Kollati

Kérdések-válaszok

Üdv!

Én azt javasolom, ha nem akarsz csak kizárólag FRB-ni, akkor ne vegyél joy-t, mert sajnos a játék HB-n és Arcade-on szinte játszhatatlan joy-al, nagyon nagy az előnyük az egeres játékosoknak.Nekem saitek x52-m van és muszály volt most abbahagynom a játékot, mert inkább idegesítő volt az elmúlt hetekben, mint szórakoztató.Én is várok valamilyen javításra...

Én azt mondom várjál még 1-2 patchet, hátha kitalálnak valamit a joy-egér problémára.

Természetesen ez az én véleményem, azért olvasd el másokét is :Ds

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy tudtok-e valamit a "Saitek ST290" joystickról? Szeretnék joystickot venni, de hát eléggé le vagyok égve, most dobtam össze új gépet és monitor az elsődleges nem a joystick. Használtan venném ismerőstől, alig használt, dobozban mindennel együtt. Megér 4000 Ft- ot vagy felejtsem el mert nagyon szar joystick?

Légyszi írjátok, hogy erre válaszoltok, mert nem igazán találnám meg a sok post között.

Előre is köszi a válasz(oka)t

medal medal medal

Van joyod ergo van pénzed. Van pénzed nem kell thropy :yes: (ez a dühöngőhöz ). Én is egyre kevesebbet játszom. Remélem kijön a Rome total war 2 hamar és akkor még ennyit se.Majd ha kezdenek a joyal valamit. Szóval kell egy kis mazochizmus a joyhoz.

medal medal medal

Blackbird, amellett ,hogy teljesen együttérzek és eggyetértek veled, légyszives fejtsd ki a joy-os gondolataidat(de ne dühöngősen, csak tényszerűen amit te tapasztaltál) scrugoe-nak, ez a kérdezz felelek és a srác segítséget kért hogyérdemes e joyt vennie, hadd hallja egy másik ember véleményét is... Majd a dühöngőben dühöngünk :Ds

Van joyod ergo van pénzed. Van pénzed nem kell thropy :yes: (ez a dühöngőhöz ). Én is egyre kevesebbet játszom. Remélem kijön a Rome total war 2 hamar és akkor még ennyit se.Majd ha kezdenek a joyal valamit. Szóval kell egy kis mazochizmus a joyhoz.

medal medal medal

1.25 előtt arcadban is játszható volt joyal. Már a HB is nehezen. Persze élvezetes vele repülni ,jobban manőverez mint az egeresek, csak egy ici-pici probléma hogy jóval nehezebb célozni.(főleg ha még fülkéből is játszol).Tény hogy 109esE3 al lefordultam a zerot mert szabadabban mozog mint az egeresek ,akár átesésig is vihetem.De sovány vígasz ha már becélozni meg már nem nagyon tudom. (hányszor kergettem már gépet és egyszerűen nem találtam el)FRB-hez meg már egy joynál több kell felszerelésben.De ettől függetlenül én támogatom hogy próbáld joyal főleg ha olcsón hozzájusz. Legfeljebb átmész egérre amíg nem javítják az irányítást. (az a pár év meg elszáll hamar :Ds ).Én 2500 ért szereztem egy Logi extrem 3D-t és nem bántam meg. Inkább nem játszom annyit, de egérrel nem megyek.Persze ha érdekel az e penis himbálás akkor egér. De meg lehet élni joyyal is. Nem lesz olyan kill arányod de nagyobb az élményfaktor (bár biztos vannak profik akik azzal is jól nyomják,sajna én nem). Ja és arcadba csak egér.Alapkérdésedre:A joyt nem ismerem amit kinéztél de látom Glo már ajánlott eggyet amit  érdemes megnézni neki már van tapasztalata.Én az extremet is tudom javasolni.(alkupiacon szereztem)

medal medal medal

Miért van az EU szerveren ilyen sok orosz játékos? Nem baj, hogy itt vannak, de nem tudok velük kommunikálni, ezért nincs csapat. HB-ben ez hátrány.

medal medal

Wow!

Ma észrevettem valamit, és nagyon pozitív csalódás ért.

Nekem úgy tűnik, hogy sokat fejlesztettek a kill és assist kill rendszerén. Mostanában ha beadok egy gépnek egy-két crit-et és elkezd az anyaföld felé zuhanni, hiába akadnak rá a hiénák, mégis megkapom a killt. Ugyan ez fordítva, ha már egy imbolygó füstölgő -de még élő- gépbe beleeresztek már nem feltétlenül kapom meg a killt. Úgy tűnik bizonyos critical hitek után ha az ténylegesen használhatatlanná tette a gépet, (pl magassági ellövése) akkor az kapja meg a killt aki bevitte a végzetes találatot, és nem az aki utána még lő a zuhanó gépre.

Mások is észrevették ezt? Ha ez tényleg így van, akkor ez egy hatalmas előreugrás, a fejlesztőgárda számára pedig hatalmas taps jár.

