Kollati

Kérdések-válaszok

Üdv ebben a játékban, sokkal jobb mint a wot( és az év végéig lesz tankos része is :Ds )..... én 2 évnyi wotozás után váltottam egy hónapja és azóta nincs fenn a gépemen az a tankos orosz kacathalmaz...

Szóóval, érdemes gyúrni a lövészekre, de csak akkor ér valamit ha magas szinten vannak, 30+ accuracy precision....

Inkább gyakorold be azt, hogy f6-al átváltasz lövész nézetbe és te irtod az ellent.... be lehet állítani a game optionsban, hogy addig automata pilóta viszi a gépet.

egyébként próbáld ki a HB-módot egyszer(ha már megszoktad a játékot arcade-ban) sokkal izgalmasabb, és kevesebb a marha.... (unalmasnak tűnhet de hidd el nem az, és jóval több xp, és pénz jön)

sziasztok,

új vagyok ebben a játékban, engedjetek meg egy kis bemutatkozást.

egy hete a Me-410-ről kerestem információkat egy makett elkészítéséhez és a keresési találatok közt egy youtube videón értesültem egyáltalán arról, hogy van ilyen játék: War Thunder. korábban játszottam a WoT-tal, de abból 2 alkalommal is kiábrándultam. volt tehát némi előítélet bennem, de győzött a kíváncsiságom és kis hezitálás után kipróbáltam a WT-t Arcade módban.

Ez sokkal jobban tetszik :)

volna egy kérdésem is rögtön, tapasztalatotok szerint a lövészekkel rendelkező repülőgépeknél érdemes-e a gunner skillekre pakolni XP-t?

medal medal medal

@levy: köszi a válaszokat és a tanácsokat :)

egy Ar-2-esem van, abban felnyomtam a lövészek pontosságát (Accuracy és Precision), így több találatot visznek be passzív módban is.

de a legjobb tipp a manuális vezérlésre vonatkozott, amikor én irányítom a lövészt, gyorsan lekopnak a vadászok, illetve több légigyőzelmet is érek el. kivéve a Ki-45 Otsukkal nem bírok, azok megesznek :(

HB-t mindenképp ki fogom próbálni!

a Keen Vision/Visibility skillek működése felől érdeklődöm. jól értem, hogy az első csak abban az irányban növeli az észlelést, amerre a pilóta néz, míg a második egyfajta passzív észlelés, mely minden irányba hat?

Én úgy értelmeztem, meg tapasztaltam, hogy a keen vision az a távolság, amikor HB-ban(arcade-ban azéé nincsenek olyan távolságok) megjelenik a piros izé a gép fölött( apöttyöt(ami a gép) piros izé nélkül,  kinagyítva már sokkal messzebről látom purcogni/mutyorogni), a visibility az a gép közelkörzete, nem tudom hogy milyen irányokban hathat, de időnként nem nézek hátra és a piros pötty megjelenik a "radaron" mögöttem, oldalt stb...

Eddig ezt tapasztaltam, igazából a jobb legénységeimen olyan sűrű az akció(HB) hogy nem volt időm elemezni, de majd direkt figyelni fogom.

a Keen Vision/Visibility skillek működése felől érdeklődöm. jól értem, hogy az első csak abban az irányban növeli az észlelést, amerre a pilóta néz, míg a második egyfajta passzív észlelés, mely minden irányba hat?

medal medal medal

Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérdésem. Tier 6-nál járok az angolokkal és itt elvileg egy D.521-es repülőt ajándékba kap az ember. Viszont azt írja, hogy addig nem kaphatom meg a gépet, amíg nem vásároltam egy "special item"-et. A kérdesem misem egyszerűbb: mi kell legyen az? Vennem kell egy starter csomagot a shopban, esetleg vennem kell egy prémium gépet vagy elég vennem 150 golden eagle-t 1 euróért? És miután azt a bizonyos "special item"-et megvettem az összes gift repülőt megadja majd ha eljön az ideje (elérem a megfelelő szintet)? Na, ez már több kérdés...  :Ds  A választ(okat) előre is köszönöm!

ui.: a keen vision növelése javítja azt, ahogyan Te észreveszel gépeket arrafelé amerre nézel; a visibility növelése rontja azt ahogyan Téged észlelnek mások.

A "gift" gépeket nem kapod meg attól, hogy eléred a szintet. Nem ad ajándékot a játék.

A D521-est akkor kap az ember ha vesz valamilyen MSI videókártyát ha jól tudom. (Illetve gondolom majd lehet valamikor nyerni is, de ez más kérdés)

Ugyanez a helyzet az A-26C-vel is. Az egy MSI laptophoz volt promóciós ajándék.

medal medal

A "gift" gépeket nem kapod meg attól, hogy eléred a szintet. Nem ad ajándékot a játék.

A D521-est akkor kap az ember ha vesz valamilyen MSI videókártyát ha jól tudom. (Illetve gondolom majd lehet valamikor nyerni is, de ez más kérdés)

Ugyanez a helyzet az A-26C-vel is. Az egy MSI laptophoz volt promóciós ajándék.

Köszönöm a gyors választ! Ez egy kicsit lelombozott... Pedig szerintem nem lenne rossz ötlet pár szintlépésenként megajándékozni a usert egy a szintjében nem kiemelkedő teljesítményű, de mégis ingyen masinával. Meg aztán lehetne egy kicsit egyértelműbb vagy konkrétabb a megjegyzés ezeknél a gépeknél az ilyenfajta félreértések elkerülése érdekében.

Na de elég a siránkozásból! :Ds  Még így is ez a játék a legjobb, legszebb és legélvezetesebb repülős játék amivel valaha is találkoztam! Egyszerűen imádom! :fighter:

Üdv.

