Jump to content

Sposób na Jety ?

Jako że pewni geniusze dali N1K taki wysoki BR że spotyka jety(tak samo jak jego zmutowany braciszek J7W1) to potrzebuje sposobu walki przeciwko nim.

O ile P-80 można zmusić do F2F i jest duża szansa że się przeżyje, o tyle już z Meteorami to samobójstwo.

P.S. mówię to o trybie RB

Edited by Ahmed1109
  • Upvote 1
medal medal

Hmm ciężka sprawa  8)s  wielkiego pola manewru nie masz, możesz wykorzystać to że jesteś zwrotniejszy od jeta i czekać na jego atak zrobić break'a i spróbować ostrzelać mu ogon ale zazwyczaj masz na to raptem parę sekund zanim ci ucieknie. Kolejnym sposobem jest latanie wysoko szukanie jeta zajętego walką przy ziemi i atak na niego z dużej wysokość, tobie dzięki pułapowi udaje się uzyskać dużą prędkość a jet zajęty walką przeważnie ją wytraca więc przez krótki czas masz nad nim przewagę. 

medal medal medal medal

Akurat to pierwsze ze stockową amunicją w działkach jest bardzo utrudnione, bo żeby wyrządzić szkody to trzeba przynajmniej poniżej 500 metrów

medal medal

Można celnie ale nie zawsze to daje radę. 

Przed chwilą odkryłem fajny patent:

Gdy odrzutowiec jest na czymś skupiony albo wiadomo że będzie lecieć w danym kierunku i nie zrobi jakiego manewru to wystarczy(będą wyżej od niego) zacząć nurkować na niego w momencie gdy jest za nami, w sensie zacząć nurkować tak by pojawić się bardzo blisko niego ale nie mieć go jeszcze na celowniku i odrzutowiec swoją prędkością sprawi że na kilka sekund będzie idealnym celem.

Właśnie w taki sposób udało mi si ustrzelić B57 gdy szarżował na ostatni lotniskowiec...

medal medal

jety są przereklamowane, co nie zmienia faktu że musisz czekać na ich błąd, aż wypalą się z energii

najlepiej być wyżej i złapać odrzutowiec w nawrocie albo szczytowym momencie zoom climbu/świecy, kiedy wrogi samolot ma bardzo małą prędkość - wtedy jest prostym celem - łap i karć tych, którzy wdają się w walki kołowe, próbuj wciągać ich w jakieś manewry zmuszając do korzystania z hamulca i redukowania ciągu, zachowuj uwagę sytuacyjną, bo jesteś na tyle bardziej manewrowny, że unikniesz każdego ataku

medal medal medal

Najśmieszniejsze jest to że najczęściej ginę z ręki tłokowców a nie jetów, bo puki co zestrzeliły mnie tylko 2 razy (Meteor a potem Vampir), a 6 pozostałych to albo obrona AAA albo inny myśliwiec.

Z manewrami jest gorzej bo zazwyczaj jak chce ich do tego zmusić to uciekają

Edited by Ahmed1109
medal medal

Mój sposób na jety (nie w N1K):

Na czołówe...

Gram 163, 262 przeciwko dżetom to zawsze na czołówe. Zawsze wygrywam bo 30mm robią sieke.

A innymi np F8F. Climbujesz i czekasz na Metełory. Na wysokości sa słabe.

medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...