Jump to content

Temat o Jot Dwa Em Czy, jak w tytule. Na forum jeszcze nie ma z tego co widziałem.

Ktoś tym lata? Wrażenia? Porady?

Ja jestem w trakcie pierwszego lotu, dałem radę jedynie stwierdzić, że zdecydowanie nie jest to kolejna wersja Zera. Jest znacznie mniej zwrotny, wznosi się świetnie (już na stocku), zakręcając nie zwalnia :D Prędkość w locie poziomym na stocku to około 400, taki sobie roll, płynnie wyszedłem z nurku z prędkością 784 km/h IAS. 4x 20mm pozwoliło mi zestrzelić uszkodzony B17 z około 1200 metrów.

Zwrotność i prędkość przyzwoita, moim zdaniem, to taki japoński odpowiednik Mustanga z podkręconym wznoszeniem. Ah, i tak jak w mustangu każda zmiana kierunku to drastyczny spadek prędkości, to J2M jest wyraźnie ponad to.

Edited by rysujenagie

Gdyby miał ster kierunku, byłby OP D:

Generalnie świetny energy fighter, potrafi też zakręcić jak trzeba. Ale kiedy trzeba celować, szczególnie przy większych prędkościach... No ster kierunku by się przydał....

(chociaż w AB to pewnie nie problem)

Edited by Tokarson
medal medal medal medal medal medal medal

Używaj go tak jak FW, Bnz. Jeśli chodzi o RB, to cena naprawy tego samolotu jest kosmiczna. Unikaj zakrecania za przeciwnikiem, chyba że masz pewnośc że go ustrzelisz i nikt cie nie dopadnie jak zwolnisz. Przy nizszych predkościach z czego pamietam zakreca co raz gorzej.

medal

Nic dziwnego że kosmiczna, na RB na 4 tierze tylko nim latam(nawet ki-84 jak dla mnie jest gorszy od niego  :Ds ) i samolot czyni pogrom. Stockowy jest taki sobie i tyłka nie urywa, a wymaksowany jest prawie że innym samolotem.

medal medal

Używaj go tak jak FW, Bnz. Jeśli chodzi o RB, to cena naprawy tego samolotu jest kosmiczna. Unikaj zakrecania za przeciwnikiem, chyba że masz pewnośc że go ustrzelisz i nikt cie nie dopadnie jak zwolnisz. Przy nizszych predkościach z czego pamietam zakreca co raz gorzej.

Jest jeden problem, ten samolot kijowo nurkuje, jedynie odrobinę lepiej od Ki-43-III.

[spoiler][media]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1to4TJcla40hhos3QcKYQkxxYWMU3-1NrQPKUK5y-r4Q/pubhtml?gid=0&single=true[/media][/spoiler]

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...