Kollati

Kérdések-válaszok

Ha mostanában próbálod a zérót, akkor lehet, hogy nem fog tetszeni. Mert most nem tud jobban emelkedni minden orosz gépnél, pedig egyébként ez lenne a helyzet. Próbáld az LA probléma javítása után.

Ha mostanában próbálod a zérót, akkor lehet, hogy nem fog tetszeni. Mert most nem tud jobban emelkedni minden orosz gépnél, pedig egyébként ez lenne a helyzet. Próbáld az LA probléma javítása után.

Rendben, akkor nem sietek. :)s  

Edit: Már javították is a LA-problémát. :good:

medal medal

Mivel megoldódott (valamennyire) a La-probléma, vettem egy brit Typhoon-t és egy "japán" FW-190-et. Így már remélem nem lesz gond a pénzzel. :)s Meglepődtem, ilyen kevés pénzért milyen sok dolgot kaptam. Körülbelül felébe kerül, mint a WarGaming-nél bármi.

medal medal

Grat!

Szerintem is barátiak az árak...... a typhoon-t nem fogod megbánni :Ds  A japán fw-t nem ismerem...

Az egyetlen gép amitől tartsd távol magad az a britt mustankg mk1a..... nem emelkedik, nem fordul, és hintázik joy-al...... azt az egyet bánom hogy megvettem....

Mivel megoldódott (valamennyire) a La-probléma, vettem egy brit Typhoon-t és egy "japán" FW-190-et. Így már remélem nem lesz gond a pénzzel. :)s Meglepődtem, ilyen kevés pénzért milyen sok dolgot kaptam. Körülbelül felébe kerül, mint a WarGaming-nél bármi.

medal medal medal

Annyira manőverezhető, mint egy tégla (Oké japán után próbáltam, lehet kicsit befolyásolja az érzetet). Roll rate kiváló egyik a legjobb a játékban, azonban fordulni nem tud. Tegnap mentem vele pár kört, de igazán nem tetszett, nagyon dobálja a fenekét.  Amúgy az FM-je félkész, szóval még bármi lehet belőle.

medal medal

Annyira manőverezhető, mint egy tégla (Oké japán után próbáltam, lehet kicsit befolyásolja az érzetet). Roll rate kiváló egyik a legjobb a játékban, azonban fordulni nem tud. Tegnap mentem vele pár kört, de igazán nem tetszett, nagyon dobálja a fenekét.  Amúgy az FM-je félkész, szóval még bármi lehet belőle.

Mert a Fóka nagyon nem fordulóharcos :)

Igazi BnZ gép, talán a legjobb erre a célra. Gyors, nagy sebességnél is jól manőverezhető, hatalmas tűzereje van. Fordulni nem szabad vele, és mindig magassági fölényben kell lenni. Csapkodni kell az ellenséget, aki ha berántja alád akkor vissza kell emelni a magasba, és újra lecsapni. Egyszer hibázni fog :)

medal medal medal medal medal

Az összes fw190 ilyen ramatyul fordul? Mert akkor maradok a bf vonalon(majd ha egyszer eljutok odáig hogy választanom kell...sokára..) , nekem szükségem van egy icipici fordulóharcra is:)

Mert a Fóka nagyon nem fordulóharcos :)

Igazi BnZ gép, talán a legjobb erre a célra. Gyors, nagy sebességnél is jól manőverezhető, hatalmas tűzereje van. Fordulni nem szabad vele, és mindig magassági fölényben kell lenni. Csapkodni kell az ellenséget, aki ha berántja alád akkor vissza kell emelni a magasba, és újra lecsapni. Egyszer hibázni fog :)

medal medal medal

A bf109 se igazi fordulóharcos az E-3 kivételével, ha fordulni szeretnél akkor japán, ők még az angolokat is lefordulják.  :kamikadze:

medal medal

Az összes fw190 ilyen ramatyul fordul? Mert akkor maradok a bf vonalon(majd ha egyszer eljutok odáig hogy választanom kell...sokára..) , nekem szükségem van egy icipici fordulóharcra is:)

Igen, a fókák csak BnZ-re jók. Amúgy az egész német légiharc rendszer a BnZ-re épül :) Fordulni tényleg a japókkal kell.

Igen igen, azt tapasztaltam, de legalább a bf109-ben esélyed van a komára ráfordulni, ha elbambult...... dorával meg gáz be, emelkedik,emelkedik, újra....

Igen, a fókák csak BnZ-re jók. Amúgy az egész német légiharc rendszer a BnZ-re épül :) Fordulni tényleg a japókkal kell.

medal medal medal

Csinált valamit Gaijin a bombázókkal ? Német oldalon az 1.31 patchelés óta kb. 80 %-al esett vissza a bombatalálataim száma...

Vagy talán a tankok lettek keményebbek ?

medal medal medal medal

Jaja csinált, a bombák területi sebzését is levitte, meg azt hiszem az erejük is csökkentve lett.

