Kollati

Kérdések-válaszok

-A te ötleted, az alacsonytámadó/bombázó gépek célpontspecifikus jutalmazása(repcsi legkisebb, földi cél nagyobb jutalom)

Plusz:

- Terveznek tenni valamit a Wulcher-ek ellen? (HB-ban is egyre elterjedtebb szokás, a bázisok tüzérsége pedig még mindig hasznavehetetlen)

- A jövőben lesz lehetőség a tesztrepüléshez pályát választani? (pl. a Hidden base-t szívesen körberepülném nyugisan, ellenfelek nélkül)

repteret ai- k is támadják frb-n.nem is baj legalább nem kell keresgélni öket.ráadásul ha valaki a reptéren pròbálja kiböjtölni a végét az ne lepödjön meg.ha el kell döntenem hogy egy helyben repkedve várom ki üzat fogyaztva hogy odaérjen kockáztatva hogy mire odaér én már kifogyok igy ö kerget haza és lõ ki a reptéren, vagy elémenjek...akkor elémegyek.ebben benne van hogy aa kilö. föleg ha egy Hartmann ül a gépben ès engedem felszál.i akkor az egyetlen örömöm az lesz hogy sportszerü voltam.Nem teszem ezt sürün de Il2 röl pl már ìrtam itt aki a reptéren várakozott.Én azért igyekszem egy kis ammot elrakni hazautra.Mondjuk azt de értem aki 30 perc után lép be a játékba.
Nekem tesztrepülés helyett a gépek elleni gyakorlás hiányzik.Lenne 25 választhatò ai gép( bomber,fighter.attacker vegyesen különbözö tierben) ami ellen gyakorolhatnánk.
ui; sztem ez a reptéren kilövödés olyan mint az arty "probléma".Hányszor szednek ki reptéren 100 esetböl?...
medal medal medal

Nekem tesztrepülés helyett a gépek elleni gyakorlás hiányzik.Lenne 25 választhatò ai gép( bomber,fighter.attacker vegyesen különbözö tierben) ami ellen gyakorolhatnánk.

azon gondolkoztam, hogy egy Custom Battle / Friends-only game beállításokkal mehetünk egymás ellen. csak az a kérdés, hogy a gyakorolandó gép megvan-e valakinek.

másik opció: mi mindannyian az egyik csapatban vagyunk, másik csapatban botok és beállítjuk a gyakorolandó gépeket ellenfélnek.

csak időpontot kell egyeztetni és máris lehet gyakorolni.

Én meg azon agyaltam hogy a gyakorlottabb csókák oktathatnák a légiharcot azoknak akiknek szükségük van rá. Pl. be van állítva egy bot ellenfélnek, és két gép (oktató + oktatott) pedig egymást kísérve harcol vele. Ebben az esetben a TS vagy a belső hangkomm nélkülözhetetlen.

medal medal medal medal

Az ötlet jó, már látom is:

Itt hamarosan (japán)nemzeti repülősiskola nyílik ,oktatónk Hiroyoshi Nishizawa.

Mindenki jól figyeljen mert csak 1x mutatja meg!

Landolás? Az mi?

:Ds :Ds :Ds

De komolyra fordítva a szót, tényleg jó lenne harci körülmények közt egyedük kipróbálni a gépet ,mielőtt megveszed....

medal medal medal

repteret ai- k is támadják frb-n.nem is baj legalább nem kell keresgélni öket.ráadásul ha valaki a reptéren pròbálja kiböjtölni a végét az ne lepödjön meg.ha el kell döntenem hogy egy helyben repkedve várom ki üzat fogyaztva hogy odaérjen kockáztatva hogy mire odaér én már kifogyok igy ö kerget haza és lõ ki a reptéren, vagy elémenjek...akkor elémegyek.ebben benne van hogy aa kilö. föleg ha egy Hartmann ül a gépben ès engedem felszál.i akkor az egyetlen örömöm az lesz hogy sportszerü voltam.Nem teszem ezt sürün de Il2 röl pl már ìrtam itt aki a reptéren várakozott.Én azért igyekszem egy kis ammot elrakni hazautra.Mondjuk azt de értem aki 30 perc után lép be a játékba.
ui; sztem ez a reptéren kilövödés olyan mint az arty "probléma".Hányszor szednek ki reptéren 100 esetböl?...

Mivaa?
Szerintem teljesen félreérted. Ezt nem lehet mérni, hogy teszem azt 100-ból 60-szor kilőnek ha leszállok. Ez jellemzően  olyan pályán fordul elő, ahol az egyik fél reptere közel van a csatatérhez, és ezek mellett gyengén van védve. itt ha meglátják, hogy épp leszállt valaki akkor odamennek és leszedik a reptéren.  Ilyen pálya például az Új-guinea, ahol nevetségesen nagy hátrányból indulnak a japán gépek, a reptéren 2db AAA van, ráadásul főleg Beaufighterek ellen kell repülni, amikbe az orosz mérnökök beépítették a pajzsgenerátort, és az antigravitációs eszközüket.  :crazy:

Nem is gondoltam hogy pontos számot mondj . ;)s  Csak jelezni akartam hogy valszeg a legtöbb haláleseted nem ebből van. (ahogy az artyk miatt panaszkodnak  találatot elbírnak.

medal medal medal

Igazából én 2 nagyon fontos dolgot emelnék ki(és szerintem már ismered/unod azt a sok szart ami miatt képes vagyok sírdogálni :Ds )

-A legtöbb gép FM-je katasztrófa, meg kellene csinálni

-A földi támadások rewardjának újragondolása

Ha csak ezt a 2-őt megoldanák én már boldogabb lennék, és már tudnék mit kezdeni a játékban.Sőt szerintem megint folyamatosan játszanék.....

