Kollati

Kérdések-válaszok

valami infot tudok mondani arról hogy a missionoknál a coop a mission editor és ezek fajtáinál hogy ad xpt és liont? és ha veszek aranysast csak sast akkor azt betudom váltani premium napra?

Researchben a gépeknél látom hogy "The previous plane must be bought."

Tehát az előző gépet meg kell venned ahhoz hogy az adott géped megvehesd. Melyik gép számít előzőnek melyik géphez ?

Függőlegesen vagy vízszintesen kell nézni a táblázatot, vagy teljesen más szempontok alapján műxik a rendszer ?

Köszi.

:salute:

medal medal medal medal

Függőlegesen, amelykel össze van kötve egy vonallal. Csoportosított gépekből elég csak egyet megvenni ha jól tudom.

medal medal

Nem jól tudod. Minden gépet meg kell venned a sorban ha az utolsóra vágysz. Pont most nézem a Stukáknál. Az ágyús változat megvételéhez meg kell vennem mindet.

medal medal medal medal

Köszi Kollati.

A következő kérdésem a féklapokkal vagy fékszárnyakkal ( Flaps ) kapcsolatos. Általában két állásuk van : A "combat" és a "raised"

Melyik mikor használatos, illetve melyik állásban mit csinálnak ?

Azért kérdezem mert van hogy nem érzek különbséget a két állás között.

medal medal medal medal

Van több állásuk is: landing, takeoff, combat, raised (ebben az állapotban nincs egyáltalán kinyitva). Általánosságban beszélve, érdemes combat flaps-et használni azokon a gépeken amiken elérhető.

Na szevasztok!

A Fekekhez (Flaps)vissza meg egy kicsit. A konnyebb hasznalatukhoz en ugy szoktam valtogatni a commat es landing kozott, hogy amikor landingra akarom allitani a fekszarnyat a nagy sebessegnel torteno fordulasoknal, akkor a futomuvet kiengedve kieresztem a fekszarnyat is. Ilyenkor egybol landingban jon ki es jobban megfekezi ezaltal konnyebben fordithatova teszi a gepet. A combat modot azt inkabb gyorsforduloknal hasznalom gyors celpontok ellen. Termeszetesen az arcade modban meg WEP-et is nyomok hozza, mert ott ugy fordul gyorsabban. Fordulasnal meglepheted az ellensegedet egy kicsit gyorsabb forduloval ugy, ha a fuggoleges vezersik allasu fordulo vegen igyekszel a gepeddel vizszinteshez kozelebb maradni. Ezen dolgok hasznalatat en egeres iranyitasnal tapasztaltam. Valahogy jobban fordul vizszintes vezersikkal a gep es szukebben. Ez eddig igaz volt szinte az osszes gepre amit arcade modban repultem.

medal

valami infot tudok mondani arról hogy a missionoknál a coop a mission editor és ezek fajtáinál hogy ad xpt és liont? és ha veszek aranysast csak sast akkor azt betudom váltani premium napra?

A missiokban altalaban kapsz lion-t is es XP-t is, de az XP-t csak a pilotaszintedhez adjanem az aktualis nemzet XP-ihez:(

nem sok lion-t hoz es xp-t eleg keveset, de erdemes gyakorolni a csatakat es a kulonbozo modoban valo repules elsajatitasahoz. Gey biztos, ha ilyet inditassz, akkor legyen jo neted, hogy akikkel egyut esetlegesen repulsz ne lagoljanak.

Termeszetesen tudsz pemiumot vasarolni es csak aranybol tudsz, amit elotte megvasarolsz a boltban. :)

medal

Az hogy lehet hogy néha HB-ban mondjuk épp BF-110-el repülök 300-350-nel és elrepül mellettem egy Stuka (!) mint a vadállat. Szinte állva hagy. Bombateherrel, vízszintesen, kb. 2000 magasan.

Ami mint tudjuk az egyik leglassabb gép, 320-nál gyorsabban én is ritkán repültem vele...  :dntknw:

medal medal medal medal

Na szevasztok!

A Fekekhez (Flaps)vissza meg egy kicsit. A konnyebb hasznalatukhoz en ugy szoktam valtogatni a commat es landing kozott, hogy amikor landingra akarom allitani a fekszarnyat a nagy sebessegnel torteno fordulasoknal, akkor a futomuvet kiengedve kieresztem a fekszarnyat is. Ilyenkor egybol landingban jon ki es jobban megfekezi ezaltal konnyebben fordithatova teszi a gepet. A combat modot azt inkabb gyorsforduloknal hasznalom gyors celpontok ellen. Termeszetesen az arcade modban meg WEP-et is nyomok hozza, mert ott ugy fordul gyorsabban. Fordulasnal meglepheted az ellensegedet egy kicsit gyorsabb forduloval ugy, ha a fuggoleges vezersik allasu fordulo vegen igyekszel a gepeddel vizszinteshez kozelebb maradni. Ezen dolgok hasznalatat en egeres iranyitasnal tapasztaltam. Valahogy jobban fordul vizszintes vezersikkal a gep es szukebben. Ez eddig igaz volt szinte az osszes gepre amit arcade modban repultem.

Lehet ám máshogy is váltani a flaps állások között, van hozzá control, csak gomb nincs beállítva alapból. Tehát ha beállítod, akkor szépen tudod léptetni egyik állásból a másikba anélkül, hogy futóművet kéne kiengedned. Egyébként a landing flaps csak nagyon extrém esetben hasznos szerintem, rendkívül sok energiát emészt fel, és könnyen le is szakíthatod nagy sebességnél.

a múlthét óta(azóta squadba játszok) és állandóan az osztályunkhoz képest nagyobbakhoz dob be, 0-1es gépekkel bedob a spitfire gépekhez.

