Kollati

Kérdések-válaszok

Csomó FM változtatás várható a következő patchben, az oroszokon kívül minden fában várhatóak változtatások, főleg az amerikaiaknál.

medal medal

Nem nyitok neki új topikot: Nem hiányzik valamelyik századból egy fejlődőképes pilóta? ;)s  Sajnos baráti körömben nem ismerek mást aki játszik WT-t, de mégis jó volna együtt repülni valakikkel. 6-on vagyok németeknél és oroszoknál, és 5-ön az angoloknál (a maradékból meg a béka fenek alatt)

Szervezd be a baráti körödet is! Amúgy a századok menü alatt már három magyar század is szerepel, szerintem bármelyikük szívesen fogad.

medal medal

Kérdés: a hispano beltek véglegesek? Csak mert a ground attack belt sokkal hatékonyabb légi célok ellen, mint a stealth belt...

Csak annyira amennyire egy béta játékban bármi is végleges, a japán úgyúkat két patchel ezelőtt módosították például mert gyengék voltak. Amúgy nagyon sokat számít az, hogy mit lőssz éppen az adott ágyúval. Amúgy attól, hogy a stealth drágább nem feltétlen jobb is. A stealth előnye, hogy nem annyira feltűnő ha lőssz vele, nem a nagyobb sebzés.

medal medal

Persze, de hispanohoz nincs air belt, ahogy az mg151-hez, a stealth belt marad egyedül amire ráfogható, hogy légi célok ellen lett kitalálva (ha jól emlékszem ebben a legtöbb a HE lövedék is).

Egyébként német gépeket lőttem, bombázók vadászok vegyesen, és ugyan nem tudom számokkal alátámasztani, de a ground belt igen jól darabolja őket, míg stealth belt mellett több rárepülés kellett.

Stealth beltel lehet kevesebbszer találsz, egyébként a ground targetek elleni beltek általában AP-beltek, páncéltörő lőszer meg repülő ellen is jó.  :lol:

Amúgy fogalmam sincs történelmileg milyen összeállítást használtak a hispanókhoz.

medal medal

A ME-410A1-re felraktam két 500Kg-os bombát. Felszálláskor azonban nem látszanak a gépre rakva. Ott vannak, ledobom őket, a találatokat számolja a játék, csak nem látszanak...

Bug ?

medal medal medal medal

Olvastam a WT fórumokat, de nem találtam hírt arról, mikor lesznek hajók (amikkel lehet játszani) a játékban. Erről van valamilyen hír?

(Bocsánat, ha rosszul használom a magyar nyelvtant)

medal medal

Olvastam a WT fórumokat, de nem találtam hírt arról, mikor lesznek hajók (amikkel lehet játszani) a játékban. Erről van valamilyen hír?

(Bocsánat, ha rosszul használom a magyar nyelvtant)

Sajnos mi sem tudunk sokkal többet. Elvileg a játék még ez évben meg fog jelenni. S elég valószínű, hogy addigra földi és vízi járművek is lesznek a játékban. Szóval még egy jó ideig nem lesznek hajók.

• Upvote 1

Sajnos mi sem tudunk sokkal többet. Elvileg a játék még ez évben meg fog jelenni. S elég valószínű, hogy addigra földi és vízi járművek is lesznek a játékban. Szóval még egy jó ideig nem lesznek hajók.

Köszönöm a választ! Ha ebben az évben, akkor az nem sok idő már. :)s

medal medal

Nem, az azt jelenti, hogy még nincs a játékban. Persze nem tudom ezek a képek mennyire vannak frissítve, de az összes I-15 is fehér, pedig abból azért van a játékban. Mindegy, nem premium lesz.

Edit: de most tényleg, mi ennek a sárga/fehér színezésnek az értelme? Egyik fára sem igaz amit tippeltem (persze feltéve, hogy igazam van, és a sárga a játékban lévő gépeket jelölné).

• Upvote 1

Nem, az azt jelenti, hogy még nincs a játékban. Persze nem tudom ezek a képek mennyire vannak frissítve, de az összes I-15 is fehér, pedig abból azért van a játékban. Mindegy, nem premium lesz.

Edit: de most tényleg, mi ennek a sárga/fehér színezésnek az értelme? Egyik fára sem igaz amit tippeltem (persze feltéve, hogy igazam van, és a sárga a játékban lévő gépeket jelölné).

