Kollati

Kérdések-válaszok

A WT hivatalos oldalán olvastam egy "The Birth of Fighter Tactics" cikket. Lehet hogy első világháborúból is raknak be gépeket? Nagyon kevés első világháború időszakát feldolgozó film/játék létezik, örülnék egy ilyen bővítésnek.  :)s

medal medal

Szerintetek melyik 250 golden eagle-be kerülő repülőgép a legjobb? Pénzkeresésre mennyire jók ezek?

Nekem a Gladiator és az A5M4 tetszik. Esetleg a Chaika.

medal medal

Szerintetek melyik 250 golden eagle-be kerülő repülőgép a legjobb? Pénzkeresésre mennyire jók ezek?

Nekem a Gladiator és az A5M4 tetszik. Esetleg a Chaika.

Ha jól tudom egyet ingyen kapsz, mikor lejátszol egy csatát valamelyik nemzettel.

Szerintem egy 6-7-es sima repülővel több pénzt szereznél. Ezek inkább csak poénból vannak benn, kb. mint a Tier 2-3 tankok a WoT-ban.

Nos én nem akarom neked megmondani mit vegyél, de én személy szerint inkább a buffalót venném meg. De ez teljesen egyéni preferencia kérdése. Próbáld ki őket...

Ha jól tudom egyet ingyen kapsz, mikor lejátszol egy csatát valamelyik nemzettel.

Szerintem egy 6-7-es sima repülővel több pénzt szereznél. Ezek inkább csak poénból vannak benn, kb. mint a Tier 2-3 tankok a WoT-ban.

Nos én nem akarom neked megmondani mit vegyél, de én személy szerint inkább a buffalót venném meg. De ez teljesen egyéni preferencia kérdése. Próbáld ki őket...

Köszönöm! Az amerikai gépeket nagyon nem szeretem, mindig eszembe jut róluk az országuk. :lol:

De akkor nem éri meg erre költeni a pénzt. Majd egyszer veszek egy magasabb premium járművet. :)s

• Upvote 1
medal medal

Szerintem az LA5/7 problémára, valamint a bombázók majdnem 0 túlélőképességére gondol.

A bombázókkal én nem tapasztaltam bajt. Lavochkinom még nincs. :)s

Tényleg ennyire unbalanced? Én még csak 5-6 szinten vagyok és még nem érzem így.

medal medal

Miért? Mi történt?

Þór er reiður.
Hann gaf Austmaðurinn illa vopn til að vinna bug á Vestmannaeyjar í bardaga himinn.
Því miður, margir göfugt kappi fór til Valhallar vegna þessa.

• Upvote 1

Þór er reiður.
Hann gaf Austmaðurinn illa vopn til að vinna bug á Vestmannaeyjar í bardaga himinn.
Því miður, margir göfugt kappi fór til Valhallar vegna þessa.

Te tudsz izlandiul? :Os

De ez igaz, Thor (Þór) adta a gonosz fegyvereket. :Ds Majd mi is Valhallában végezzük miatta. :lol:

Hol találtad a mondatokat?

medal medal

Te tudsz izlandiul? :Os

De ez igaz, Thor (Þór) adta a gonosz fegyvereket. :Ds Majd mi is Valhallában végezzük miatta. :lol:

Hol találtad a mondatokat?

Google Translate :Ds

Bár tényleg szép nyelv, legalább is nekem jobban bejönnek az ilyen keményebb hangzású nyelvek.

• Upvote 1

Google Translate :Ds

Bár tényleg szép nyelv, legalább is nekem jobban bejönnek az ilyen keményebb hangzású nyelvek.

Én büszke vagyok, hogy izlandi az egyik anyanyelvem. A magyar is nagyon szép nyelv, de nekem nagyon nehéz a kiejtése. Írni jobban tudok, mint beszélni. :)s

De ez már off-topic :secret: :)s

A játékkal: La-5, La-7 jó pénzkeresők? 