A következő pár napban nagyszülőknél leszek és ott is van egy PC, de hát..........nem a legjobb: VGA: ATI 9200 64 MB, CPU: AMD Athlon 1.8 Ghz, RAM: 256 MB.

Full minimumon van esély a 25-30 FPS-re? :D

csak azok maradnak meg amit az első 2 slotba teszel..... a többit leveszi.

Ha veszek prémium accountot, és pl. felteszek + matricákat egy gépre, azok megmaradnak a prémium acc lejárta után is ?

medal medal medal

Nos, a fentebb leírt gépezeten a launcher hibát észlelt, ezért leállt. Szóval a tipikus windows xp(SP3 van fent) hiba jött elő. Mit tehetek?

Angol nyelvű fórumon mindenhol azt olvasom, hogy nagyon fogy(ik?) a játékosok száma minden patch után. Ez igaz? Vagy "urban legend"?

medal medal

Ezt pontosan csak a készítői látják(szerver adatok), de az 1.31, és az economy patch után már én sem játszom vele akkora lelkesedéssel mint előtte, és kevesebbet is játszom...

Angol nyelvű fórumon mindenhol azt olvasom, hogy nagyon fogy(ik?) a játékosok száma minden patch után. Ez igaz? Vagy "urban legend"?

medal medal medal

Ezt pontosan csak a készítői látják(szerver adatok), de az 1.31, és az economy patch után már én sem játszom vele akkora lelkesedéssel mint előtte, és kevesebbet is játszom...

Értem. :(s

Reméljük, majd kijavítják a hibájukat.

medal medal

Valami elcsesztek a játékkal, és úgy nem tudom megfogalmazni, lehet hogy a sok apróság összeadódott... pl nagyon sérülékeny bombázók(kivéve természetesen orosz)+ nehezített bombázás= nem szeretek már bombázni, vagy rossz FM amerikai gépeknél+op orosz gépek ellen+korea egész nap+borzalmas MM=nem szeretek már repülni amcsi gépekkel, vagy pro egérhuszárok+1km-es oneshotok+ 4-5 meccsen egymás után=dühöngve gép kikapcs, és megyek sörözni játék helyett :Ds

Ezzel azt akartam érzékeltetni, hogy a változások aprók, egyenként nem zavarók, de összeadódva kinyírják a játékélményt, és inkább megyek sörözni....

Értem. :(s

Reméljük, majd kijavítják a hibájukat.

medal medal medal

Valami elcsesztek a játékkal, és úgy nem tudom megfogalmazni, lehet hogy a sok apróság összeadódott... pl nagyon sérülékeny bombázók+ nehezített bombázás= nem szeretek már bombázni, vagy rossz FM amerikai gépeknél+op orosz gépek ellen+korea egész nap+borzalmas MM=nem szeretek már repülni amcsi gépekkel

Ezzel azt akartam érzékeltetni, hogy a változások aprók, egyenként nem zavarók, de összeadódva kinyírják a játékélményt, és inkább megyek sörözni....

A sör mindig jó! :crazy:

De igazad van, sok apró dolog van, ami zavaró. Nekem a DM nem tetszik, egy golyótól szétrobban majdnem mindegyik repülőgép. 

medal medal

Csak az a probléma, ha még sokáig javítgatják a játékot ebbe az irányba(a játékélmény rovására), akkor lehet hogy a sörözési szokásom megmarad, a WT-vel történő játékszokásom meg nem...

(pl erről beszéltem: 5 kört mentem vegyesen orosszal, meg amcsival: korea, korea,korea, korea.... ja és az utolsó korea........most megyek sörért :?s )

(kicsit később: ok itt a vége, ezentúl csak d-13-al megyek, a többi élvezhetetlen talán még la5, vagy peshka(és alacsonyabb tierek)......... köszönöm WT, megint volt 800 méteres oneshot...egy párszor...)

A sör mindig jó! :crazy:

De igazad van, sok apró dolog van, ami zavaró. Nekem a DM nem tetszik, egy golyótól szétrobban majdnem mindegyik repülőgép. 

medal medal medal

Na jahh, csak HB-ban pöttyet idegesítő hogy emelkedsz kb 4 percig valaki van fölötted rádfordul, te leborítasz, menekülsz(nem ááám egyenesen, mert ugye nem könnyítjük meg a dolgát), és ekkor én folyamatosan nézek hátra hátha feladja a koma, dö nem, egyszer csak gyün egy golyó a neveddel, és a fejméreteddel :Ds ,az első sorozatára...

Igen, a sniper-effect  :lol:

• Upvote 1
medal medal medal

Na jahh, csak HB-ban pöttyet idegesítő hogy emelkedsz kb 4 percig valaki van fölötted rádfordul, te leborítasz, menekülsz(nem ááám egyenesen, mert ugye nem könnyítjük meg a dolgát), és ekkor én folyamatosan nézek hátra hátha feladja a koma, dö nem, egyszer csak gyün egy golyó a neveddel, és a fejméreteddel :Ds ,az első sorozatára...

:lol:  Tényleg így van! Utána még 5 perc várás a következő HB-csatáig. ;)s

medal medal

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy tudtok-e valamit a "Saitek ST290" joystickról? Szeretnék joystickot venni, de hát eléggé le vagyok égve, most dobtam össze új gépet és monitor az elsődleges nem a joystick. Használtan venném ismerőstől, alig használt, dobozban mindennel együtt. Megér 4000 Ft- ot vagy felejtsem el mert nagyon szar joystick?

Légyszi írjátok, hogy erre válaszoltok, mert nem igazán találnám meg a sok post között.

Előre is köszi a válasz(oka)t

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.