Sign in to follow this  
Guest

Legyetek üdvözölve a magyar fórumban!

Guest

Kedves magyarul beszélő és író War Thunder játékosok!

Sok szeretettel köszöntelek benneteket a War Thunder magyar csapata nevében is! A játékban tessék odafigyelni a csapattársra és az ellenfélre is egyaránt. Nem szeretjük káromkodókat és az egyéb politikai bélyeggel más tisztességes játékosokat illetőket. Ezt kéretik mellőzni!

Ezen kívül mindent szabad, ami az értelmes, emberi játék határain belül van.

Aki többre kíváncsi, az olvassa el a fórumszabályzatot, amely megtalálható angol nyelven, a fejlécben War Thunder Rules menü alatt, de magyarra fordítva itt is olvasható a Magyar Fórumban.

Jómagamról annyit mondanék, hogy új játékosnak látszok, de valójában legalább két és fél éve játszok a játékkal. Hol valami Keresztes néven, hol valami íjat kezében tartó csillagjegyről elnevezett harcos néven.

Mostantól ezeken a néven nem leszek megtalálható és nem lesz több névváltoztatás a részemről.

Szívesen játszok bárkivel, bármilyen nemzettel, de nekem a kedvenceim közé tartozik az angol, a német és a japán. Harckocsit, repülőgépet egyaránt játszok, így ez sem okoz gondot.

A betérő játékosoknak kívánok kellemes időtöltést, jó szórakozást!

:)s

Üdvözlettel:

Hunyadi4

.

UI.: Remélem a moderátorok, és játékfelügyelők nem haragszanak, ha most egy kicsit elvettem a munkájukat.

De becsület szavamra mondom: Többe ilyet nem teszek! 

:salute: 

javítás az ötödik bekezdésben: "nem" kimaradt  :crazy:

Edited by Guest

Guest

Amúgy a nevemet ebből a meséből vettem:

https://www.youtube.com/watch?v=lgAaqqes8Zo

Hogy én 2-3 éves koromban mennyit néztem ez a mesét! hmmmm....  :)s

Nem most volt az a 26 éve.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.