• Upvote 1
medal medal

prémiummal mindenképp.. Gardar egyszer majd gyere fel ts-re, azért kiváncsi vagyok hogy kell ezt kiejteni :O

prémiummal mindenképp.. Gardar egyszer majd gyere fel ts-re, azért kiváncsi vagyok hogy kell ezt kiejteni :O

:lol:  Rendben. Garðar - angol írással: Garthar  Úgy kell ejteni, mint a "The"-szóban. :)s

Prémium nélkül van jobb? Inkább prémium repülőgépet szeretnék venni.

medal medal

:lol:  Rendben. Garðar - angol írással: Garthar  Úgy kell ejteni, mint a "The"-szóban. :)s

Prémium nélkül van jobb? Inkább prémium repülőgépet szeretnék venni.

Szerintem inkább az a fontos, hogy melyik géppel szeretsz repülni. Megveheted a La-5-öt de akármilyen jó kis gép az, ha nem passzol a játékstílusodhoz akkor nem fogod tudni kihozni belőlük a maximumot és nem is fogod élvezni a játékot. Minél inkább szeretsz egy gépet, annál többet fogsz vele játszani, minél többet játszol vele, annál több tapasztalatod lesz vele, minél több tapasztalatod van egy géppel, annál eredményesebb leszel vele, minél eredményesebb vagy, annál több pénzt kapsz.

Szóval szeretet = pénz, mint a való életben. :Ds

Amúgy a prém repülőkkel vigyázz, még bétában vagyunk, szóval bármikor változtathatnak az FM-jükön.

• Upvote 1

Prémium gépek amiket én próbáltam:

Japán:

Me109e nekem nem jött be. kevés a lőszer az ágyúhoz

F4U nagy kedvenc volt patch előtt, most kezelhetetlen számomra, valami szenvedés vele repülni

Fw-190, olyan mint volt, manőverezőképessége egy tégla és egy tehervonat között van, viszont b&z-re jó, már várom mikor kapja meg a végleges fm-jét ami a slatokat is figyelembe veszi.

A6M5 patch előtt nem szerettem az elégtelen fegyvezete miatt, most viszont nagyon jó vele repülni, egyetlen hátránya, hogy lassú.

Német:

He112: az egyetlen jó amit el lehet róla mondani, hogy van hozzá magyar festés, nagyon gyenge T4-nek.

P47D patch előtt másik kedvenc, azóta nem vittem be a LAmészároltatni, majd kiderül milyen lett, még mindig jó, nagyon stabil lett, viszont a rewardja kevesebb, mint a többinek.

Wellington nincs meg, jó pénzkeresőnek mondják, bár a bomba hatósugár változtatással talán kicsit rosszabb lett, nincs FM-je

La5: erről most semmit, bugos

Orosz:

I-16: jópofa gép rakétával, ágyúval minden földi jóval

Us:

Ki-61: alacsonyan van ami jó, de a jelenlegi matchmakerrel nem ajánlom

Xp-38G: Bombázó vadászatra tökéletes. gyors, jó rollratje van, de vadászok ellen nem ajánlott, mert jobban manővereznek nálad. b&z

Angol:

Hellcat jó volt patchig, most mintha bugos lenne 2000m alatt.

Typhoon MK1b, Nem kell mást mondanom: 4 ÁGYÚ, ráadásul gyors is, energiaharcra jó fordulóra kevésbé, valamint grund attackra is

• Upvote 1
medal medal

Ha megengeded kiegészítelek az enyéimmel:

Német wellington, az 1.31 patch előtt jó volt, rengeteg pénzt hozott, patch után 2 találattal lelövi bármi... HB-n átlag 40k-t lehetett vele csinálni ha nem szállt rád az elején vadászgép, de 60-80, sőőt egyszer volt vele egy 112k-s köröm... azóta keveset repültem vele,megvárok egy javítást, ha javítanak valamit egyáltalán a bombereken.A bombákkal jól kell célozni, nem lett sokkal rosszabb a patchel...

