Kollati

Kérdések-válaszok

A többi ágról röviden: japánt messziről elkerülni, mivel jelenleg az a "legrosszabb"

Arcade-ban teljesen igazad van, de szerintem HB-ben egész más a helyzet. Ott max az a gond, hogy az anyahajók nem működnek rendesen, és még nincs elég japán gép.

Egy tippet hadd adjak: Érdemes a Japánokkal is menni.... de nem való kezdő playereknek.

Japán a legérdekesebb fa: Ha lenne egy un. FF arány (Fun-Frusztráció arány), akkor éppen hogy csak 1,0 feletti az értéke: A Japán gépen baromi jól manővereznek, a fegyverzetük nagyon jó. Igaz sok űr van a fájukban, de, itt van pár gép amiér érdemes repülni a Császárért:

- A Hayabusa (Tier 2), eléggé goyrsan manővezerő gép, sebessége a hasonló szintűeknél nagyobb, dive-ban leveri az összes T2-es gépet, fegyverzete 2db 12,7es az orrban 500 lőszerrel, és anyahajóra letehető ha tapasztalt pilótája vagy.

- Ki-61 Hien (Tier 5-6-7): Ha ide eljutsz akkor sínen vagy: Jó gépek, kellemes sebességgel. Joystickal valóságos élvezet repkedni velük, és fejlesztett ammo beltekkel brutál a tűzereje (a Ki-61 1bnek 4db 12,7ese van, összesen 1800 lőszerrel, szóval szórhatsz). Előnye, hogy szűk ívben fordulható.

-A6M3 és a többi abban az ágban: A zérók. Tier 7től elérhetőek, rajtuk már a jó öreg 20asokkal. Az első zérók csak tapasztalt pilóták kezében jók (baromi gyorsan megfordítható átesés nélkül de be kell csűrni a gépet, és az első zéró lassan csűrhető, oldalkormánnyal kell rásegíteni, de minden amcsi gépet fefordulsz. Megjegyzem, hogy a többi zéró nem szenved ettől, és még erős fordulóban se tudnak átesni, továbbá anyahajóképes szinte az összes zéró).

Szerintem amúgy Japánoknál kezdődik a "Kösd fel a zacsid" dolog a WT,ben, mert jó pilótánál halálos, a legnagyobb hátrányuk, hogy vonzzák a flak-et, és gyorsan le lehet lőni őket. De minden WT-snek mondom, hogy ha valaki a seggedben van, akkor a túlélési esélyeid amúgy is kevesek, HBben főleg. Ezekkel legalább ki tudod kerülni a szar helyzeteket.

De ugye japóknál eddig elmenni sok HB (Histroical) kell, vagy Low-Tier Arcade, illetve ha esetleg rászász goldot XP váltásra.

Én amióta a japánokat repülgetem totál másképp játszom.

medal medal

Nem akarok rasszista, vagy bunkó lenni, de:

Angol részben a románok már régóta követelik a saját alfórumot... Az, hogy nekünk van, nekik meg nincs (és, egyúttal az általuk 'követelt' He-112B1 festése is alapértelmezetten magyar) az szándékos, vagy csak a véletlen műve?

Lehet azért van mert csak ülnek a seggükön és követelőznek, de tenni senki se akar semmit. Lehet senki se szereti a románokat (mindkét világhábirúbal elárulták a szövetségeseiket), szerintem nem baj, hogy a He-112 magyar felségjelzéssel repül. Meg nekik amúgy is van már bent saját felségjelzésű gépük, az S79B az román felségjellel repül alapból, bár tény, hogy a 112b nem a legjobb választás a magyar felségjelhez, hiszen összesen 3db-ot vettünk (a további 20 megrendelt gépet később lemondtuk) és ha jól tudom azok se voltak bevetésen, hanem végig az RKI állományában maradtak. A fő oka, hogy nem rendszeresítettük a típust, hogy a németek nem adták át a gyártás licenszét, így a hazai gyártás nem volt lehetséges. 1942-től pedig már Me-109G gépeket gyártott a hazai ipar.

