć bo za mało ludzi w to gra. Tylko że my to widzimy jak na dłoni, więc wciskanie nam tego kitu po prostu nie działa.

P.S. Ponawiam pytanie - dlaczego USA vs. Sojuz V era musi być puszczane tydzień w tydzień akurat w niedzielne popołudnie? Ktoś jest to w stanie wyjaśnić? Ktokolwiek cokolwiek? Chyba że przyznajecie mi rację że to kolejny manewr mający zniechęcić ludzi do SB - wtedy chętnie roześlę tę informację jako stanowisko Gadziny po różnych portalach, nie ma problemu.

Tutaj zgadzam się całkowicie z Tobą, odnoście własnego wyboru danej maszyny. Z jednej strony, ustanowienie danych samolotów i czołgów sprawi, że czekanie w kolejkach będzie krótsze, z drugiej jednak zablokuje wybór dla graczy, którzy chcieliby tego dnia przejechać się do bitwy I lub IV era. Pracujemy obecnie nad tym, aby podobny wybór był możliwy przy jak najniższym czasie, tylko pomysłów jest jeszcze więcej niż rozwiązań. Możecie być pewni, że każdego tygodnia wysyłamy przekazane przez Was uwagi i zapytania ws. trybu symulacyjnego znajdują się zawsze jako pierwsze. Jeżeli się uda, jeden z kolejnych "Weekendów z Twórcami" postaramy poświęcić się jedynie trybie symulacyjnemu. 

• Upvote 3
medal medal medal

Bajtek a masz może jakieś informacje co do mgły i modyfikacji dużych tak by zachęcać graczy do strzelania na dalekie dystanse ?? Czy może klamka już zapadła i w tej materii nie będzie już żadnych zmian ?? 

medal medal

Tutaj zgadzam się całkowicie z Tobą, odnoście własnego wyboru danej maszyny. Z jednej strony, ustanowienie danych samolotów i czołgów sprawi, że czekanie w kolejkach będzie krótsze, z drugiej jednak zablokuje wybór dla graczy, którzy chcieliby tego dnia przejechać się do bitwy I lub IV era. Pracujemy obecnie nad tym, aby podobny wybór był możliwy przy jak najniższym czasie, tylko pomysłów jest jeszcze więcej niż rozwiązań. Możecie być pewni, że każdego tygodnia wysyłamy przekazane przez Was uwagi i zapytania ws. trybu symulacyjnego znajdują się zawsze jako pierwsze. Jeżeli się uda, jeden z kolejnych "Weekendów z Twórcami" postaramy poświęcić się jedynie trybie symulacyjnemu. 

VS

Zacznij nosić specjalne nauszniki, to Ci się bzdury o uszy obijać nie będą ;)

Symulacja nie zostanie zabrana.

...różnice w podejściu do klientów rażą w oczy. 

• Upvote 9
medal medal medal

Bajtek a masz może jakieś informacje co do mgły i modyfikacji dużych tak by zachęcać graczy do strzelania na dalekie dystanse ?? Czy może klamka już zapadła i w tej materii nie będzie już żadnych zmian ?? 

Zdecydowanie klamka nie zapadła, wszystko zależy od doświadczeń zdobytych po wprowadzeniu mgły, a także ogólnej opinii społeczności ( po kilku tygodniach). Myślę, że na bieżąco będziemy Was informować o zmianach, możliwe, że mgła wprowadzi dodatkowe warunki pogodowe w bitwach i ich zmienność? Byłoby wspaniale, pozostaje jedynie czekać, ponieważ nawet my jesteśmy wielokrotnie zaskakiwani zmianami w grze. 

medal medal medal

ja personalnie nie mam problemów z walką na dystansie 1-1.5km na większości map (problem: Polska, Berlin, europa wschodnie w trybie innym niż przełamanie), lecz to pewnie wina spędzonych godzin w bitwach niestandardowych eksplorując mapy, lecz i tak jest to wysoko w skali RNG, ponieważ niewiadomo kto gdzie jedzie z drużyny przeciwnej, a po wyborze punktu ciężko się przemieścić.

wszystko przez to że w developerzy map są jakimiś ekologami (bez urazy) wstawiają wszędzie drzewa nawet jeżeli na polu bitwy były przygotowania artyleryjskie, bombardowania, okopy, pożary, spalone wraki, itp... tylko Berlin ma spalone drzewa... lecz i tak bitwa toczy się w parku... sądząc po nowej mapie zimowej nawet na pustyni wstawią mnóstwo kaktusów i roślinności afrykańskiej...

