Jump to content

Nem akarok nagyon kritikus lenni, de az leszek, a te érdekedben. :)

Ami nagyon-nagyon szemet szúr (fület), az a magyartalanság. A Mustang az Mustang, és nem Mustáng, magyarul musztáng a megfelelője, de illik az eredeti nevén említeni a repülőket. Picit nehéz megszokni a magyar szavakat; loop-hurok, fejleszd ki az ammo beltet, a Spitfire climb-ol és társai. (A climb angol szót klájm-nak, "b" nélkül ejtjük.) Nincsen baj vele, mert érthető annak, aki beszéli az angolt és hozzá van szokva az egészhez, de hamarosan (talán 1.51-ben) a játékban lesz a magyar nyelv, így az új és esetleg angolul nem beszélő, fiatal játékosok nem fogják érteni.

A videóról röviden:

Ha már visszajátszást veszel fel, akkor nézd vissza sokszor, szánj rá időt és szépen írd le magadnak kis papírlapra vagy akár gépen jegyzettömbe, tök mindegy, magát a kommentárt, így nem lesznek benne üresjáratok és bután megfogalmazott dolgok. :)

Amit hiányolok az egészből, az az, hogy nem tértél ki az ellenfeleitekre. Erre természetesen nem pont Hokkaido lenne a megfelelő példa, hanem valami normális meccs, pl. japánok vagy németek ellen... de, ha már Fakkidóra kerültetek, akkor elmondhattad volna, hogy mire vigyázunk, ha egy Typhoon az ellenfelünk, miben jobbak a Griffon Spitek (mindenben), miben gyengébb a Spit Mk.V, hogy rázod le, ha rádtapad (mert le lehet), satöbbi, satöbbi, és itt természetesen nem arra gondolok, hogy nem állunk le velük fordulózni, hanem a velősebb témákra.

Ha nem Hokkaido csodálatos világában szeretnétek repülni, akkor valamelyik squad társad válasszon brit repülőt, így tuti németek/oroszok/japánok ellen fogtok menni és máris realisztikusabb képet tudtok adni a nézőknek.

Egyébként többnyire rosszul kivitelezett lövészetet, támadásokat és manővereket láttunk (főként 5:25-nél, szerencséd volt, hogy életben maradtál  :)s ), oké, ezért nem okollak, velem is, mással is előfordul és NEM KÖTELEZŐ csak olyan meccseket bemutatni, amin minden összejön és sikerül.

5:55-nél majdnem szó szerint függőlegesen mész rá arra a Mossiera és azt mondod, hogy egy tökéletes esély arra, hogy killt szerezz. Ne, ezt ne tanítsd senkinek, főleg ne az amcsi játékosoknak, mert következő BR beállításnál 3.0-ra kerül mind a négy P-51-es.  :crazy:

Ez a lehető legrosszabb támadási pozíció, azaz még csak annak se hívnám.

Koszonom a reszletes es epito jellegu kritikat, a magyartalansaggal tisztaban vagyok, ha picit visszaolvasol akkor lathatod az okat is, ha nem, akkor leirom megint, hogy jo ideje angol nyelvu teruleten elek, szoval kopik a magyar tudasom erosen, itteni nyelvjarasban a climb-ban peldaul elhangzik a "b" is a szo vegen. :)
A "mustáng" pedig egy szandekos es eroltetett viccnek volt szanva. ;)
A replay es a hozza fuzodo kommentar osszeszedettsegevel, illetve inkabb annak hianyaval egyetertek, bar jegyzeteket irtam, azokat inkabb a P-51-hez tartozo legfontosabb tippekben merultek ki, kommentar szinten szeretek improzni, meg bakizni, aztan kesobb esetleg javitani, gondolom ezeket az apro snitteket te se vetted eszre a hangsavon. 
A fuggoleges dive-rol annyit, hogy azert csinalom, mert hatekonynak talalom, ha eppen nincs rajtam senki, es erzem annyira mar a foldtol valo tavolsagot, hogy nem csinalok magambol palacsintat, illetve az esetek 99%-ban kihuzom a gepet is belole, mielott meg szetszakadna a gep a sebessegtol. :)

Ettol fuggetlenul tenyleg koszonom, a legkozelebbi replay elemzesben mindenkeppen tobb idot fogok szentelni a tenyleges elemzesre, csak tul sok felolvasott szoveges videot lattam mar ahhoz, hogy fobiam legyen toluk, a legtobb marha monoton, ezert probalok inkabb spontanabb maradni.

edit: Illetve probaltam a P-51-re es annak a kepessegeire osszpontositani, mintsem az ellenfelekre, nem akartam feleslegesen nyujtani a kommentart, es ezzel a video hosszat, de az uresjarat jogos, erre is jobban odafigyelek legkozelebb, koszi!

