Jump to content

Zestawy Premium 'Oręż Bohaterów'

[hr]

Piloci oraz Czołgiści, 

Zapewne doskonale zaznajomiliście się przez ostatnie tygodnie z naszą serią artykułów "Oręż Bohaterów", w których prezentowaliśmy Wam niepowtarzalne maszyny. Wraz z wejściem najnowszej aktualizacji, w naszym wirtualnym sklepie pojawiły się zestawy premium, które sprawią, że każdy z Was będzie mógł zdobyć unikatowe pojazdy oraz samolotu i poczuć się jak prawdziwy as myśliwski lub pancerny. 

Jedynie do 15 maja będziecie mogli zakupić poniższe zestawy z 25% zniżką. 

[hr]

1. Spitfire Mk IXc Plagisa

[hr]

2. Spitfire FR Mk XIVe Prendergasta

• Spitfire FR Mk XIVe (Wielka Brytania, IV Era)
  • Konto premium na 15 dni

[hr]

3. Ła-7 Dołguszyna

[hr]

4. Jak-9M Gołowaczewa

[hr]

5. P-47M-1-RE Brzydkie Kaczątko

• P-47M-1-RE Thunderbolt Bostwicka. (USA, IV Era)

[hr]

6. P-51D Daddy's Girl (Córeczka Tatusia)

[hr]

7. T-34-85E, 1945 z ekranami 

[hr]

8. IS-2 “Zemsta za brata”

[hr]

9. M18 "Black Cat"(Czarny Kot)

[hr]

10. М5А1 ( 5 Kanadyjska Dywizja Pancerna)

• М5А1 5-ej Kanadyjskiej Dywizji Pancernej (USA, II Era)

[hr]

"Pancerni Herosi"

[hr]

"Skrzydła Zwycięstwa"

[hr]

Dzięki maszynom premium zdobędziesz więcej Punktów Badań i Srebrnych Lwów w każdej bitwie. Ich ogromną zaletą jest również fakt, że w momencie zakupu posiada wszystkie dostępne modyfikacje i można ją naprawić za darmo 30, a nie tylko 10 razy.

Posiadając konto premium (jego zakup jest możliwy z pozycji gry, korzystając ze Złotych Orłów) będziesz zdobywać dwa razy więcej Punktów Badań oraz Srebrnych Lwów, wraz z pojazdem lub samolotem premium staje się idealnym połączeniem do szybkiego odkrywania kolejnych maszyn.

[hr]

• Upvote 1
medal medal medal

Fajne maszynki ale drogie, ten p47 z nowym silnikiem kusi. Już widzę wymagania na niego podczas eventu :<

Nie kupuj, z obecnym modelem lotu jest gorszy od P-47D-25, najlepiej poczekaj aż do wprowadzą nowy modelu lotu.

Aktualnie tak to wygląda, P-47D-25 wyciąga 550 km/h przy glebie zaś P-47M-1 "aż" 506 km/h.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

Dodatkowo nazwa "Brzydkie kaczątko" zobowiązuje - to malowanie jest jednym z najgorszych w grze.

• Upvote 1
medal medal

Nie kupuj, z obecnym modelem lotu jest gorszy od P-47D-25, najlepiej poczekaj aż do wprowadzą nowy modelu lotu.

Aktualnie tak to wygląda, P-47D-25 wyciąga 550 km/h przy glebie zaś P-47M-1 "aż" 536 km/h.

Nawet mi przez myśl nie przeszło by to kupować, może w evencie zagarnę chociaż wątpię. Tak przed chwilą testowałem i rzeczywiście dużej różnicy w prędkości narazie nie ma (nawet jest wolniejszy hah). A według statów to najszybszy piston w grze? hmm no dziwne 

Edited by daninho
medal medal medal

Nawet mi przez myśl nie przeszło by to kupować, może w evencie zagarnę chociaż wątpię. Tak przed chwilą testowałem i rzeczywiście dużej różnicy w prędkości narazie nie ma (nawet jest wolniejszy hah). A według statów to najszybszy piston w grze? hmm no dziwne 

Tych maszyn nie wystawią jako nagrody za event, jeśli o to ci chodzi.

