Kollati

Kérdések-válaszok

4,715 posts in this topic

21 minutes ago, IGLA_HUN said:

Esetleg azt lehetne talán megtenni, hogy csomagban rakják be a prém gépeket, és így lenne mindnek ellenpárja. Pl: sokat bíró csatarepülő (teszem azt valami prém Sturmovik, mondjuk IL-2T vagy mit tudom én) ellen egy nehézfegyverzetű vadász (Me-210Ca, csak, hogy haza is beszéljek egy pöppet :D) az ellen valami egymotoros BnZ gép, és így tovább. Ki-ki megvenné a saját játékstílusának megfelelőt, de nem lenne vele túlzottan OP, mivel mindig lenne olyan gép, ami lazán le bírná söpörni az égről. Mondjuk ennek az elképzelésnek is megvannak a maga veszélyei...

Egyrészt nincs olyan gép a játékban, amit ne lehetne kilőni, így mindnek van ellenpárja. Másrészt a vegyes csomagok nem lennének túl népszerűek. Ha te egy erős BnZ gépet akarsz venni, nem szívesen fogsz plusz pénzt kidobni érte, csak mert mellé van csomagolva 2-3 olyan gép, amit még bottal sem piszkálnál.

0

3 hours ago, Lord_KROK said:

Arról ne is beszéljünk, hogy megveszem az OP gépet, kihozok vele 10-et, utána vissza akarom adni, akkor jogos-e, hogy teljes árat akarok érte? Elvégre kihoztam vele 10 gépet, meg sok-sok órát gondtalanul játszottam vele ... 

Természetesen én nem ara gondoltam, hogy csak gondolok egyet és "visszaadom". Csak ha a fejlesztő megpiszkálja egy kicsit. 

Az ár problémát meg nem értem...  Ha 20 euró volt, akkor küldjön 20 eurót, ha 2500 GE akkor meg 2500 GE-t... 

De a legkorrektebb az lenne, ha olyan prém gépeket rakna be, amik nem igényelnek utólagos hangolást. (mikor már x db-ot eladtak belőle)

Én biztos vagyok benne, hogy pld az IS6-ot, a T29-et is fogják még "balanszolni". Csak még eladnak egypárat. De addigra már meglesz a váltótársuk. 

De lehet, hogy csak én látom túl sötéten a helyzetet.

0

Már nem azért, de kb minden prém tank használható. Ott a M46 Tiger.... Sok ember sírt hogy használhatatlan Heat-fs nélkül... Pedig nem igaz... Én mentem vele jó pár kört mikor még nem volt hozzá Heat-fs, és kiváló tank volt... De sok ember szerinte használhatatlan.... A másik meg az hogy nem lehet berakni egy tankot úgy hogy ne legyen változtatva, hísz mikor megjelenik egy tank, azt kevesen tudják tesztelni, főleg a prémet. Na most mikor élesbe is bekerül, és már több embernek is megvan akkor derülnek ki, hogy kicsit túl erősre sikerült(és megjegyezném, kb minden prém, nem prém tankra ezt lehet elmondani megjelenésükkor.) 

0

12 minutes ago, KjisszHUN said:

Már nem azért, de kb minden prém tank használható. Ott a M46 Tiger.... Sok ember sírt hogy használhatatlan Heat-fs nélkül... Pedig nem igaz... Én mentem vele jó pár kört mikor még nem volt hozzá Heat-fs, és kiváló tank volt... De sok ember szerinte használhatatlan.... A másik meg az hogy nem lehet berakni egy tankot úgy hogy ne legyen változtatva, hísz mikor megjelenik egy tank, azt kevesen tudják tesztelni, főleg a prémet. Na most mikor élesbe is bekerül, és már több embernek is megvan akkor derülnek ki, hogy kicsit túl erősre sikerült(és megjegyezném, kb minden prém, nem prém tankra ezt lehet elmondani megjelenésükkor.) 

Ezért kéne valami olyasmi teszt szeró mint a wot-nál, akkor többen kipróbálhatnák az új cuccokat...

0

6 minutes ago, air_fighter_hu said:

Ezért kéne valami olyasmi teszt szeró mint a wot-nál, akkor többen kipróbálhatnák az új cuccokat...

Igen olyan kéne, hogy mindent le tesztelhetsz. Kapsz x mennyiségű aranyat, és meg veszel mindent, és le teszteled. De sajnos nem így van. Annyi van hogy ha van aranyad, és azt a teszt szerveren költöd el, azt vissza kapod. 

0

Just now, KjisszHUN said:

Igen olyan kéne, hogy mindent le tesztelhetsz. Kapsz x mennyiségű aranyat, és meg veszel mindent, és le teszteled. De sajnos nem így van. Annyi van hogy ha van aranyad, és azt a teszt szerveren költöd el, azt vissza kapod. 

