Jump to content

Czyli wypadało by samemu obrócić wieże w kierunku napastnika jeżeli wiadomo ze gość będzie szedł od frontu. 

• Upvote 1
medal

Ja jak latałem bombowcem, to tylko tak używałem strzelców i nie miałem problemów z zestrzeliwaniem wrogów (oczywiście z pewnym marginesem błędu).

Więc to dlatego wy wszyscy narzekacie na freefragowość bombowców. Polegacie na strzelcach AI, co jest samobójstwem. Strzelajcie sami, a zobaczycie różnicę.

Skoro już o burgerowych bombowcach... dlaczego b25 ma mniejszy br niż b17? Czy w tej grze liczy sie tylko ilość strzelców aby br ustawić? B25 nico młodszy i jest o wiele bardziej skuteczny niż b17, a już na pewno w grze tego typu. No i szybszy itd. itd. Bo przecież bombowce dalekiego zasięgu itp. jak b17 nie mają zastosowania w grze.

No pewnie z racji mniejszego udźwigu, mniejszej wytrzymałości i gorszej obrony. B25 jest extremalnie podatny na uszkodzenia. Byle ostrzał kończy się prawie zawsze uwaleniem lotek, sterów, klap i samolot traci sterowność. 

• Upvote 1
medal

No pewnie z racji mniejszego udźwigu, mniejszej wytrzymałości i gorszej obrony. B25 jest extremalnie podatny na uszkodzenia. Byle ostrzał kończy się prawie zawsze uwaleniem lotek, sterów, klap i samolot traci sterowność. 

CO TY NAPISAŁEŚ ?:D 

Grałeś kiedyś b25? 

Podatny na uszkodzenia buhahahahaha. 

Przecież to jest jeden z najbardziej wytrzymałych bomberów po za ruskimi Jerami -.- 

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

Pewnie zależy czym się strzela. Jak nad Zheng Zhou lecąc japońską Foką waliłem ze wszystkiego co fabryka dała w radzieckiego B-25, to był podatny na uszkodzenia. :Ps

P.S. Jery w kontakcie z Foką też były podatne. :Ds

Edited by LernanRuss
medal medal medal

CO TY NAPISAŁEŚ ?:D 

Grałeś kiedyś b25? 

Podatny na uszkodzenia buhahahahaha. 

Przecież to jest jeden z najbardziej wytrzymałych bomberów po za ruskimi Jerami -.- 

Jak zawsze wrażenia z gry. B25 czy B17 którymi latałem to nic innego jak free fragi Nic się nie zmieniło i powtarzam ciągle to samo w tym temacie. Bombowce to free fragi.   Że tam co jakiś czas ustrzelą z kilometra albo wytrzymają salwę 50mm to nic nie zmienia. Grałem wiele razy i 90% lotów spadałem od byle jakiego ostrzału, a B25 powtarzam jest niemiłosiernie podatny na uszkodzenia elementów sterujących które pozbawiają mnie kontroli nad nim. 

• Upvote 2
medal

Przy B-25 bardzo często pada ster wysokości, a po tym to lecąca stodoła. No i najlepiej on się sprawdza przy ziemi, dolna strefa bezpieczna, a na ogonie 4 browningi. Ludzie cały czas podlatują od tyłu.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Bombowce takie UP

Na czołgowym arkejdzie wyleciałem D9 przeciw B17

Wywaliłem CAŁY magazyn 20mm

CAŁY magazyn karabinków

Zramowałem go na koniec - ani jednego krytyka

No. Takie płaczonce UP bombowce

medal medal medal medal

Co z tego skoro w drugim meczu spadnie od serii 12,7 mm ?

Doskonale wiesz, że jest to samo co w czołgach. Raz zbiera na klate z kilkunastu dział i jedzie dalej, raz pada od byle czego. 

Ja na potwierdzenie słów, że to free fragi mam własne doświadczenie i statystyki które mówią mi, że przetrwałem coś około 2 na 10 wylotów czyli jak coś mnie dopadnie to spadam. Jak ucieknie to cudem. 