One będą do zdobycia/kupienia tylko przez 2 tygodnie, czy po prostu po 2 tygodniach cena wzrośnie, ale nadal będzie można je kupić?

Jeżeli dobrze rozumiem to do 15 maja jest obniżka 25% potem cena wzrośnie ale będzie można je nadal kupić

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Tylko na polskiej stronie pakiety "Pancerni Herosi" i "Skrzydła Zwycięstwa" mają dodane po 2000GE. To jakaś podpucha jest? Bo nie wierzę, żeby Polacy mieli jakieś specjalne preferencje. ;)s

Bajtek5 (Posted )

Nastąpiła zmiana zawartości paczek, teraz opis powinien być poprawny.
medal medal medal medal medal medal medal

pytanko, staty które są pokazane na tych maszynkach premium to staty stockowej wersji?  Pytam bo przymierzam się do Spita Mk XIVe i mi wychodzi, że jak zostaną odblokowane wszystkie moduły to te cacko będzie mieć niesamowite osiągi

medal medal medal medal

To staty ulepszonej maszyny. Zresztą samoloty premium od razu mają wszystkie ulepszenia, więc innej opcji nie ma.

jesteś pewien? Dajmy na to przykład Mustanga Mk1a premium samolotu ma identyczne staty tej samej maszyny w USA jako Mustanga P-51 w wersji stockowej... i tak wiem, że po kupieniu od razu będą wykupione moduły ale przed zakupem czy na pewno pokazuje staty z odblokowanymi modułami?

Edited by EvilMan220v
medal medal medal medal

jesteś pewien? Dajmy na to przykład Mustanga Mk1a premium samolotu ma identyczne staty tej samej maszyny w USA jako Mustanga P-51 w wersji stockowej... i tak wiem, że po kupieniu od razu będą wykupione moduły ale przed zakupem czy na pewno pokazuje staty z odblokowanymi modułami?

Tak na pewno mówię to w oparciu o własny garaż premium.

medal medal medal

no to coś źle patrzyłeś... zaryzykowałem i kupiłem sobie tego spita ze ściętymi skrzydłami i ma lepsze staty niż przed zakupem...

http://zapodaj.net/5d48c57e56763.jpg.html

a spit wypaśny :) z tymi skrzydłami ma niezły roll rate :)

Możliwe, bo ostatni samolot premium kupowałem 2 lata temu. 

Jednak nie ma się co opierać na tych suchych statach bo jak wiadomo, czasami potrafią być lekko przesadzone, a w rzeczywistości gra się tym inaczej :)

medal medal medal

One będą do zdobycia/kupienia tylko przez 2 tygodnie, czy po prostu po 2 tygodniach cena wzrośnie, ale nadal będzie można je kupić?

Spoko, nałapią $$$ na wallet warriorach, to za pół roku będą za 200 fragów do zdobycia. A za kolejne pół to starczy wygrać 20 bitew...

80-100zł za te P-A-C-K-I? Dziękuję, postoję.

Edited by BeZi
medal medal medal medal

Zależy na ile cenisz sobie swój wolny czas i prawdziwą radość z gry.

Ja od miesiąca tłukę eventy żeby wygrać ruskiego spita i coraz bardziej dochodzę do wniosku, że chyba wolałbym go kupić i grać tylko dla przyjemności.

• Upvote 4

W ogóle to trzeba mieć Spita (czy jakąkolwiek inną maszynę premium, która ma swojego odpowiednika) w innym drzewku, by grać dla przyjemności?

Edited by robert3579
  • Upvote 1
medal medal

W ogóle to trzeba mieć Spita (czy jakąkolwiek inną maszynę premium, która ma swojego odpowiednika) w innym drzewku, by grać dla przyjemności?

Wiadomo że przyjemniej się gra premium odpowiednikiem. Raz że może woleć Komuchów, a dwa że jak patrzysz na zarobki to jednak są one dużo przyjemniejsze niż w maszynach non premium.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...