medal medal

Igazából nem tudom ezt hova kéne írnom, így ha rossz helyre írom 1000 bocsi, de az a gondom, hogy ha be van kapcsolva a gép hosszabb ideig és elindítom a játékot, akkor nagyon alacsony az fps-em.. 15-18 körül. Ha viszont újra indítom a gépet és elindítom a játékot tartosan 50 fps fölött marad még ha közben átváltok más programra majd kicsit későb váltok megint vissza. Van akinek van vagy volt hasonló problémája, illetve nem tudja valaki a megoldást!?

medal

Darabokra kell szedni a gépet, egyszerűen a huzamosabb használattól túlmelegszik.

Minden ventilátort, hűtőbordát ki kell takarítani.

Láttam már olyan videokártyát is aminek a hűtőjébe szó szerint beleéget a por.

Lehet megnézem bár, a hőfokot már meglestem és a proci 50celsius körül míg a videó kari 80Celsius körül mozgot, csak azt furcsálom, hogy ha megy a gép félórát vagy többet és utána belépek kevés az fps, de amint újra indítom a gépet és utána egyből belépek máris magas 50-nél van az fps.

medal

Ami azt illeti a magyar vonatkozású gépekre adhatnának ki skineket, vagy valamilyen festést. Ha jól számolom csak a Me-109 esetében 350 fölött ( a felderítőkkel együtt majdnem 400 ! ) volt a magyar gépek létszáma. Igény(em) biztos van rá.

medal medal medal medal

Öhm hát ha lehet nem raknám újra most a gépet mivel nem régen megvolt ez és most kitakarítottam, de semmi változás. Más programoknál nincs ilyen gondom... Azonban most eszembe jutott, hogy nem régiben a launcher letöltött egy pár megás fájt és azóta van ez a gondom, nem lehet tudni mikor lesz a következő patch hátha az orvosolná a problémám!? 8/s

medal

Sziasztok!
Volna egy bosszantó problémám, néha a játék a csata közben elsötétül, ezután megjelenik az asztal és a tálcán látszik a játék, és megy is, tehát hallom ahogy épp szitává lőnek. Ha rákattintok a tálcán a játékra akkor visszatérek a csatába mint ha misem történt volna. 

Laptopon játszok, Win7 -el fut, ami kb 8 hónapja lett telepítve. Tudom élből egy újratelepítés volna jó, de az most nem megoldható, valami más megoldás kellene. Remélem tudtok segíteni

Üdv Krisz

Igen eleinte én is erre gondoltam, így direkt odafigyeltem hogy még véletlenül se nyomjam meg, a probléma így is fennáll.

Nézesd át a gépedet legalább két vírusírtó/spyware detector programmal, ha nem te nyomod meg, akkor valami program teszi fókuszba a tálcát aminek nem kellene, ez pedig nem normális.

medal medal

Minden lelőtt gépnek vagy egy alap "ára" amennyit kapsz, ha lelövöd. A reward ennek a módosítója, minnél nagyobb ez annál többet kapsz. 

medal medal

arra valami magyarázat van hogy miért halok meg instant? megyek megyek és meghalok se killcam se semmi csak meghal a gép, és még lent se írná hogy megöltek?

3km magasan a destroyer felett.

Killcam nem tudom miért nincs, de a romboló lőtt le. Jelenleg nem látszanak a légelhárítás lövései egyáltalán, ezért fel se tűnik, hogy baromira lőnek, amíg le nem kapnak. Ráadásul a rombolókra szerelt légvédelem most valami hihetetlen pontos.

Ez engem is boszant, van rá valami remény, hogy ezt javítani fogják, hogy legalább látszodjon, hogy tüzelnek, mert harc közben gyakran sodrodok a közelükbe és nagyon nem vicces mikor egyszer csak már zuhanok!?

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.