Amerikai bf-109 f4, mint egy normál bf109f4 amcsi festéssel, éééés iszonyú nagy pénzszorzóval(hb- 500% !!) i like like......ha tetszett a német ezt is szeretni fogod.

orosz p40- arcadre jó, HB-n nekem vezethetetlen...... aranyos gép mint az amcsi p40.

pe-2-205 peshka: kellemes alacsonytámadó nagy pénzszorzóval.... mostanában őt is hamar lelövik, átlag 20-50k pénz....

boomerang mk1: egy kellemes repülőgép igencsak tierjében erős fegyverzettel. HB-n még nem próbáltam, de arcadeban durva:)

typhoon mk1b : örök kedvencem, nagy pénzszorzóval, és hb-n kellemes repülési tulajdonságokkal, és bitang fegyverzettel... egy rövid sorozattal lekapsz bármit... ha eltalálod....( rekord egy fw190 dora 1km ről véletlen jól céloztam)

Prémium gépek amiket én próbáltam:

Japán:

Me109e nekem nem jött be. kevés a lőszer az ágyúhoz

F4U nagy kedvenc volt patch előtt, most kezelhetetlen számomra, valami szenvedés vele repülni

Fw-190, olyan mint volt, manőverezőképessége egy tégla és egy tehervonat között van, viszont b&z-re jó, már várom mikor kapja meg a végleges fm-jét ami a slatokat is figyelembe veszi.

A6M5 patch előtt nem szerettem az elégtelen fegyvezete miatt, most viszont nagyon jó vele repülni, egyetlen hátránya, hogy lassú.

Német:

He112: az egyetlen jó amit el lehet róla mondani, hogy van hozzá magyar festés, nagyon gyenge T4-nek.

P47D patch előtt másik kedvenc, azóta nem vittem be a LAmészároltatni, majd kiderül milyen lett, még mindig jó, nagyon stabil lett, viszont a rewardja kevesebb, mint a többinek.

Wellington nincs meg, jó pénzkeresőnek mondják, bár a bomba hatósugár változtatással talán kicsit rosszabb lett, nincs FM-je

La5: erről most semmit, bugos

Orosz:

I-16: jópofa gép rakétával, ágyúval minden földi jóval

Us:

Ki-61: alacsonyan van ami jó, de a jelenlegi matchmakerrel nem ajánlom

Xp-38G: Bombázó vadászatra tökéletes. gyors, jó rollratje van, de vadászok ellen nem ajánlott, mert jobban manővereznek nálad. b&z

Angol:

Hellcat jó volt patchig, most mintha bugos lenne 2000m alatt.

Typhoon MK1b, Nem kell mást mondanom: 4 ÁGYÚ, ráadásul gyors is, energiaharcra jó fordulóra kevésbé, valamint grund attackra is

• Upvote 2
medal medal medal

Köszönöm szépen a sok választ!

AnFionn: Nehéz megérteni, de kicsomóztam. :lol: De még szerinted is változhatnak az FM-ek, ezért inkább még várni kéne.

Kollati: A véleményed alapján Typhoon, I-16, vagy A6M5. Eddig nem is gondoltam Typhoon. :)s

A LAmészároltatni tetszik :Ds

levy: Bf-109, Typhoon, vagy Boomerang. Ami ezek közül már régebben is érdekelt (első tech tree-k), az a Boomerang. Nem drága, jól keres és szerinted még a repülőgép is jó. Első premiumnak úgy tűnik, jó is lesz. Azért még várok, legalább az economy-pach-ig.

Összefoglalás: Typhoon egyelőre egy nagyon jó jármű, de lehet, hogy ez nem lesz mindig így. Szerintem economy patch, utána esetleg egy Boomerang, aztán végleges verzió és utána talán Typhoon. 

Még egyszer köszönöm a részletes leírásokat, nagyon sokat segített! :)s

medal medal

Most kipróbáltam a boomerangot hb beállításokkal (joyal, realistic controlls)...... hááát szeret átesni, mepördülni.... ezen javíthatnának...Inkább AB-re jó szerintem jelenlegi állapotában.

• Upvote 1
medal medal medal

Most kipróbáltam a boomerangot hb beállításokkal (joyal, realistic controlls)...... hááát szeret átesni, mepördülni.... ezen javíthatnának...Inkább AB-re jó szerintem jelenlegi állapotában.