Kedves Kollati!
Csak az ügyben érdeklődnék hogy a jövőben a fejlesztők tervezik e hogy esetleg az olaszok kapnak egy teljesen külön fejlesztési fát mint egyedülálló nemzet vagy maradnak a németek "szárnyai" alatt.
A másik kérdésem pedig hogy a franciák helyet kapnak e majd valamikor a játékban?
Utána néztem és elég sok értelmes gépe volt ennek a két nemzetnek és könnyű szerrel összeszedhetnének annyit mint pl amennyi a japánoknál van.
Válaszodat előre is köszönöm.
Kazu

csak pár példa: Breguet 693,F.K 58,Morane D3801

Breguet_693.gif

Koolhaven_FK.58.jpgF
192_20_b1.jpg

Mind az olasz mind a francia fa tervben van, konkért időpont nincs, valószínűleg azután fognak bekerülni, hogy a most bentélvő 5 nemzet release treeje elkészült.

• Upvote 1
medal medal

Kollati,

nem lehetne különválasztani a robotpilótát a bombázóirányzék és a toronylövész tekintetében ? Arra gondolok, hogy amíg a toronylövésznél nagyon jó szolgálatot tesz, addig a bombázóirányzék használata közben állandóan egyenesbe akarja vinni a gépet, megnehezítve a pilóta dolgát, és szinte lehetetlenné téve a célzást.

medal medal medal medal

De majd Kollati külön választja neked, majd cigi szünetet tart aztán beírja a földi egységeket a játékba, ezután ismét rágyújt elterel egy föld felé száguldó üstököst majd miután végez beír pár hajót is a játékba miközben afgán népdalokat énekelget... Végülis erre van a moderátor  :yes:

Kedves Diumdisum,

1.Remélem Te is láttad ezt :"Kollati," 

ez azt jelenti hogy ŐT kérdeztem. Mint moderátor, Ő a fejlesztők képviselője, a kérdések, javaslatok továbbítója.

2.Mivel Te nem vagy Kollati (remélem), szerintem nem Te osztod be Kollati és a játék fejlesztőinek idejét.

3. Bal lábbal keltél ma hogy így adod elő ?

medal medal medal medal

Továbbítva a javaslat a fejlesztőknek.  :good:

Végülis nem is lenne akkora hülyeség afgán népdalokat énekelni.

medal medal

ó ne vedd magadra internátus, csak az állandó sírásod egy kicsit már kislányossá tesz. :)

Ó nem vettem magamra csak elmondom a véleményemet. Tudod ez egy fejlesztés alatt lévő játék. :)

A sírásról meg annyit hogy az utolsó hozzászólásod sokkal inkább sírás mint az én kérdéseim, javaslatom, tapasztalatmegosztásaim. Nem megyek bele jobban a témába.

medal medal medal medal

Most hogy mondod :Ds

Nem fogom az agyoncsócsált dolgokat felhozni, csak 1-2 egyéb kérdés:

-A gépek javítási árai, és a reward rendszeren lesz-e még változtatás.

-A te ötleted, az alacsonytámadó/bombázó gépek célpontspecifikus jutalmazása(repcsi legkisebb, földi cél nagyobb jutalom)

-A gunnerek kiképzési szint szerinti találati arányok beállítása, mert így nincs értelme képezni őket, így sem úgy sem érnek túl sokat.

-FRB-n esetleg a közel jövőben lesz e több nemzet, mert ez a mostani kettő elég karcsú.

-A joy-egér szétválasztásra rá se kérdezz :Ds  mert láthatóan nem prioritás.

szerintem ennyi, ha gatyába ráznák a bombázó/alacsonytámadó gépeket, és meg is érné sokkal többet játszanék....és lehet ,hogy nem én vagyok az egyetlen.

Pénteken ismét Q&A, van olyan kérdésetek amit szívesen fel tennétek a fejlesztőknek?

medal medal medal

igen.

• mikor lesz naprakész Logbook? és egyáltalán: most miért nem az?
  • mikor lesznek a 2. vh-ra oly jellemző, masszív, megsemmisítendő földi célpontok a játékban, mint vonat, pályaudvar, gyár?

- Szeptember, vagy November a tankok megjelenése? PS4-el egyszerre?

- Először hány nemzet lesz? Csak orosz és német? Esetleg japán?

medal medal

- Hogy áll a War Thunder Android verziója ?

- Tervezik-e a (pl. német gépekre oly jellemző) + fegyvergondolák bevezetését ?

- Tervezik-e a játék géptípusainak legtöbbet használt alváltozatainak megjelentetését ?

(Pl. a Ju-88, Bf-110 típusoknak több olyan változata volt ami nagyon jellegzetes volt a háborúban, pl. csatarepülő és éjszakai vadász változatok, stb.)

- Lesz-e lehetőség moddolni/addonolni a játékot ?

- Terveznek-e több skint, főleg a "kisebb" országoknak ?

• Upvote 1
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.