Kollati

Kérdések-válaszok

Jelentem gőzerővel dolgozom rajta :Ds  ha rajtam múlik nem lesz bf109 tier 10 fölött :lol: :lol:

"Egyébként meg kell venni és rosszul kell a gépekkel játszani, ez megjelenik a statisztikába és lejjebb lesz sorolva a gép.  :Ds"

medal medal medal

Miért van kettő XP rendszer a játékban?

Van az egyik, amelyik az adott nemzethez gyűjti az XP-t, ez világos. Ebből tudom fejleszteni az adott nemzet repülőgépeit.

Aztán van a másik, amelyik mellett ott van egy profilkép, és gyorsabban gyűlik ki, mint a nemzetek XP-je. Erre lennék kíváncsi! Mire jó?

medal medal medal

Igazából 4 van.

Van minden személyzetnek.

Van minden repülőnek.

Van minden nemzetnek.

Van egy globális.

Ami a neved mellett van az jelenleg achievementekhez kell, valamint az MM is figyelembe veszi. Remélhetőleg később lesz valami fontosabb haszna ( legalábbis ezt mondták).

medal medal

Ez az első hozzászólásom a játékhoz, pedig egy ideje nyúzom már. Hát annyi volna a kérdésem, hogy mi lett a spitfire MKII-kel? Azért az új patch óta a 7.7-es miért tépi le egy gép szárnyát? Nekem hihetetlennek tűnik. Bár jó érzés volt :Ds  De attól még furcsának találom. Még hogy a 20mm-sekkel letépem, jólvan. De a 7.7-es hogy képes rá, nemtudom: :dntknw:  Szoktam HB-ni, de sokkal többet AB-zek. A fenti is AB-n történt. A MKVIc és MKIX Beufighterem és a MKI és MKII spitem árán leszedtem 11 gépet, a MKII hurricanemet lelőtték, de közben elmentem enni :)s  Tehát ti mit tapasztaltatok?

medal

És az mikor lesz? Mert van még pár száz gép aminek be kéne kerülnie :)

Ha kész leszenek a release treek, a gépeket újra fogják tier szerint sorolni.

Ha ezt most tennék meg nem lenne a németeknek T16-17 felett gépük. Ezért tartják őket ott

A németeknem most sincs játszható gépük T16 felett.. Néha van pár mókus akik bemennek 44-45-ös jetekkel az 50-es Jetek közé, de ők a halálozási arányukat rontják csak...

medal medal medal medal medal

Tegnap este 6 órát repkedtem teszten jetekkel, annyira nem vészes egyébként a dolog.

Me262 (nagyobb magasságban még bugos)

Mig-9

DH Vampire(új fm-el)

elég jól egy teljesítményen vannak.

He-162 egyértelműen jobb, mint a Yak-15 és Yak-17.

Az F-80C, F9F, F86, MiG-15 termászetesen jobbak, mint a jelenlegi német jetek.

Meteorokra egyelőre nem volt még időm.

medal medal

Kollati, neked mint már majdnem tiszteletbeli repülőgépnek, alfa, béta,omega teszternek van olyan gép ami nincs meg? :Ds :Ds

Tegnap este 6 órát repkedtem teszten jetekkel, annyira nem vészes egyébként a dolog.

Me262 (nagyobb magasságban még bugos)

Mig-9

DH Vampire(új fm-el)

elég jól egy teljesítményen vannak.

He-162 egyértelműen jobb, mint a Yak-15 és Yak-17.

Az F-80C, F9F, F86, MiG-15 termászetesen jobbak, mint a jelenlegi német jetek.

Meteorokra egyelőre nem volt még időm.

medal medal medal

És mik a tervek, hogy kompenzálják csóró németeket, hogy tudjanak a Mig-15/F-86 teamekkel versenyezni? "Elfogott" prémium Mig-15? MErt ugye VH utáni német jetekről nem beszélhetünk, ez tény, de egy szinten versenyeztetni őket nem túl fair dolog.

medal medal medal medal medal

Ilyet tudok elképzelni az újgenerációs német jetekre:

http://www.youtube.com/watch?v=He_PWsJqsVY

:Ds :Ds :Ds

És mik a tervek, hogy kompenzálják csóró németeket, hogy tudjanak a Mig-15/F-86 teamekkel versenyezni? "Elfogott" prémium Mig-15? MErt ugye VH utáni német jetekről nem beszélhetünk, ez tény, de egy szinten versenyeztetni őket nem túl fair dolog.

medal medal medal

Ez az üzenet jön ki mindig amikor a HS-129B-2-vel akarok repülni.

Azt értem hogy nincs ammo, venni kell. Hogyan is lehet venni lőszert ?

Szerintem én már vettem, csak nem számolta el a játék.

[attachment=21075:shot 2013.08.09 21.03.19.jpg]

medal medal medal medal

Bemész a menübe ahol a felszereléseket lehet venni és ott a felső sorban vannak a lőszerek. Lehet megvetted rá a 30mm mk103-at és nincs hozzá lőszer.

medal medal

Igen megvettem a 30 mm-est, de még a patch előtt jóval. Csak azt nem értem hogy miért nem tudom megvenni a lőszert.

Ha jól értem, rákattintok a select-re, és ennyi, nem ?

medal medal medal medal

Szerintetek mi magyarázza a szövetséges oldalon rendkívül ritka bombázókat ?

Nem éri meg velük játszani, vagy csak nem népszerűek ? Az utóbb időben láttam pár B-17-est, sőt szerda este bedobott egy Berlinre ahol 4 B-24 és 6-8 B-17 jött össze, de összességében elég ritka látvány...

medal medal medal medal

Igen megvettem a 30 mm-est, de még a patch előtt jóval. Csak azt nem értem hogy miért nem tudom megvenni a lőszert.