Orosz rejtvények... :dntknw:

medal medal

A weboldalon szereplő tech treek elég régiek és nem is teljesen pontosak. Németeknél pl lesz He-177 pedig az nem is szerepel benne, vagy a techtreeben van egy me-410 a játékban pedig 7. Amúgy amikor készült a techtree a sárga gépek voltak készek azok vannak így jelölve, a fehérek tervezettek de még nincsenek bent. A zöld/sárga hátterűek lesznek a prémium gépek. Magát a tech treet az utóbbi időben nem frissítették ezért a kavarodás.

medal medal

A weboldalon szereplő tech treek elég régiek és nem is teljesen pontosak. Németeknél pl lesz He-177 pedig az nem is szerepel benne, vagy a techtreeben van egy me-410 a játékban pedig 7. Amúgy amikor készült a techtree a sárga gépek voltak készek azok vannak így jelölve, a fehérek tervezettek de még nincsenek bent. A zöld/sárga hátterűek lesznek a prémium gépek. Magát a tech treet az utóbbi időben nem frissítették ezért a kavarodás.

Tegyük azt hozzá, hogy azért eleve 5000 gépet szeretnének berakni a játékba. Szóval ami a hivatalos oldalon van az minden csak nem végleges. Soha nem is volt az, max kiinduló pontnak jó. 

Márpedig a tech tree ami a weboldalon fent van, az bizony a release tree, és jelenleg az a terv, hogy azt teljesítsék. Egyébként a jelenlegi tempót elnézve erősen kétlem, hogy ezt be tudják tartani, ha a játékot idén akarják véglegesnek nyilvánítani.

Egyébként az 5000 gép nem úgy volt, hogy csak úgy jön ki majd, ha minden gép, mindenféle festését számoljuk?

Pár friss információ a Pavel Kulikovval folytatott GoHa.ru-s interjúból, összefoglalva a lényeget:

• Lesz olyan map ahol szárazföldi és légi egységek együtt harcolnak, de természetesen lesz külön csak légi és szárazföldi map is.
  • Tankok mellett egyéb szárazföldi egységek is lesznek.
  • Fókusz jelenleg a földi egységeken van, ezek idén várhatóak, a hajók később fognak bekerülni.

• Kövezkező patchben jön a klán rendszer, bajnokságokkal, eventekkel.
  • Radar tesztelés alatt van, későbbiekben kerül a játékba.
  • Lesznek a játékban ferde szögben lövő fegyverek. http://en.wikipedia.org/wiki/Schräge_Musik
  • Joystick beállítási lehetőségek bővülni fognak.

• Olaszország elsőként saját fát fog kapni.
  • Későbbiekben Franciaország is.
  • Még idén tervben a PS4 és a PC platform összekapcsolása.
medal medal

Pár friss információ a Pavel Kulikovval folytatott GoHa.ru-s interjúból, összefoglalva a lényeget:

• Lesz olyan map ahol szárazföldi és légi egységek együtt harcolnak, de természetesen lesz külön csak légi és szárazföldi map is.
  • Tankok mellett egyéb szárazföldi egységek is lesznek.
  • Fókusz jelenleg a földi egységeken van, ezek idén várhatóak, a hajók később fognak bekerülni.

• Kövezkező patchben jön a klán rendszer, bajnokságokkal, eventekkel.
  • Radar tesztelés alatt van, későbbiekben kerül a játékba.
  • Lesznek a játékban ferde szögben lövő fegyverek. http://en.wikipedia.org/wiki/Schräge_Musik
  • Joystick beállítási lehetőségek bővülni fognak.

• Olaszország elsőként saját fát fog kapni.
  • Későbbiekben Franciaország is.
  • Még idén tervben a PS4 és a PC platform összekapcsolása.

Aha. Szóval akkor lesz olyan is, hogy csak tank vs tank? Amúgy ha már itt tartunk. Arról van valami infó esetleg, hogy a harckocsik esetében, hogy lesz megoldva a rendszer? Értem ezalatt, hogy itt is lesz olyan hármas felosztás - vagy ahhoz hasonló - mint a repülős résznél, hogy arcade, historicall és full real battle?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.