Akár , vagy minden jármű megvan fullos-an (akár crew is) és lehetne őket tesztelni  2-3 napig nem csak pár órán át aminek fele azzal megy el hogy rájövök hogy van teszt szeró és frissítgethetem.

0

Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. Nem hiszem, hogy egy prém jármű is játszhatatlan lett volna az utólagos változtatástól. Sőt, általában igazságos a változtatás.

Nekem nem ezzel van bajom. Hanem azzal az üzletpolitikával, hogy egy kicsit alábecsüljük, eladjuk, majd optimizáljuk... 

0

10 minutes ago, Kulcsos12 said:

És akkor mindenki a teszt szerveren játszana, mert ott mindent megkap ingyen. :facepalm:

Igen 2-3 napig.. de legalább kiderülne melyik bekerülő járműhöz kell hozzá nyúlni mielőtt ki megy éles szerverre, nem?

0

3 hours ago, Kulcsos12 said:

Egyrészt nincs olyan gép a játékban, amit ne lehetne kilőni, így mindnek van ellenpárja. Másrészt a vegyes csomagok nem lennének túl népszerűek. Ha te egy erős BnZ gépet akarsz venni, nem szívesen fogsz plusz pénzt kidobni érte, csak mert mellé van csomagolva 2-3 olyan gép, amit még bottal sem piszkálnál.

Félreértettél. Nem azt mondtam, hogy mindet meg kéne venned, hanem azt, hogy csapatosan tegyék be a prém gépeket (teszem azt vagy 3-4-5 gép kerüljön be egyszerre, ami közül mindegyik jó legalább egy, vele egy időben bekerülő másik ellen), és választhatnál, hogy melyiket veszed meg (kellő dohány és érdeklődés esetén természetesen az összeset).

0

40 minutes ago, KjisszHUN said:

Holnap majd megkérdezem a zöldségesben, hogy végigkósolhatok-e mindent, mielőtt megveszek valamit. Jól lakok, majd nem veszek semmit. De lehet megpróbálkozok majd a Tescoban egy csomag rágóval is, ha nem ízlik, kiköpöm és visszacsomagolom nekik, hátha nem haragszanak meg érte. :)

Kicsit pontosabban: a tesztszerveren elköltött ezüst, arany, megvett jármű, akármi a tesztszerveren is marad. Mintha lemásolnál egy dokumentumfájlt egy pendrivera, majd a pendriveon lévő verziót módosítanád. Ettől még az eredeti nem változik. Ezt azért írtam le, mert félreérthetően írtad, ugyanis nem kapsz vissza semmit, mert lényegében semmit nem is költöttél el.

1 hour ago, KjisszHUN said:

Az M46 változtatására azért került sor, mert a korábbi HEAT lőszere hibásan volt olyan, amilyen.

0

1 hour ago, Gelesztaa said:

Holnap majd megkérdezem a zöldségesben, hogy végigkósolhatok-e mindent, mielőtt megveszek valamit. Jól lakok, majd nem veszek semmit. De lehet megpróbálkozok majd a Tescoban egy csomag rágóval is, ha nem ízlik, kiköpöm és visszacsomagolom nekik, hátha nem haragszanak meg érte. :)

Szép történet Gelesztaa, akkor majd szólj a WG-nek hogy ne alkalmazzák ezt a módot. Mert a WoT-ban így van a teszt szeró... 

0

12 minutes ago, KjisszHUN said:

Szép történet Gelesztaa, akkor majd szólj a WG-nek hogy ne alkalmazzák ezt a módot. Mert a WoT-ban így van a teszt szeró... 

Ami egy másik játék... A StarCraftban meg van Siege Mode-ja a tankoknak. Akkor most szóljunk a Blizzardnak, hogy vegyék ki azt a képességet, mert a WT-ben egy tanknak sincs olyanja? :crazy:

0

2 minutes ago, Kulcsos12 said:

Ami egy másik játék... A StarCraftban meg van Siege Mode-ja a tankoknak. Akkor most szóljunk a Blizzardnak, hogy vegyék ki azt a képességet, mert a WT-ben egy tanknak sincs olyanja? :crazy:

És ott még a Carrier sem olyan, mint itt...:017:

0

19 hours ago, KjisszHUN said:

És szerinted a tesztszerveren tudnál olyan tapasztalatokat szerezni, olyan körülményeket és szituációkat teremteni, illetve átélni, mint amilyen a véletlenszerű éles csaták mindegyikében rendszeresen előfordul?

Szerintem nem. Aztán még az lenne a szép, ha kitalálná valaki, hogy márpedig ez a taliga a tesztszerveren jobban üzemelt, biztos direkt jobbat mutattak be, hogy aztán mindenkivel kicsesszenek egy rejtett nerfeléssel. 

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.