Ha jól értem, rákattintok a select-re, és ennyi, nem ?

igen.

ha még nincs olyan lőszered egyáltalán, akkor feljön egy kis ablak és beállathatod egy csúszkán a mennyiséget.

viszont felhívnám a figyelmed (figyelmetek) egy furcsa inkonzisztenciára, vagy nevezhetjük bugnak is.

Il-2-essel már nagyon régóta (1.31-ben) megvolt az összes bomba és a rakéta kombó. a Secondary Weapons lenyíló ablakában mind aktív volt és ki is volt választva a 8*RS-132 rakéta + 4*100kg bomba.

meccset elindítotom és látom, hogy "without load" vagyis nincs semmim. ejj mondom, megint nem jegyzi meg a beállítást, majd most akkor figyelni kell, hogy meccs előtt beállítsam. de nem nyílt le a kis ablak, nem volt mit beállítani.

meccs után ellenőrzöm a modifikációkban és látom, hogy az RS-82 és RS-132 rakátékat még nem fejlesztettem ki, de megvehetem. még egyszer ellenőrzöm a Secondary Weapons lenyíló albalkában, ott vígan figyel az összes összes rakéta/bomba kombó, mind aktív, mindből fel is vagyok pakolva (30/30db) és be is van jelölve a megfelelő.

miután kifizettem a rakéták fejlesztését, a meccsben már tudom használni.

lehetséges, hogy nálad is valami ehhez hasonló bug van?

Szerintetek mi magyarázza a szövetséges oldalon rendkívül ritka bombázókat ?

Nem éri meg velük játszani, vagy csak nem népszerűek ? Az utóbb időben láttam pár B-17-est, sőt szerda este bedobott egy Berlinre ahol 4 B-24 és 6-8 B-17 jött össze, de összességében elég ritka látvány...

csak tippelni tudok. a bombázás drága mulatság lett. ha az alapértelmezett bombaösszeállítást használod, akkor az nem kerül pénzbe. egyes típusoknál ez vagy kevés bombateher, vagy kisméretű bombákat jelent (pl. 50kgosak), ami magasabb szinten nem hatékony.

a komolyabb bombaterhek meg sokba kerülnek. ha egyszer tudod kioldani az összes bombát és tegyük fel, az összes talál, de lelőnek, az nettó veszteség.

ha több kört tudsz menni, de mellédobálod a bombákat, az is lehet nettó veszteség. angol fórumon olvastam, hogy kb 75-80% találati pontosság kell, hogy rentábilis legyen.

még nem ellenőriztem le, szóval ezek csak félinformációk.

Szerintem a fő ok, hogy kevés a bombázó a játékban, hogy egyátalán nincs célpontjuk. Tankot már nem érdemes támadni velük, mert nagyon közel kell dobni, hogy sebezzen, azt meg 3-4k-ról lehetetlen főleg mozgó célra. Meg amúgy is a töketlen gunnerek miatt a bombázó csak célpont, főleg ha az ellennek van 30mm+ fegyvere.

• Upvote 1
medal medal

Szerintem a fő ok, hogy kevés a bombázó a játékban, hogy egyátalán nincs célpontjuk. Tankot már nem érdemes támadni velük, mert nagyon közel kell dobni, hogy sebezzen, azt meg 3-4k-ról lehetetlen főleg mozgó célra. Meg amúgy is a töketlen gunnerek miatt a bombázó csak célpont, főleg ha az ellennek van 30mm+ fegyvere.

és vajon ezen fognak változtatni? vagy a bombázókkal való játék csak egy elméleti lehetőség marad és mindenki vadászgéppel fog játszani?

Fognak, érzik ők is, hogy ez így nem teljesen jó, csak idő kérdése míg megtalálják és bevezetik a megfelelő megoldást.

medal medal

akkor jó, megnyugodtam.

addig inkább a vadászgépeket nyüstölöm, most már kíváncsi vagyok a Messzerekre. jó lenne a f***nak ezen a oldalán is lenni :D

Lehet hogy képzelődök, de 1.33 óta az alap lőszer valahogy jobban működik mint más lőszertípusok. Hiába teszek robbanó lövedéket az ágyúba, vagy légi célokhoz valót a géppuskába nem annyira hatásosak mint a default lőszer. Másnak is feltűnt ez?

nekem nem.

most német gépeket nyüstölöm és a He-112B-0 jobban kaszál, ha a gépágyúkban nyomjelző nélküli heveder van, mintha lenne benne nyomjelző.

Nálam meg rendkívül változó, egyik nap ez működik, másik nap amaz, harmadik nap meg egyik sem :Ds

A stealth ammokban több a hasznos lőszer,mint társaikban,  csak baromi nehéz velük célozni hb-ban(nekem legalábbis)

medal medal medal

A stealth ammokban több a hasznos lőszer,mint társaikban,  csak baromi nehéz velük célozni hb-ban(nekem legalábbis)

géppuskába tölts olyan hevedert, amiben van tracer, gépágyúba csak stealth.

így tudsz célozni is, miközben a gépágyúk hatásfoka maximumon van.

Na majd kipróbálom, csak sajna főleg olyan gépeken repülök, amin vagy csak géppityu, vagy csak gépágyú van....

de majd megnézem a spitbe, bf109-be, fw190-be, meg a p38-ba(ha végre ki lesz nyitva a spec ammo,jah a zeron sincs nyitva...)

géppuskába tölts olyan hevedert, amiben van tracer, gépágyúba csak stealth.

így tudsz célozni is, miközben a gépágyúk hatásfoka maximumon van.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.