Ahogy nézem még nagyon sok mindent rendbe kell rakni a játékban. Bár olyan úgysem lesz hogy mindenkinek jó legyen...

medal medal medal

Van egy észrevételem a javítással kapcsolatban.

Tegnap előtt láthattátok is ezt a képet amit felraktam, a Me-110-esem átlőtt farokrészéről.

A furcsa az hogy a javítás után a második köröm felénél a külső nézetben vettem észre hogy a lyuk ott maradt a törzsön. Namost ez csak animációs hiba, vagy a javítás nem terjedt ki rá ? Az irányításban nem vettem észre változást amikor kilyukadt a törzs, talán nem is vette sérülésnek a rendszer ???

[attachment=19018:shot 2013.07.17 16.31.30.jpg]

medal medal medal medal

Jéé nekem is pont így van lefestve az oldalkormány!  :Ds   

Az egyik jelvény egy piros-fehér-zöld karika, ha azt felnagyítod akkor rá tudod tenni a gép oldalkormányára.

Egy technikai kérdés, a piros,fehér,zöldet a farokrészre hogy rakod rá? Én is szeretném :Ds :salute: És eddig nem jöttem rá hogyan lehetne.

Amúgy ez a luk a törzsön ugyan olyan mint a szárnyakon keletkező lukak. Ténylegesen nincs ott, ez csak egy sablonos effekt amivel egyszerűen optikailag is jelzik, hogy a géped azon része sérült. Ahogy megfigyeltem elég egyetlen golyó is hogy az a böhöm luk odaanimálódjon.  8)s

Egy technikai kérdés, a piros,fehér,zöldet a farokrészre hogy rakod rá? Én is szeretném :Ds :salute: És eddig nem jöttem rá hogyan lehetne.

Az olasz légierő jelvénye, aminek a fele van rajta.  :)s

medal medal

Gardar? Pénteken? este fél 10 kor??????

Miért nem runtúrozol? Öregszel? Lassan te leszel az ősz  gangikakun :Ds :Ds :Ds

Azért köszi a segítséget, és Kiccsavo-nak is.

Sajnos holnap reggel tanítani megyek, nem mehetek oda sörszagosan.  :Ds  De holnap este már nem a számítógép előtt leszek! :lol:

medal medal

Pénteken ismét Q&A, van olyan kérdésetek amit szívesen fel tennétek a fejlesztőknek?

látom ezt elnapolták e hét csütörtökre:

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/49124-qa-session-with-the-team-25072013/

This has been postponed till Thursday 25th July, sorry guys, circumstances beyond our control.

pedig már nagyon kíváncsian várom a fejleményeket.

Nekem pl az lenne a kérdésem, hogy mi változott a szőnyegbombázásnál? A tapasztalatok szerint 2 másodperces különbséggel kell kidobni a bombákat, mert az első robbanásnál lagol egyet a szerver, és a maradék 2-3-4-5 bomba hatása elveszik az éterben. 10 bombával egyesével ki lehet szedni 10 tankot, egyben kiszórva az oszlopra meg jó ha 2 megsemmisül.

medal medal medal medal medal

Másik kérdésem az lenne, hogy mi befolyásolja az ai lövészeket a célpont választásnál? Sokszor van olyan, hogy a maxos lövészem az 1,2 km-re levő távolodó gépet lövi, pedig 2 másik gép ül a 6 órámban 300m-re, kiváló célpontot nyújtva, egyben potenciális halálos fenyegetést jelentve.

medal medal medal medal medal

A három kérdés amit megírtam nekik:

Lesz e szerep szerinti jutalom rendszer, mikor bombázó többet kap földi célért vadász meg légiért.

Mikor fog menni már a logbook.

Akarnak e tenni valamit a wulcherek ellen.

A többi kérdés jó része amit feltettetek már korábban meg lett válaszolva, vagy olyan kérdés amire nem fognak válaszolni. Ezeket majd igyekszem én megválaszolni időm és tudásom szerint. Amúgy ha van kis angol tudásotok ti is feltehettek élőben szóban vagy írásban is kérdést. Jó hallgatni az oroszokat, ahogy angolul beszélnek.   :Ds

medal medal

"Akarnak e tenni valamit a wulcherek ellen." ez egyszerű, az ace tudású  AAA-t a repterek közelébe kellene elhelyezni(és természetesen ezt előre ki kell hirdetni a játékosok között).......mondjuk +150%, +200% találati aránnyal... hidd el lecsökkenne...

Genyázni akarsz a földön lévő/leszálló/sérült  gépekkel? szenvedj meg érte.....

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.