Kollati

Magyar vagy magyar vonatkozású repülőgépek

12 hours ago, Lord_KROK said:

Ez sajnos eléggé igaz. Így viszont akkor a magyarok festés szinten sem fognak érvényesülni :( Az meg h franciáknak meg digoknak nincs, felmerül bennem a kérdés h tán kirúgták a festés gyártókat? :D Persze lehet h csak így akarjáék pörgetni a piacot <_< 

olasz-francia fa amúgyis félkész érzetet kelt bennem. 

Azt mondták, míg a helikopterek, a tankok és hajók  lekötik nagyon a fejlesztőket, addig a légierő pang, de se helikopter, se tank, se hajó típus nincs már sok hátra új amit meg kellene alkotni szóval a légierő, idővel megint jobban pörög majd. A festés gyártást meg a felhasználókra bízták.   :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

19 hours ago, IGLA_HUN said:

Tetszeni tetszik, hogyha van értelme. Pölö Kulcsos Dongó századjelvényeit ugyancsak nagyra értékelem, és továbbra is tartom, hogy a játékban lenne a helye (apropó, a Re.2000-es, Dongó századjelvényes skinnel vajon mi lett? Elkészült végül?), valamint a vegyes, olasz-magyar harckocsifát is jó ötletnek tartom. Mindenesetre az, hogy némi építő jellegű(nek szánt) kritikával illettem a legutóbbi műved, még ne vegye el a kedved attól, hogy a jövőben összerakj valami hazait, ami bekerülhet a játékba (skin, modell, harckocsiirányzék, akármi). ;)

18 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Ugye ez most valami áprilisi tréfa ?  

Ha netán valamikor 2026-ra be is kerülne mint önálló nemzet, akkor kéne lengyeleknek románoknak is meg csehszlovákok is, ja meg a jugoszlávok   is rinyálna független tech tree-ért. Az emyni copy paste járgányt hozna játékba ?  Nem lenne érdekesebb, ha olaszok vezette axis  szemben a franciák vezette alians két fája maradna, és oda kerülnének a járgányok. Harmadikként svéd- svájc áltat vezet semleges országok  járgánya is érdekes lenne.   

Dzsigolo ez a "tech tree" a szemembe egy lista a jármüveinkről br be osztva , IGLA természetesen a magyar skinek bekerülése nekem is célom legyen az német vagy orosz jármüvön , és ugy mint sokan mások én is a Magyar-Olasz techtree-t támogatom . A két általam elkészitett tech tree-t soha nem állt szándékomba külön , "independent"-nek kikiáltani :D csak igyekeztem Wt Liveon a köztudatba juttatni azt hogy bizony nekünk is voltak járgányaink és azok is megérdemlik a bekerülést . Egyébként meg majd a jövőbe ki bővitem a tech treeket az orosz és német jármüvekkel amik még voltak általunk használva (Párduc , T55 , Pe , IL , MIG etc)

medal medal medal medal

22 hours ago, IGLA_HUN said:

apropó, a Re.2000-es, Dongó századjelvényes skinnel vajon mi lett? Elkészült végül?

Elkészült egy Dongós festés, de lajstromszám nélkül, mivel a Héja I. festés Re.2000-re eleve nem történelemhű.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

5 hours ago, DarthGergely said:

és ugy mint sokan mások én is a Magyar-Olasz techtree-t támogatom

Érdekesebb lenne szerintem ha úgy csinálnád meg (a magyar tech tree-t), hogy integrálva a mostani olasz fába.  

8 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Azt mondták, míg a helikopterek, a tankok és hajók  lekötik nagyon a fejlesztőket, addig a légierő pang, de se helikopter, se tank, se hajó típus nincs már sok hátra új amit meg kellene alkotni szóval a légierő, idővel megint jobban pörög majd. A festés gyártást meg a felhasználókra bízták.   :D 

A hajókat 2016 decembere óta várom (bár ahogy elnéztem a gameplayeket dögunalom lesz nekem), a helikopterek meg szerintem eddig sem hiányoztak a játékból. Sőt, behozásukat valahol erőltetésnek tartom. Persze kell hogy minél több mindent lehessen grindolni 

medal medal

On 30/03/2018 at 20:11, Kulcsos12 said:

Elkészültem a Dongó jelvényekkel. ;)

Cr.32:

Reveal hidden contents

Dongo_v1.png

Héja I:

Reveal hidden contents

Dongo_v2.png

Mindkét kép PNG formátumban van feltöltve, tehát nincs körülötte fehér háttér. Nyugodtan letölthetitek és használhatjátok. :salute:

Dongó százados Re.2000 festés Coming SoonTM:secret:

Egyes meg nem erősített infók szerint a Magyar Légierőt erősíteni fogják, (2-3 század) Gripenre. (használt felesleges svéd JAAS.39 C/D-ek akarnak majd veni a 2020 években...)  Az az lehet ismét látható lesz az égen a Dongó század. (2010-en hivatalosan búcsúztak a MiG-29B és UB vele együtt ez a nagyszerű század. :( ) 

Szóval ha már elkészítetted itt lenne az ideje hogy itt WT egén is megjelenjen a Puma század jelvényével. 

Kérlek tedd be ide a munkád és 200 Gold Eagle neked jár a munkádért. :) 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

15 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Egyes meg nem erősített infók szerint a Magyar Légierőt erősíteni fogják, (2-3 század) Gripenre. (használt felesleges svéd JAAS.39 C/D-ek akarnak majd veni a 2020 években...)  Az az lehet ismét látható lesz az égen a Dongó század. (2010-en hivatalosan búcsúztak a MiG-29B és UB vele együtt ez a nagyszerű század. :( ) 

Szóval ha már elkészítetted itt lenne az ideje hogy itt WT egén is megjelenjen a Puma század jelvényével. 

Kérlek tedd be ide a munkád és 200 Gold Eagle neked jár a munkádért. :) 

Betettem, de minden matricát Colin 'Fenris' Muir vagy Jej 'CharlieFoxtrot' Ortiz csinál, így ha be is kerül a Dongó, akkor az általuk készített verzió lesz az.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

@Hebime kérlek majd néz utána a MÁVAG Héja I illetve MÁVAG Héja II-nek. :)

Egy beszélgetés során ezt a linket kaptam (Pacifica moderátortól) kb ilyen olasz vadászgépek lennének benne, de ami fontos az Aircraft menübe, ott a MÁVAG Héja II, és szerintem ott vannak pontatlanságok.  

A géppuska adatai, és milyen heveder összeállítást használtunk.

:)

12,7 mm  Gebauer géppuska

file.php?id=221774&sid=379bc66da5663bd02

file.php?id=221775&sid=379bc66da5663bd02

file.php?id=221776&sid=379bc66da5663bd02

https://italiantechtreewtint.weebly.com/hejaii.html

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.