Jump to content

Haliho!

Vegre megkezdtem a WT videok gyartasat, amit (nem) igerhetek, hogy igyekszem tobbe kevesbe rendszeresen feltolteni uj videokat.

Ez tobbek kozt nyilvan a kozonsegtol is fugg: ha van igeny, megeroltetem magam, ha nincs, akkor a sajat tempomban dolgozom. :)

Ime az elso darab a szeriabol, a Pz. IV C rettenetesen rovid bemutatasa utan rogton a csatamezon talaljuk magunkat.

Csak szolok: 18+ a sok karomkodas miatt, szoval gyerekek elol elzartan, szaraz es sotet helyen nezendo. :P

[media]https://www.youtube.com/watch?v=-ypT213rI5o&feature=youtu.be[/media]

Mit gondoltok, legyen tobb tankelemzes, vagy a tettek tobbet mondanak minden szonal?

Minden epito jellegu kritikat szivesen meghallgatok, koszonom elore is!

Edited by V4mpir3

Ujabb video. Egy kicsit szarazabb megkozelitesben, ezuttal az alapokat probalom lefedni, a teljesseg igenye nelkul.

https://www.youtube.com/watch?v=-qUQ8PAzjFs&feature=youtu.be

Edited by V4mpir3

A one second burst mass...hááát nem csak az számít, hogy milyen nehéz az a lövedék(kilőtt kg/s), hanem az is ,hogy milyen és mennyi robbanóanyaggal töltötték meg a szerencsétlent :Ds  Szóval a kevesebb néha több.

Ujabb video. Egy kicsit szarazabb megkozelitesben, ezuttal az alapokat probalom lefedni, a teljesseg igenye nelkul.

http://youtu.be/-qUQ8PAzjFs

Edited by ex_levy
medal medal medal

Haliho!

Vegre megkezdtem a WT videok gyartasat, amit (nem) igerhetek, hogy igyekszem tobbe kevesbe rendszeresen feltolteni uj videokat.

Ez tobbek kozt nyilvan a kozonsegtol is fugg: ha van igeny, megeroltetem magam, ha nincs, akkor a sajat tempomban dolgozom. :)

Ime az elso darab a szeriabol, a Pz. IV C rettenetesen rovid bemutatasa utan rogton a csatamezon talaljuk magunkat.

Csak szolok: 18+ a sok karomkodas miatt, szoval gyerekek elol elzartan, szaraz es sotet helyen nezendo. :P

https://youtu.be/-ypT213rI5o

(Az embeddeles megszunt, vagy csak en benazom?)

Mit gondoltok, legyen tobb tankelemzes, vagy a tettek tobbet mondanak minden szonal?

Minden epito jellegu kritikat szivesen meghallgatok, koszonom elore is!

Értem én, hogy ékes a magyar nyelv, de ez a Cactus vagy ki haverod kimoshatná a száját és vehetne be egy nyugtatót :D

• Upvote 1

Értem én, hogy ékes a magyar nyelv, de ez a Cactus vagy ki haverod kimoshatná a száját és vehetne be egy nyugtatót :D

Atadom neki ma este. :)
Meg uj neki a jatek, meg az ezzel jaro nehezsegekbol fakado stressz, es persze az is, hogy kozonsege is van ennek.  :yes:

Jó videó, lehet számítani más játékmódokból is ilyesmire?

-

medal medal medal

Jó videó, lehet számítani más játékmódokból is ilyesmire?

Ha van ra igeny, igen. Repulni foleg Realistic-ben szoktunk, tankokkal manapsag azert arcade-ezunk tobbet, mert Cactus meg uj, es ot huzzuk. Ha van valami konkret kivansag, szolj, igyekszem eleget tenni neki. :)

Én csak belelestem de sajnos az arcadot nézni se bírom :-) Sim tankot kéne vinni, nyugodtan lehet kezdőként is és legalább nem lesznek rossz beidegződése.Illetve ott jőn a sol pozitivum wot hoz képest.Ott lehet bemutatni pl a távbecslést, flankelést..stb.Mixed meg főleg mert ott fel is kell nézni...tán reppeni se árt :-).Sok sikert!
  • Upvote 1
medal medal medal

Én csak belelestem de sajnos az arcadot nézni se bírom :-) Sim tankot kéne vinni, nyugodtan lehet kezdőként is és legalább nem lesznek rossz beidegződése.Illetve ott jőn a sol pozitivum wot hoz képest.Ott lehet bemutatni pl a távbecslést, flankelést..stb.Mixed meg főleg mert ott fel is kell nézni...tán reppeni se árt :-).Sok sikert!

1. A ket fennti videoban egyszer sincs benne az arcom. :O
Edit: De, benne van az Alapok videoban, kb 10 kepkocka erejeig.
2. Tank simulator lesz, tervben van.

3. A taktikai manovereket tulajdonkeppen barmelyik csata tipusban be lehet mutatni, de nyilvan egy demonstracios video ebbol is tervben van. Az iranyzek hasznalata valoszinuleg egybe lesz kotve vagy a simulatoros videokkal, vagy a realisticesekkel.

4. Repulos csatak is lesznek, egyelore arcade felvetelek vannak, de 100%, hogy realistic is lesz hamarosan.

Koszi!

Edited by V4mpir3

Nem arcodat hanem  arcadot, azaz árkádot :Ds ....biztosan telefonról írt

Szóval az egyes pont egy félreolvasás :yes:

3. A taktikai manovereket tulajdonkeppen barmelyik csata tipusban be lehet mutatni, de nyilvan egy demonstracios video ebbol is tervben van. Az iranyzek hasznalata valoszinuleg egybe lesz kotve vagy a simulatoros videokkal, vagy a realisticesekkel.

