Jump to content

Symulacja będzie zabrana?

Witam,ostatnio mi się o uszy obiło że nie będzie symulacji z jakiegoś powodu ,to prawda? Jak ma ktoś jakieś info to z chęcią bym poczytał na ten temat.

medal medal

Witam,ostatnio mi się o uszy obiło że nie będzie symulacji z jakiegoś powodu ,to prawda? Jak ma ktoś jakieś info to z chęcią bym poczytał na ten temat.

Zacznij nosić specjalne nauszniki, to Ci się bzdury o uszy obijać nie będą ;)

Symulacja nie zostanie zabrana.

• Upvote 5

Zacznij nosić specjalne nauszniki, to Ci się bzdury o uszy obijać nie będą ;)

Symulacja nie zostanie zabrana.

Obudź się w końcu człowieku. Symulacja została już dawno zabrana, bo wykopali ją do tabelki z turniejami/eventami. To nie to samo co "stara" symulacja, więc włóż swoje opowieści między bajki.

Edited by TheAndyboy888
  • Upvote 29
medal medal medal medal medal

W lotnictwie jako tako istnieje.

W GF masz listę kilku maszyn dziennie - więc czymś sobie pograsz raz w tygodniu... No chyba, że przypadkiem ta maszyna należy do jakiejś 1/3 maszyn, których nigdy nie ma na FRB w GF...

• Upvote 6
medal medal medal medal

Obudź się w końcu człowieku. Symulacja została już dawno zabrana, bo wykopali ją do tabelki z turniejami/eventami. To nie to samo co "stara" symulacja, więc włóż swoje opowieści między bajki.

Nie została zabrana, cały czas możesz grać w tym trybie. To gdzie on jest umieszczony nie zmienia faktu, że cały czas jest aktywny.

Fakt, różnica ogromna, zamiast kliknąć pod przyciskiem do bitwy, musisz kliknąć w zakładkę wydarzenia. To nie to samo co "stara" symulacja.

• Upvote 2

Skoro to nie jest taka wielka różnica, to może upublicznicie dane nt. ilości graczy na SB po wyrzuceniu tego trybu do eventów?

• Upvote 10
medal

Skoro to nie jest taka wielka różnica, to może upublicznicie dane nt. ilości graczy na SB po wyrzuceniu tego trybu do eventów?

Nie upubliczniamy danych nt. ilości Graczy w żadnym trybie. (tutaj dopisz sobie pasującą Tobie teorię spiskową)

Kiedy ostatnio w rotacji czołgowego sb były rezerwy, Stona?

I jesteś absolutnie pewny, że wszystkie czołgi mają tam wjazd?

Nie wiem kiedy, nie śledzę rozkładu trybu SB, bo od kiedy nie ma markerów, przerzuciłem się na RB.

W którym momencie napisałem, że jestem pewien że wszytkie czołgi mają tam wjazd?

Nie upubliczniamy danych nt. ilości Graczy w żadnym trybie. (tutaj dopisz sobie pasującą Tobie teorię spiskową)

A po co mam cokolwiek dopisywać? Na Steamie ten miesiąc zakończycie z prawdopodobnie ponad 20% spadkiem ilości graczy. Poza tym,  67 000 ludzi w niedzielne popołudnie/wieczór nie jest zbyt imponującym wynikiem.

• Upvote 2
medal

No, właśnie, jeśli jest grupa czołgów, które nie mają tam wjazdu, to dla nich czołgowe sb- jeden z 3 trybów gry właśnie nie istnieje, w samolotach ok- jest jak było, ale w innym miejscu, ale w czołgach jest inaczej.

Niestety, w tym wypadku nie można mieć wszystkiego. Albo znośny czas oczekiwania na bitwę, albo wszystkie pojazdy na raz.

nie mówiąc o tym że w danym dniu tylko dwie nacje mogą grać samolotami...

Patrz wyżej.

A po co mam cokolwiek dopisywać? Na Steamie ten miesiąc zakończycie z prawdopodobnie ponad 20% spadkiem ilości graczy. Poza tym,  67 000 ludzi w niedzielne popołudnie/wieczór nie jest zbyt imponującym wynikiem.