Edited by V4mpir3

Koszonom a reszletes es epito jellegu kritikat, a magyartalansaggal tisztaban vagyok, ha picit visszaolvasol akkor lathatod az okat is, ha nem, akkor leirom megint, hogy jo ideje angol nyelvu teruleten elek, szoval kopik a magyar tudasom erosen, itteni nyelvjarasban a climb-ban peldaul elhangzik a "b" is a szo vegen. :)
A "mustáng" pedig egy szandekos es eroltetett viccnek volt szanva. ;)
A replay es a hozza fuzodo kommentar osszeszedettsegevel, illetve inkabb annak hianyaval egyetertek, bar jegyzeteket irtam, azokat inkabb a P-51-hez tartozo legfontosabb tippekben merultek ki, kommentar szinten szeretek improzni, meg bakizni, aztan kesobb esetleg javitani, gondolom ezeket az apro snitteket te se vetted eszre a hangsavon. 
A fuggoleges dive-rol annyit, hogy azert csinalom, mert hatekonynak talalom, ha eppen nincs rajtam senki, es erzem annyira mar a foldtol valo tavolsagot, hogy nem csinalok magambol palacsintat, illetve az esetek 99%-ban kihuzom a gepet is belole, mielott meg szetszakadna a gep a sebessegtol. :)

Ettol fuggetlenul tenyleg koszonom, a legkozelebbi replay elemzesben mindenkeppen tobb idot fogok szentelni a tenyleges elemzesre, csak tul sok felolvasott szoveges videot lattam mar ahhoz, hogy fobiam legyen toluk, a legtobb marha monoton, ezert probalok inkabb spontanabb maradni.

edit: Illetve probaltam a P-51-re es annak a kepessegeire osszpontositani, mintsem az ellenfelekre, nem akartam feleslegesen nyujtani a kommentart, es ezzel a video hosszat, de az uresjarat jogos, erre is jobban odafigyelek legkozelebb, koszi!

Áhh, az angol dolog akkor érthető. :)

Nem is azzal van baj, hogy szinte teljesen függőlegesen támadsz rá, hanem az, hogy abból egy Typhoon, Lavochkin vagy N1K2 [...] nem jött volna ki. Meg osztán' a felszín is közel volt, ez még akár neked is necces lehetett volna, és amúgy is egy nehéz helyzet a lövésre.

MagzTV csatornája. Biztos linekeltem már, de lehet, hogy nem, de szerepeljen itt még egyszer. Nagyon jó a kommentár, mondjuk Ő már szerintem hozzászokott a dologhoz. :)

Áhh, az angol dolog akkor érthető. :)

Nem is azzal van baj, hogy szinte teljesen függőlegesen támadsz rá, hanem az, hogy abból egy Typhoon, Lavochkin vagy N1K2 [...] nem jött volna ki. Meg osztán' a felszín is közel volt, ez még akár neked is necces lehetett volna, és amúgy is egy nehéz helyzet a lövésre.

MagzTV csatornája. Biztos linekeltem már, de lehet, hogy nem, de szerepeljen itt még egyszer. Nagyon jó a kommentár, mondjuk Ő már szerintem hozzászokott a dologhoz. :)

Haha, lattam az osszes videojat mar, bevallom picit probaltam az o semaja alapjan is kicsit a video strukturajat osszerakni, az igazi kedvencem mondjuk long5hot, de Bismarck is nagyon jo.

Oh, egyetertek, meg ertem is mire gondolsz, igazabol azert csinalom ugy azt a manovert, ahogy, mert a Mustang kepes ra, es meg is tudja uszni, es bar nem mondanam, hogy 100%-ig szakertoje lennek mar a gepnek, de jatek kozben azert mar raerzek, hogy mikor kell kihuzni egy dive-bol, meg nem mindig kapok ennyire verszemet es megyek ra minden celpontra, csak tudtam, hogy mar csak az a ket gep van es elvesztettem az onkontrollomat. :)

• 5 weeks later...

Csokolom, jo estet. Zene-bona, dinom-danom. Ezuttal nem kell engem hallgatni.

https://www.youtube.com/watch?v=U-iDyDI8an8&feature=youtu.be

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...