• Upvote 1
medal medal

Wczoraj rozegrałem cztery bitwy czołgami i ani razu nie było mgły. A jak mapy wypiękniały bez tej mgieły.

Edited by Solid_Stalker
medal medal

Nie chcę nikomu lizać dupy, ale...

...uważam, że posunąłeś się trochę za daleko, siadając na Bajtka. Akurat po jego działaniach widać, że mu zależy, że coś robi. Wystarczy porównać jego odpowiedzi na nasze posty, do odpowiedzi szkodnika (już z drzewem bym więcej i na wyższym poziomie pogadał, ale to szczegół).

Hamuj się, w podobny sposób wyrażać się możesz na swoim kanale, a nie na publicznym forum. Z drugiej strony to przykre jak dorosły i wydawałoby się dojrzały człowiek mając świadomość, że ogląda go wiele młodszych osób, rzuca co chwilę wulgaryzmami i obelgami już nie tylko na filmach, czego wcześniej nie robiłeś. Masz rację, trzeba być dwulicowym, aby po tym jak zawsze wspomagałem Cię, kiedy tego potrzebowałeś teraz nazywać mnie podobną osobą.

Masz rację, że nie powinien Cię w ten sposób potraktować, bo to publiczne forum. Sam uważam, że akurat Ty działasz coś w interesie naszej społeczności, bo to widać chociażby po newsach itp.

Ale z jednej strony rozumiem też oburzenie graczy (sam jestem oburzony, ale bez przesady żeby wulgami rzucać). Nam chodzi o to, że jeżeli mamy coś osiągnąć, to musimy zrobić to razem. Więc gracze/społeczność daje pomysł i cała polska administracja (a nie tylko Ty) stara się te pomysły przepchnąć dalej. Rozumiemy, że ciężko się jest przedrzeć z tymi pomysłami przez radziecką stalową kurtynę. Ale niepokoi i wkurza nas to, że facet który jest jedną z ważnych osób Polskiej administracji otwarcie leje na graczy i ich "feedback" na temat gry (chociażby ten taki tekst "o nausznikach"). Aż nóż w kieszeni się otwiera.

A najbardziej dobija to, że jeżeli troszeczkę za bardzo ci się rozwinie język (nawet wtedy, gdy mówisz prawdę - jak chociażby o józku i jego mordowaniu), to cenzor wkracza  do akcji. Ale jak producent gloryfikuje tą komunistyczną parówę, to wszystko jest ok. No kurde chyba mamy dwudziesty pierwszy wiek, więc jesteśmy chyba na tyle cywilizowani i dorośli (a chociażby większość z forum), że można by w spokoju na "te" tematy porozmawiać. A jeśli ma to być zabronione, to niech to tyczy się każdej parówy, która dopuściła się najmniejszego ludobójstwa, czy terroru.

Jeżeli Gaijin jest na tyle durne, aby nie zrozumieć tak prostego wytłumaczenia, to chyba nie widzę nic innego jak zbiorowy pozew do odpowiednich organów o utrudnianie swobodnego dyskutowania na temat prawdziwych faktów historycznych. I broń mnie Boże - nie straszę. Tylko wnioskuję...

• Upvote 5
medal medal medal medal medal

co znalazłem "after 1.51 the devs will go on vacation for about 3-4 months and they will not touch the subject so maybe in october they will get back to work"

medal medal

Zdecydowanie klamka nie zapadła, wszystko zależy od doświadczeń zdobytych po wprowadzeniu mgły, a także ogólnej opinii społeczności ( po kilku tygodniach). Myślę, że na bieżąco będziemy Was informować o zmianach, możliwe, że mgła wprowadzi dodatkowe warunki pogodowe w bitwach i ich zmienność? Byłoby wspaniale, pozostaje jedynie czekać, ponieważ nawet my jesteśmy wielokrotnie zaskakiwani zmianami w grze. 

sorry ale Twoja odp jest naprawdę infantylna i przewidywalna czyli powiedzieć coś byle by powiedzieć i w sumie nic nie powiedzieć... aby się zgadzało z PR firmy.

Wczoraj rozegrałem cztery bitwy czołgami i ani razu nie było mgły. A jak mapy wypiękniały bez tej mgieły.

widzę, że masz oczy z tytanu.

tak więc dla Ciebie i Bajtka ciekawy temat...

https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/228794-white-haze-extreme-sun-glare/

• Upvote 2
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...