Hungaromaus

Thrustmaster T-flight Hotas X joystick

Thrustmaster T-Flight Hotas X tulajok figyelem !

A joyom gázkarja gyári hibás volt, az 5-ös gomb befejezte a működését. Mivel a garancia már lejárt, így magam kezdtem felderíteni a hiba okát.

Szétszedés után kiderült hogy a gomb paneljét tartó csavar foglalata letört a gázkar belső faláról, ezért a gomb beesett anélkül hogy az érintkezőjét nyomhatta volna. A (zöld színű) panelt ugyan elérte, de a rögzítés hiánya miatt eltolta azt az érintkező kapcsolása nélkül.

Megpróbáltam igen vékony kábelkötegelővel odahúzni a panelt a falhoz, de a kötegelő feje sajnos nem fért el a paneltől. Ezért egy tejgumit fűztem be a panel mögé csipesszel, majd elvágtam és megfeszítettem, ezután pedig jól megcsomóztam. Ez már két hete volt, azóta faszán működik.

Kérésre küldök képeket a javításról.

;)s

[attachment=136176:IMG_20150331_144349.jpg]

Edited by Hungaromaus
medal medal medal medal

Guest

Köszönöm a tippet!

Nekem még rendben működik, bár utaztam vele kb. 400-500 km-t.

Nagyon jó botkormány!

:salute:

Igen, tényleg az.

Egy bajom van vele, a gázkart egy kissé precízebben is összerakhatták volna, mert kissé nagy a holtjátéka. Ettől függetlenül az is nagyon korrekt ennyi pénzért.

Ami még böki a csőrömet az nem más mint a WEP használatakor a holtjáték, hogy játszani kell a 100% gáz és a WEP bekapcsolása között, mert nem tudtam belőni azt hogy a WEP gombhoz legyen kötve. Ez főleg SIM módban genya dolog, mert ott szinte csak a motor(ok) hangjára hagyatkozhat az ember.

Szerk. :

Csinálhatnának valamit ezzel a fórum szövegtördeléssel mert engem marhára idegesít, olyan mintha nyelvtanból bukottak írkálnának egymásnak...

Edited by Hungaromaus
medal medal medal medal

Guest

(...)

Ami még böki a csőrömet az nem más mint a WEP használatakor a holtjáték, hogy játszani kell a 100% gáz és a WEP bekapcsolása között, mert nem tudtam belőni azt hogy a WEP gombhoz legyen kötve. Ez főleg SIM módban genya dolog, mert ott szinte csak a motor(ok) hangjára hagyatkozhat az ember.

(...)

Erre nagyszerű megoldás a repülőgépek műszerfala!

Sajnos nem tudom a műszer nevét, de keresd meg azt, amelyik az ATA-t méri. Ez gépfüggő, de 1,4 vagy 1,6 ATA fölött már WEP üzemmód található német gépeken.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.