Tak wiem, siedzę na tym forum już ponad dwa lata i wiem co to oznacza - gra umiera, prawda? 

Co jest dla Ciebie imponującym wynikiem? 100 000? 200 000? 

• Upvote 1

Tak wiem, siedzę na tym forum już ponad dwa lata i wiem co to oznacza - gra umiera, prawda? 

To oznacza tyle, że większość pracowników Gaijin (włącznie z takim jednym, który wie wszystko o wszystkich maszynach, bo ktoś mu opowiadał) jest zupełnie i absolutnie niekompetentna. Nie potraficie wytłumaczyć decyzji kontrowersyjnych, nie potraficie przetestować wprowadzonych zmian i efekt tego jest właśnie taki.

Co jest dla Ciebie imponującym wynikiem? 100 000? 200 000? 

No jakby to ująć... Konkurencja ma, zdaje się, ponad 150 000 graczy na serwerach w rejonach, w których aktualnie jest noc.

• Upvote 6
medal

Niestety, w tym wypadku nie można mieć wszystkiego. Albo znośny czas oczekiwania na bitwę, albo wszystkie pojazdy na raz.

...albo dopracowanie i uatrakcyjnienie trybu symulacyjnego, który przyciągnie graczy i wyróżni produkt na tle konkurencji. Woleliście się skupić na "walce na wyniszczenie" na bajery w trybie AB i ponosicie tego konsekwencję, gdyż systematycznie niszczycie element, który dawał wam przewagę. 

Uwagi graczy zostały zamiecione pod dywan i zdecydowano się na nieprzemyślane decyzje. Ot co...

• Upvote 5
medal medal medal

To oznacza tyle, że większość pracowników Gaijin (włącznie z takim jednym, który wie wszystko o wszystkich maszynach, bo ktoś mu opowiadał) jest zupełnie i absolutnie niekompetentna. Nie potraficie wytłumaczyć decyzji kontrowersyjnych, nie potraficie przetestować wprowadzonych zmian i efekt tego jest właśnie taki.

Jaki? Że gra ma się dobrze i cały czas w nią grasz oraz przychodzisz na forum dyskutować o niej? Tak, nie potrafisz tego robić nie atakując innych, ale mimo wszystko tutaj jesteś.

No jakby to ująć... Konkurencja ma, zdaje się, ponad 150 000 graczy na serwerach w rejonach, w których aktualnie jest noc.

Jak to się odnosi do WT? Czyli dla Ciebie 150000 Graczy będzie liczbą imponującą?

...albo dopracowanie i uatrakcyjnienie trybu symulacyjnego, który przyciągnie graczy i wyróżni produkt na tle konkurencji. Woleliście się skupić na "walce na wyniszczenie" na bajery w trybie AB i ponosicie tego konsekwencję, gdyż systematycznie niszczycie element, który dawał wam przewagę. 

Możesz mi podać top 3 gier symulacyjnych (samoloty czy czołgi) wraz z orientacyjną liczbą graczy online (aktualnie)? Jestem ciekaw z jaką konkurencją na tym polu przegrywamy.

Możesz mi podać top 3 gier symulacyjnych (samoloty czy czołgi) wraz z orientacyjną liczbą graczy online (aktualnie)? Jestem ciekaw z jaką konkurencją na tym polu przegrywamy.

A nie chodziło przypadkiem o wyróżnienie typowo zręcznościowego produktu poprzez obecność w nim dopracowanego trybu symulacyjnego? Czyli ktoś się bawi na AB, nudzi mu się i chce więcej to idzie na wypasione SB?

Bo jakoś nie widzę tu chęci stawiania WT w czysto symulacyjne szranki...

W WT masz trzy tryby i każdy z nich broni się sam nie będąc dodatkiem do innego.

Tryb Zręcznościowy jest najpopularnieszy, bo taki jest podział Graczy na rynku. Nie zmienia to faktu, że ilość Graczy SB jest wystarczająca do tego, aby ten tryb był cały czas rozwijany i nikt nie chciał z niego rezygnować.