Edited by MarTum
medal

Na czołgowym arkejdzie wyleciałem D9 przeciw B17

Wywaliłem CAŁY magazyn 20mm

CAŁY magazyn karabinków

Zramowałem go na koniec - ani jednego krytyka

Na czołgowym arcade - czyli nie wiesz,jakie taśmy amunicji ci wylosowało,nie wiesz także,jaką zbieżność miało uzbrojenie.Do tego,skoro to był czołgowy arcade B-17 zapewne poleciało w samobójczy nurek,co z kolei ciebie zmusiło do pogoni i strzelania od strony ogona,bez możliwości zrobienia jakiejś sensownej ścieżki podejścia do ataku na skrzydło czy też pilota.

Jak dla mnie nie ma tutaj nic nadzwyczajnego.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

Na czołgowym arcade - czyli nie wiesz,jakie taśmy amunicji ci wylosowało,nie wiesz także,jaką zbieżność miało uzbrojenie.Do tego,skoro to był czołgowy arcade B-17 zapewne poleciało w samobójczy nurek,co z kolei ciebie zmusiło do pogoni i strzelania od strony ogona,bez możliwości zrobienia jakiejś sensownej ścieżki podejścia do ataku na skrzydło czy też pilota.

Jak dla mnie nie ma tutaj nic nadzwyczajnego.

Co nie zmienia faktu że było to dobre kilkaset pocisków 20mm. Nawet gdyby były to same AP, to i tak powinno go poważnie uszkodzić.

Zresztą, możecie zignorować ten post, miałem napad gorszego humoru i od razu po tym zdarzeniu wpadłem tutaj się wyładować za co przepraszam.

medal medal medal medal

Wiesz dobrze Shader,że pizganie uciekającego w nurku ze sporą prędkością bombowca na AB to wcale nie taka prosta sprawa jak się nie ma odrobiny szczęścia - a tutaj jeszcze dochodzą te czynniki o których wspomniałem.Ponadto jeśli pilot B-17 nie był debilem i podczas ucieczki majtał nosem maszyny góra/dół to wbrew pozorom setek pocisków wcale nie oberwał.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Wiesz dobrze Shader,że pizganie uciekającego w nurku ze sporą prędkością bombowca na AB to wcale nie taka prosta sprawa jak się nie ma odrobiny szczęścia - a tutaj jeszcze dochodzą te czynniki o których wspomniałem.Ponadto jeśli pilot B-17 nie był debilem i podczas ucieczki majtał nosem maszyny góra/dół to wbrew pozorom setek pocisków wcale nie oberwał.

Nie, delikatnie wspinał się w skręcie w prawo, a wskaźnik trafień świecił się cały czas, po wszystkim ping był na normalnym poziomie 60 i 0%PL.

Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że trafiłem praktycznie całą serią.

Nieważne, nie ma o czym mówić

medal medal medal medal

free frag free frag free frag free frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free fragfree frag free frag free frag. Już dobrze. Ok. To nie latajcie tym :D

• Upvote 2

Ostatnio kupiłem ten wymysł (B-29) i muszę powiedzieć że się zawiodłem.. Start następuje na wysokości ok.3000m żeby tą cegłą wejść na jakąś konkretną wysokość np. 5000m i wyżej pół bitwy zejdzie. A i tak to nic nie pomoże bo na tym BR są jety i niemieckie helikoptery, więc jeśli wykryją mnie w jakiś sposób to już mogę skakać, co prawda niby można się bronić (ostatnio nawet Me262 ustrzeliłem) ale zanim sie skapniesz że coś ci siedzi na ogonie to już spadasz. Nie wiem po co są w ogóle ci strzelcy jak z 300m Dory nie zobaczy i chociaż ie powiadomi mnie o tym (podświetli go) nie mówiąc już o strzelaniu...

Trafienie z 7000m w baze to już wyczyn (co mnie zdziwiło), niby wiem że bomby "startują" z opóźnieniem ale fakt że celowałem w baze i zrzuciłem  ładunek ciągnąc celownik przez jej środek, a zaczołem zrzut na krawędzi od mojej strony a zakończyłem na krawędzi zewnętrznej (miałem 20x500lbs) i żadna bomba nie trafiła w cel lekko mnie zirytowało... Wszystkie bombki poleciały sobie za daleko o +/- 1km... 

Dziękuje ci Gajijn że nawet w cel ok. 1kmx1km nie można trafić bez kombinowania.

Edited by Fury_2ndAD_PL
  • Upvote 4

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...