Arról tudok e valami hírt hogy mikorra várható a fleet vagy az armory rész?

Lehet ám máshogy is váltani a flaps állások között, van hozzá control, csak gomb nincs beállítva alapból. Tehát ha beállítod, akkor szépen tudod léptetni egyik állásból a másikba anélkül, hogy futóművet kéne kiengedned. Egyébként a landing flaps csak nagyon extrém esetben hasznos szerintem, rendkívül sok energiát emészt fel, és könnyen le is szakíthatod nagy sebességnél.

Termeszetesen igazat adok Neked, de csak a HB-ben mukodik a szarny serulese es ott is igazan extrem repulesi sebessegeknel forduloknal. Mint emlitettem volt en az arcade modban valo repulesrol irtam. Egyebbken atconfigolni a jatekot szerintem ezert folosleges. Amikor kell a langing flaps akkor ugy is kiengeded elotte a futomuvet is.

De mivel Te a HB-ket reszesited elonyben velem ellentetben Te inkabb arrol tudsz nyilatkozni es ott tenyleg ugy mukodik a dolog, bar en meg ott nem veszitette el a szarnyamat. Igaz ott nem is jo az altalam emlitett taktikai fogas, hisz ott inkabb alacsony sebessegnel fordulnak igazan jol a gepek es nem erdemes fordulokban hasznalni a WEP-et, mert az csak moveli a sugarat a fordulasi kornek.

medal

nos az érdekelne hogyha többen akarnánk játszani 5-6an akkor azt hogyan tudnánk megoldani?a squadba úgy tudom 4 ember fér csak el. Ez a custom battle ez erre szolgálna vagy az csak afféle training? mert xpt és liont nemkapok ott.

Egyébként Flaps: combat mod és kisebb gázfröccsökkel megfordul eléggé sok minden.

Ez visz elore. A nezetek kulombsegenek osszegebol tud igazan jol tanulni mindenki aki kicsit is figyel. :) Ez igazandibol nem vita hisz nagyvonalakban egyet ertunk csak apro reszletekben terunk el egymastol, de ez igy is van jol. Aki akarja kiprobalja ugy ahogy masok mondtak es szepen lassan kialakul benne a egy sajat kep az egeszrol. Sot meg hozza is tehet.

Egyebbkent az arcade modban inkabb az en velemenyemre adnek, a HB-rol termeszetesem elottem szolo Claiby tobbet tud, hisz O inkabb a HB-t reszesiti elonyben, jatszik vele tobbet, es nem is rosszul. Ezt a statja alapjan gondolom.

En ferfiasan bevallom, hogy a HB-ban csak bombazni szoktam es ott is csak keves sikerrel. Bar a Ki-49-et letettem mar az anyahajora serules nelkul sima egyszeru landing-gal. Ezt tudja Vader is bizonyitani. Ott volt velem egy csataban :) Tehat iranyitott zuhanasban mar jo vagyok :)

medal

Kollati, várható valami módosítás/javítás HB matchmakingre?

Az szép meg jó, hogy lehet az összes nemzettel játszani, de nem nagyon érdemes németeken (esetleg szovjeteken) kívül bármi mással próbálkozni.

A gond szerintem ott van, hogy a fák fejlettsége különböző. Jelenleg a németeknek van a legtöbb magas szintű gépük, alacsony-közepes tierbe (max11) én nem vettem észre nagy problémát ott behív általában rendesen. A HB legnagyobb baja még mindig az, hogy kevés ember akarja játszani és most, hogy megnyitották mind az öt nemzetet egyszerűen eloszlik az emberek száma.

Átmenetileg megpróbálhatod az orosz szervert, ott többen játszahak hátha jobb a matchmaking is.

medal medal

A sorban állás nem igazán gond, inkább a tierek egyenlőtlen eloszlása a németek ellen vívott ütközetekben. Szicília jó példa erre, nagyon gyakran látni spit Mk I, II, Vb gépeket meg hurrikánokat küzdeni 109 G2, G6 meg különféle 190-esek ellen...

mivel ez a hivatalos forum(ugye ez?) ezért ide írom lehet hogy már írtam. Valami eszméletlenül [email protected] az agyamat ez a játék, nemelég az hogy 4ezer méteren mögém jön egy gyökér és 1 lövésből sértetlenből lelú ez még hagyj ám de a FŐ NAGY PROBLÉMA az hogy 6-7es gépekkel berak thunderbolt ellen rak be, de volt már úgy hogy 4-5üs géppel kellet az ellen menni, nem tudom mióta bejött ez a "nagyobb" patch azóta csinálja ezt. Ez valamikor ki lesz javítva vagy ne is reménykedjek benne.

Folyamatos fejlesztés alatt áll az MM, apróbb változások bármikor lehetnek benne. HB-ben a kevés player miatt rossz, arcadeban úgy-ahogy működik. Amíg nem lesz végleges a gépek tierje addig sajnos előfordulhatnak olyan esetek, hogy egyik vagy másik nemzet előnyben van.

medal medal

Ha bepipálod a Last month-ot, akkor csak az elmúlt 4 hét eredményét látod ( azt se pontosan). Ha nem pipálod, akkor a regisztrálásod óta mutatja az eredményeket.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.