Jaki? Że gra ma się dobrze i cały czas w nią grasz oraz przychodzisz na forum dyskutować o niej? Tak, nie potrafisz tego robić nie atakując innych, ale mimo wszystko tutaj jesteś.

Jak to się odnosi do WT? Czyli dla Ciebie 150000 Graczy będzie liczbą imponującą?

Udajesz czy naprawdę nie rozumiesz? Stoicie na poziomie sprzed dwóch lat. Pomiędzy tym był szał i fajerwerki przez parę chwil triumfu, a potem spadek do starego poziomu.
150 000 graczy będzie punktem, w którym będę skłonny uznać, że gra się rozwija.

ilość Graczy SB jest wystarczająca do tego, aby ten tryb był cały czas rozwijany i nikt nie chciał z niego rezygnować.

Słownik wg Gaijin:
rozwijanie: znaczące ograniczenie wyboru.

Edit:

Skoro atakuję innych to wróćmy do pewnej starej sprawy.
Jak tzw. "deweloperzy" robią misje dla czołgów? Bo z tematu o CDK wynika, że się nie da, a mówiłeś, że to jest narzędzie z którego korzystają.

Edited by xrzfff
  • Upvote 1
medal

Paaaniee... na chwilę obecną WT GF w pobliżu symulacji nawet nie stoi. To zresztą dobrze, bo symulacje mają wąskie grono odbiorców. GJ mogło jednak zagospodarować niszę pomiędzy symulacją, a zręcznościówką. W tym segmencie praktycznie nie ma konkurencji, a wyróżniałoby to WT na tle arkadowego WOT'a. Odnoszę jednak wrażenie, że poszliście w kierunku walki z WG na efekty graficzne, prototypy i inne cuda. Przez to ogromny potencjał WT jest stopniowo marnowany. Gra ma zbyt skomplikowane mechanizmy na zwykłą zręcznościówkę, które wykluczają ją z esportu. Jednocześnie tryb RB/SB został "zarkadyzowany". Powstał taki dziwny kogel-mogel. Ni to pies, ni wydra...

Gracze rozpoczynający przygodę najczęściej wybierają AB. Po jakimś czasie zaczynają się jednak męczyć ograniczoną formułą tego trybu i poszukują czegoś, co stanowiłoby dla nich wyzwanie i wniosło powiew świeżości w grę. Rolą tą spełniało dotychczas RB i SB, które zostało przez was bezlitośnie "zarkadyzowane". Brakuje wam elementów, które umożliwiłyby utrzymanie nowych graczy przy tytule (esport, turnieje czy RB/SB z prawdziwego zdarzenia), a szkoda. Gra ma naprawdę duży potencjał, którego moim zdaniem nie wykorzystujecie. 

Edited by ProBiotyk
  • Upvote 7
medal medal medal

Tak Stona. Praktycznie cała I era nie wstępu na FRB w GF. Nie mówiąc o wielu premkach... No chyba że IV/70 (A) - istne P2W. Nie różni się niczym od (V) - ale ma wstęp na eventy z niższymi erami... Ale kosztuje rubelki...

3 tryby?

AB, AB z grawitacją i AB z grawitacją z kabiny?

• Upvote 5
medal medal medal medal

Moje Do 217, He 111, B-25, B-17, B-24, B-29 i cała reszta tej wesołej ekipy mówi:
AB, AB z grawitacją i AB z grawitacją.

Edited by xrzfff
  • Upvote 3
medal

Moje Do 217, He 111, B-25, B-17, B-24, B-29 i cała reszta tej wesołej ekipy mówi:
AB, AB z grawitacją i AB z grawitacją.

Chyba to trzecie to AB z grawitacją bez dystansu do kropki ;)

medal medal medal medal

Więc o czym my mówimy? Krótszy czas oczekiwania kosztem... braku(dopóki się nie kapną, że jest coś takiego jak 1 era) wstępu dla części pojazdów :lol:

Głupiś. To przecież rozwój.

Chyba to trzecie to AB z grawitacją bez dystansu do kropki ;)

Pierwotnie było: AB gdzie inni we mnie nie trafiają.

Edited by xrzfff
  • Upvote 1
medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...