Kollati

Kérdések-válaszok

F.R.O.S.T hadművelettel kérnék egy kis segítséget. Ha 10 csillagot összegyűjtök, akkor kapok egy Merkava Mk.2b tankot-eddig tiszta. De ha 11 csillagot gyűjtök össze, akkor csak egy sima álcafestést kapok magába, vagy egy Merkava Mk.2b tankot + álcafestést hozzá? Ez a tank modifikációi már meglesznek úgy mint a prémium tankoknál, vagy ki kell őket fejleszteni?

medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, NoobMaster72_HUN said:

F.R.O.S.T hadművelettel kérnék egy kis segítséget. Ha 10 csillagot összegyűjtök, akkor kapok egy Merkava Mk.2b tankot-eddig tiszta. De ha 11 csillagot gyűjtök össze, akkor csak egy sima álcafestést kapok magába, vagy egy Merkava Mk.2b tankot + álcafestést hozzá? Ez a tank modifikációi már meglesznek úgy mint a prémium tankoknál, vagy ki kell őket fejleszteni?

:facepalm:

Szerinted?

Ramnál mi volt a helyzet? 5. csillagért megkaptad a tankot, 6.-nál kaptál hozzá egy festést. Merkavát a 10. csillagért fogod megkapni, a festést hozzá meg a 11.-nél. Nem fogsz még egy tankot kapni a festéssel együtt. :facepalm: Az is szépen le lett írva, hogy a Merkava nem prémium tank. Vagyis nem lesznek rajta prémium szorzók, valamint a modulok sem lesznek rajta kifejlesztve.

70.000 csata után még mindig magyarázni kell, melyik szó mit jelent. Nevetséges...

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

A26 B-10 USA, arcade : 
Már a kezdetnél fura h ki kell válasszam a bombaterhet (mikor hangárban be van állítva) és aztán felkiáltójeles, majd ha kidobom, akkor többé nem töltődik újra, hátralévő idő helyett "--" van. Valakinek valami ötlete van h ez miért van? 

8cf7b5b18fc1dd4f4f0daf7d861cc1e9.jpg

ef343c4ac2ce5636bea3df285eac360b.jpg

medal medal

10 hours ago, Lord_KROK said:

A26 B-10 USA, arcade : 
Már a kezdetnél fura h ki kell válasszam a bombaterhet (mikor hangárban be van állítva) és aztán felkiáltójeles, majd ha kidobom, akkor többé nem töltődik újra, hátralévő idő helyett "--" van. Valakinek valami ötlete van h ez miért van? 

Néhány gépnél meg kell venni a modifikáció nélküli bombaterhet, tehát az induló típust és mennyiséget.

9 hours ago, Gelesztaa said:

Néhány gépnél meg kell venni a modifikáció nélküli bombaterhet, tehát az induló típust és mennyiséget.

Kösz.

Közben meg is találtam, 30-anként újra kell venni, valamiért. 

medal medal

On 10/04/2020 at 20:13, Lord_KROK said:

Kösz.

Közben meg is találtam, 30-anként újra kell venni, valamiért. 

Nem kell újra megvenni. Folyamatosan fizetsz az elhasznált lőszerért és bombákért. :facepalm:

Vannak olyan gépek, amik bomba nélkül is használhatóak, mert van fegyverzetük, de a legkisebb bombateher mégis fejlesztés nélkül azonnal elérhető rajtuk. Ilyenkor ezért a bombateherért is fizetni kell csata után, ha elhasználod, ugyanúgy, mint a legnagyobbért. A különbség az, hogy mikor a "modulos" bombát kifejleszted, automatikusan meg is veszed a 30-as készletet, míg az alap bombateherből csak a 1 készletet kapsz meg. Ha azt az egyet elhasználod, nem tudod újratölteni csatában, csak a hangárban. Ezért kell megvenni a maradék 29-et, hogy teljes készlettel menj csatába. Ha 4-et elhasználsz, akkor 4-ért fizetsz csata után, HA be van kapcsolva az automatikus lőszer-/bombavásárlás. Ha ki van kapcsolva, akkor addig tudsz újratölteni csatában, amíg a 30 el nem fogy.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Üdv.

Nem tudja valaki hol lehet jelezni hogy egy pálya egyetlen pontja fura dolgokat produkál?? (nekem ha ott állok meg hiába balra állítom előtte be a tornyot akkor is automata módban átforog jobbra, de csak belső nézetben csinálja ezt)

Illetve mivel mostanában szinte csak légvédelemmel játszom emiatt észrevettem azt hogy egyes játékosok a repülőjükkel hassal felfelé is le tudjak dobni a bombájukat illetve dugóhúzóban is. :-DDDD

JA egy dolgot elfelejtettem. Az ostrom módnak mi értelme van??? képtelenség végigcsinálni.

Edited by Yserman

On 23/05/2020 at 20:03, Yserman said:

JA egy dolgot elfelejtettem. Az ostrom módnak mi értelme van??? képtelenség végigcsinálni.

Boostereket, backupokat lehet vele szerezni. Nekem repülőn már sikerült végigcsinálni nem is egyszer, de tankon tényleg nem nagyon emlékszem, hogy bármikor is sikerült volna

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.