Kollati

Kérdések-válaszok

Nem akarok belekötni Gaijin "történelmileg hűek akarunk lenni" dolgába, de mégis megkérdezem,

a MiG-9 és a MiG-15 miért van a War Thunderben 3x37 mm gépágyúval felszerelve ?

A valós adat 2 x 23 mm + 1 x 37 mm ágyú, az az egy 37 mm-es is csak a bombázók elleni harc miatt lett beépítve.

medal medal medal medal

Hogy mennyit mutat a műszer. Fent ritkább a levegő, nem nyomja a nnyira a pitot csövet, szóval az IAS kevesebb, mint a TAS (true Air Speed). Ami 3000m-en Neked 400 IAS az valójában olyan 450 körüli TAS.

medal medal medal medal medal

ha komolyabban érdekel:

http://www.pumaszallas.hu/letoltesek/il-2-1946/programok/237-ias-tas-tablazat.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Airspeed

http://www.csgnetwork.com/tasinfocalc.html

Biztos hogy volt már kérdés, de azért mégeccer': az Indcated air speed mit takar pontosan?

medal medal medal

A játékban a sebességet IAS-re mivel az jelzi, hogy mikor fog szétesni a géped egy zuhanásban pl....

Az mindig a levegőhöz képest mutatja a sebességed, és a levegő kölcsönhatása a gépedre számít, a levegő "ellenállása"/hatása a gép szerkezetére töri szét a géped manőverekben, és minél nagyobb a sebességed a levegőhöz viszonyítva annál nagyobb ez az ellenállás/hatás.

Ahha, köszönöm!  :yes:  Amúgy milyen beállításra érdemes rakni?

medal medal medal

Basszus Kollati, az edit és a quote   gombot tegyétek már át jobbra és balra az oldalon nagyon elkülönítve, mert 3 sör után magamat idézem edit helyett, és ez neked plussz munka :lol: :lol: (mert hülye vak öregember vagyok :Ds )

medal medal medal

Nem akarják esetleg felcserélni a gép árát a legénység képzésével, hogy ha átakarok ugrani egy gépet ne kelljen annyit rákölteni? :Ps

medal

Az mennyire természetes, hogy a gép repülés közben jobbra, vagy balra kb. 10-20 fokot megbillen a hosszanti tengely korül a magasban?

Egérnoob vagyok. 8)s

medal medal medal

A HO 229 sugárhajtású bombázónak van esélye bekerülni a játékba? Ha minden igaz 1945-ben felszállt és ha jól tudom ami valaha felszállt az bekerülhet a játékba. 8)s

medal

A Ho 229 benne lesz. Német és japán oldalon valszeg lesz pár olyan is ami nem szállt fel, csak szélcsatorna modellig jutott el.

medal medal

Napot :salute:

SG fórumon kérdezte vki,és engem is nagyon érdekelne a téma.

"Mért van az, hogy megyek a vadászgéppel és nem az van, hogy csatázunk egy jót, hanem a legelső lövésnél a pilótát kiszedik. DE MINDiG!!! 10 csatából 9x 1-2 lőszerrel kiszedik a pilótát."

Napot :salute:

SG fórumon kérdezte vki,és engem is nagyon érdekelne a téma.

"Mért van az, hogy megyek a vadászgéppel és nem az van, hogy csatázunk egy jót, hanem a legelső lövésnél a pilótát kiszedik. DE MINDiG!!! 10 csatából 9x 1-2 lőszerrel kiszedik a pilótát."

Ez engem is érdekelne, pláne hogy sokszor van hogy nem is szemből hanem háturól lövik ki a pilótát.

Énis útálom ha már a csata elején pár lövéssel kiszedik a pilótát. Azért AB-ba kicsit adhatnának több védelmet.

Mert a pilótáink nem a terminátor T1000-es modelljei, akik csak úgy nyelik az ólmot anélkül, hogy bármi bajuk lenne. A pilóta simán meghalhat akár egy 7,7mm géppuskától is. .50-es géppuskák pedig már AP lőszerrel vannak töltve, ami a pilóták vékony páncéllemezét is simán átüti. A nagyobb kaliberek meg egyértelműen halálosak lehetnek akkor is, ha nem találják el közvetlen a pilótát, csak a repeszeik.

• Upvote 1
medal medal

Mert a pilótáink nem a terminátor T1000-es modelljei, akik csak úgy nyelik az ólmot anélkül, hogy bármi bajuk lenne. A pilóta simán meghalhat akár egy 7,7mm géppuskától is. .50-es géppuskák pedig már AP lőszerrel vannak töltve, ami a pilóták vékony páncéllemezét is simán átüti. A nagyobb kaliberek meg egyértelműen halálosak lehetnek akkor is, ha nem találják el közvetlen a pilótát, csak a repeszeik.

Értem,köszönöm :salute:

Sziasztok! 

Lenne egy kérdésem. Miért van az, hogy vannak olyan játékosok akiknek a neve ezek közé van írva: [név]   (nincs utána semmi más!) nem látszik a játékban a nevük és nem lehet még a profiljukat se látni. Csata közben  (gondolom ezért) meg csak egy pont látszik belőlük.  Egy kicsit megtévesztő...

Köszntem

Engem pont ez mentett meg egy yak9 ionágyujátòl.Beállt a dodò farka alá/ mögé, gondolta talán holttérben van.Kiszedtem a pilòtáját.
A másik yak viszont modszeres rácsapásokkal szétkapta gépem.Sorban szárny, vezérsuk, motor.Végül leestem szegény meg nem kapta meg a killt.Irtam neki hogy ö lött le és szép munka grat...bár nem hiszem higy vigasztalta
medal medal medal

Ők az ai-k. Nem igazi játékosok, csak robotok.

Köszöntem a gyors választ, most már értem... de ott lehetne az AI felirat is

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.