Egyelőre még az AB jobban megy, de még csak 200 csatám van.  :)s

medal medal

Jaja az AB nagyon jó hogy megismerjed a játékot, gyakoroljam az irányítást, először én is csak ott játszottam, de ahogy magabiztosabb lettem, kipróbáltam a HB-t... hmm éég és föld.

Az AB-ben sajnos naaagyon sok a gyökér(jójó HB ben is akad de szerencsére nem annyi) , akik killt lopnak, ha nem tud lelőni belédmegy stb.

Gyakorolgass még AB-ben, és ha úgy érzed próbáld ki a HB-t nagyon más a ritmusa, de szerintem szórakoztatóbb, és izgalmasabb (el jutsz e még a reptérig, nem üldöz e senki, sérült géppel le tudsz e szállni...)...

Na én meg megint osztom az észt, 3 hetes veterán játékos tudásommal :crazy:

Egyelőre még az AB jobban megy, de még csak 200 csatám van.  :)s

• Upvote 1
medal medal medal

Jaja az AB nagyon jó hogy megismerjed a játékot, gyakoroljam az irányítást, először én is csak ott játszottam, de ahogy magabiztosabb lettem, kipróbáltam a HB-t... hmm éég és föld.

Az AB-ben sajnos naaagyon sok a gyökér(jójó HB ben is akad de szerencsére nem annyi) , akik killt lopnak, ha nem tud lelőni belédmegy stb.

Gyakorolgass még AB-ben, és ha úgy érzed próbáld ki a HB-t nagyon más a ritmusa, de szerintem szórakoztatóbb, és izgalmasabb (el jutsz e még a reptérig, nem üldöz e senki, sérült géppel le tudsz e szállni...)...

Na én meg megint osztom az észt, 3 hetes veterán játékos tudásommal :crazy:

:lol:

Nekem minden jó tanács hasznos. Lehet, hogy én régebben vagyok fenn, de sosem voltam "pro" semmilyen játékban. Ezen kívül időm sincs olyan sok játszani. Én mindenkitől szívesen fogadok tanácsot. :)s

medal medal

Pro-tipp a két hónapos veterántól: :Ps

AB-ra olyan gépeket válassz inkább, melyeknek jó a fegyverzetük, ott nem számít annyira az FM, tehát pl. a szovjet prém cobrák jók AB-ra, 37 mm-es ágyújukkal 2 lövés minden.

HB-ra viszont nem feltétlenül jók az ilyen nagyágyús (37, 50 mm) gépek. Kevés lőszer, hamar túlmelegednek, kicsit pontatlanabbak. S HB-ban persze az FM számít igazán.

A Boomerang aranyos kis gép, legalábbis 1.29-ben még az volt. A 20mm-esekenben tényleg nincs sok lőszer, viszont a gépfegyverekhez van 4000 lőszer, ami elég, hogy a vadászokkal elbánj. Manőverezni még alacsony sebességnél is jól tud. Viszont lassú, lassan emelkedik és nem lehet vele zuhanni.

Szóval olyan kb. mint a Spit, Zéró.

Pro-tipp a két hónapos veterántól: :Ps

AB-ra olyan gépeket válassz inkább, melyeknek jó a fegyverzetük, ott nem számít annyira az FM, tehát pl. a szovjet prém cobrák jók AB-ra, 37 mm-es ágyújukkal 2 lövés minden.

HB-ra viszont nem feltétlenül jók az ilyen nagyágyús (37, 50 mm) gépek. Kevés lőszer, hamar túlmelegednek, kicsit pontatlanabbak. S HB-ban persze az FM számít igazán.

A Boomerang aranyos kis gép, legalábbis 1.29-ben még az volt. A 20mm-esekenben tényleg nincs sok lőszer, viszont a gépfegyverekhez van 4000 lőszer, ami elég, hogy a vadászokkal elbánj. Manőverezni még alacsony sebességnél is jól tud. Viszont lassú, lassan emelkedik és nem lehet vele zuhanni.

Szóval olyan kb. mint a Spit, Zéró.

Akkor előbb kipróbálom a Zero-t, ha az tetszik akkor valószínűleg a Boomerang is fog. Test flight-on kipróbáltam, de ellenfelek nélkül nem tudom megmondani, jó lesz-e.

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.