Mostanában sokkal pontosabban kell célozni, egy üvegtörékeny bombázóban, amit egy vadgerle homlokának találata alacsony berepülési szögben is atomjaira zúz.... :Ds

Csinált valamit Gaijin a bombázókkal ? Német oldalon az 1.31 patchelés óta kb. 80 %-al esett vissza a bombatalálataim száma...

Vagy talán a tankok lettek keményebbek ?

medal medal medal

Én támadom, bár mostanság 10-ből nem 7, hanem csak 5 találatom van.. De ha nem mondjátok h lecsavarták a bombákat akkor simán ráfogom, hogy én bénázok :))

Miért lehet az, hogy én két találattol lezuhanok, viszont nekem rá kell üritenem a tárat a másikra, 10 találatot bekap, és még akkor is vígan fickándozik?

Nyilvánvaló dolgokon kívül: az én gépem gyenge felépítésű, a ellené erős,a páncélzat detto, én nem találom el se a tankot, se a fülkét, se a szárnyat, az ellen csak ezeket találja el. Mi van ezeken kívül sérürlékeny pont?

Lehet csalni valahogy a játékban?

Kollati a kérdést hozzád intézném moderátor révén hátha neked válaszolnak. A kérdésem a német jetekre vonatkozik. Nem tudsz valami bennfentestől infót szerezni, hogy mikor várható a német jetek bővítése? Idén még esetleg? 

Csalni mindenben lehet, de a WT-ben erre nem nagyon van példa. Néha nekem is nyúlik az arcom, hogy miket megcsinálnak a másik géppel, de beülök abba és rájövök, hogy valóban meg lehet :)

A OneHitWonder lövéseknek általában az a háttere, hogy HE lőszerrel betalál az üzemanyag tartályodba és elpárologsz, vagy kilövi a pilótádat stb stb. Könnyűszerkezetes gépekre (pl németek, japánok) vigyél Air-targetes HE lőszert, jobban pálcélozottakra (pl oroszok) meg Armored lőszert ami AP-I (páncéltörő-gyújtó) hatású. Ezutóbbiak ha nem is azonnali halált okoznak, de valami kritikus pontot kivisznek ami rontja a gépük manőverező képességét, ezáltal szép lassan le lehet őket forgácsolni az égről.

Miért lehet az, hogy én két találattol lezuhanok, viszont nekem rá kell üritenem a tárat a másikra, 10 találatot bekap, és még akkor is vígan fickándozik?

Nyilvánvaló dolgokon kívül: az én gépem gyenge felépítésű, a ellené erős,a páncélzat detto, én nem találom el se a tankot, se a fülkét, se a szárnyat, az ellen csak ezeket találja el. Mi van ezeken kívül sérürlékeny pont?

Lehet csalni valahogy a játékban?

Köszönöm az infót!

Egyébként miután ezt leirtam, rögtön egy lövéssel kigyúlasztotam egy bombázót. Érdekes véletlen, hiszen eddig már több ezer találatot vittem be, de ilyet még soha.

Kollati a kérdést hozzád intézném moderátor révén hátha neked válaszolnak. A kérdésem a német jetekre vonatkozik. Nem tudsz valami bennfentestől infót szerezni, hogy mikor várható a német jetek bővítése? Idén még esetleg? 

Sajnos ha lenne információm se mondhatnám el. Hosszú még az idei év...

medal medal

Most az a bombázó írja ugyanazt a posztot egy másik topicba, mint Te az előbb :)))

Köszönöm az infót!

Egyébként miután ezt leirtam, rögtön egy lövéssel kigyúlasztotam egy bombázót. Érdekes véletlen, hiszen eddig már több ezer találatot vittem be, de ilyet még soha.

Képzeljétek békésen repülgetek a bombázómmal, egyszer csak valami állat kigyújt egy rövid sorozattal :Ds

(ezt a labdát muszáj volt lecsapnom)

Most az a bombázó írja ugyanazt a posztot egy másik topicba, mint Te az előbb :)))

medal medal medal

sziasztok,

új vagyok ebben a játékban, engedjetek meg egy kis bemutatkozást.

egy hete a Me-410-ről kerestem információkat egy makett elkészítéséhez és a keresési találatok közt egy youtube videón értesültem egyáltalán arról, hogy van ilyen játék: War Thunder. korábban játszottam a WoT-tal, de abból 2 alkalommal is kiábrándultam. volt tehát némi előítélet bennem, de győzött a kíváncsiságom és kis hezitálás után kipróbáltam a WT-t Arcade módban.

Ez sokkal jobban tetszik :)

volna egy kérdésem is rögtön, tapasztalatotok szerint a lövészekkel rendelkező repülőgépeknél érdemes-e a gunner skillekre pakolni XP-t?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.