4. Repulos csatak is lesznek, egyelore arcade felvetelek vannak, de 100%, hogy realistic is lesz hamarosan.

Koszi!

Edited by ex_levy
  • Upvote 1
medal medal medal

Koszi!

repülős RB-ben elég kritikus leszek, viszont érdekelne is, nagyon, told fentebb a prioritás listán :D

repülős RB-ben elég kritikus leszek, viszont érdekelne is, nagyon, told fentebb a prioritás listán :D

Hajra, egyikunk sem kifejezetten kepzett pilota, csak a lelkesedes van meg, meg az eszkozok a videok felvetelere, meg az elmenk a tanulasra.  :salute:

Edited by V4mpir3

A jó hír az, ha Gelesztaa kritikái alapján változtatsz a videón akkor tökéletes lesz(repüléstechnikailag, ismeretanyagilag).

A rossz hír, hogy Gelesztaa kritizál. :Ds

Viccet félretéve, valamennyire hallgass rá, ha pontos ,minőségi munkát szeretnél csinálni(amit biztosan meg fogsz csinálni nélküle is, ő csak szólni fog ha valami pontatlan, ,vagy nem az a hosszútávú tapasztalat az adott dologról), ő tud.(csekkolj le néhány játékélmény postot tőle huhhhh ellensége nem lennék a játékban)

Edited by ex_levy
  • Upvote 1
medal medal medal

Alapvetoen a magyar kifejezesekkel vagyok gondban. Az elmelet megy, de angolul, a gyakorlat meg gyakorlas hianya miatt hianyos, meg mert nem vagyok eleg turelmes es fegyelmezett, de ezek mind-mind olyan dolgok, amiken lehet javitani.

Peldaul az energy fighting az mi magyarul? Lendulet harc?
Rudder = horizontalis kormanylapat?
Elevator = vertikalis kormany?
Boom and zoom, dogfight, stb. Na ezekkel johetne nemi segitseg, mert max angolul tudnam megfogalmazni.

Edited by V4mpir3

energy fighting= amikor (főleg magassági előnyből) támadsz és kihasználod azt a fizikai tényt, hogy magasság=sebesség= abból magasság. Vagy csak jobban gyorsul a géped mint az ellenfélé.

Azaz felülről rácsapsz az ellenfélre, ha nem sikerül nem fordulsz, nem lassítasz, felhúzod a magasságból szerzett sebességeddel, majd biztonságos magasságból újra rácsapsz és így tovább.

Turn and Burn azaz tnb(ez a másik küzdési típus)= amikor egy jól forduló ám az ellenfélhez képest nem olyan gyors gépben ülsz. Itt az a feladatod, hogy a rád támadó ellenfélnek fordulásokkal és manőverezéssel elégessed a sebességtöbbletét, és így már le tudod lőni.Pl japán gépek vs amcsi gépek   japán=tnb, amcsi nagyrészt BnZ (boom and zoom= energy fight)

Rudder , népiesebb nevén oldalkormány, a függőleges vezérsíkon elhelyezkedő kormányszerv. manővereknél, célzásnál, le és felszállásnál használjuk, a gépet vízszintesen repülve jobbra, vagy balra téríti ki, miközben a gép vízszintesen repül.)

elevator, magassági kormány, a hátsó vízszintes vezérsíkon elhelyezkedő kormányszerv, a ezzel emeled a gép orrát fel vagy le.

aileron(ezt nem kérdezted), csűrőkormány,  a gép szárnyain elhelyezkedő kormányszerv, a gépet a hossztengely alapján "fordítja", azaz ezzel döntöd a gépet jobbra, vagy ballra.ezzel pörögsz :Ds

dogfight= ellenséges gépet észlelvén, harcba keveredsz vele, azaz ellenséges géppel harcolsz.(ez lehet bombázó is!)

Ha van még kérdés ,nyugodtan kérdezz :Ds

Alapvetoen a magyar kifejezesekkel vagyok gondban. Az elmelet megy, de angolul, a gyakorlat meg gyakorlas hianya miatt hianyos, meg mert nem vagyok eleg turelmes es fegyelmezett, de ezek mind-mind olyan dolgok, amiken lehet javitani.

Peldaul az energy fighting az mi magyarul? Lendulet harc?
Rudder = horizontalis kormanylapat?
Elevator = vertikalis kormany?
Boom and zoom, dogfight, stb. Na ezekkel johetne nemi segitseg, mert max angolul tudnam megfogalmazni.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Lehet, hogy felreertettel, en ertem mit jelentenek a kifejezesek es mit takarnak, csak egy magyar forditasra lett volna szuksegem a kifejezesekre, mert mar jo par eve nem olyan gyakorisaggal hasznalom a magyart, mint az angolt, es bevallom oszinten nem magyar szovegkornyezetu mediumokbol tanultam meg a replulos leckeimet. :D
Viszont jo nehanyat mar most sikerult is leforditani (amiert maxi respect) .
Vagy en vagyok a hulye, es van olyan, amire nincs magyar kifejezes?

Edited by V4mpir3

Igen, ezekre (is) gondoltam, tudomasom szerint maga a dogfight az a forduloharc (uj szo megtanulasra, jejj), a TnB-t speciel meg nem is hallottam soha. :O

Persze lehet, hogy en fogalmazok teljesen hulyen, egyebkent.

Edited by V4mpir3

Igen, ezekre (is) gondoltam, tudomasom szerint maga a dogfight az a forduloharc (uj szo megtanulasra, jejj), a TnB-t speciel meg nem is hallottam soha. :O

Persze lehet, hogy en fogalmazok teljesen hulyen, egyebkent.

A dogfight mindent egybevéve a légiharcot jelenti. :)

• Upvote 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...